2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:45:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kup Radivoja Koraca  (Pročitano 16299 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
Ma da, pored Duleta i uprave, ni San Antonio ne bi imao sanse za trofej u Superligi. vole ljudi da igraju i da se brukaju u Evroligi pa to ti je. Ja cu isto da se radujem i ako Zvezda uzme titulu i ako Partizan uzme. Pa one utakmice u Evroligi su mi stvarno bile jedina zanimacija ponekad. Ej, 14 je to utakmica, jebes LS u fudbalu, tu samo sest, a ovako sam cijelu jesen gledao ono, dodje mu kao ona kanadska "Just for laughs"...
Ja ne mogu da verujem da postoje osobe koje mogu da izjave ovako nesto.
Jedino ako nikada nisu gledale domacu kosarku,pogotovo derbi i ukoliko zive na Aljasci.

Dobro, ako nisi skonto ironiju i cinizam, ne mogu ti pomoci, sta da ti radim.
Naravno da mi nece biti svejedno, ali ne gajim velike nade u osvajanje titule, nece biti sretnijeg covjeka od mene, ali dok je ovaj raspored snaga u nasoj kosarci, mrka kapa za to. Mozemo da se tjesimo da je sve super, ali je Dule Vujosevic vec pet kola prije zavrsetka Evrolige najavio da je njihov glavni cilj osvajanje Superlige. Vec pripremaju teren "hajka se vodi na njih, lobiji" a bice tu i povlacenja ekipe sa terena, i provociranja tuca navijaca i mnogih ruznih stvari.  A od ove zadnje cetiri titule koje su uzeli, na nekim od njih ima dosta sumnje, ti bi to trebao da uvidis. Osvajanje titule od strane Partizana dodje k'o neka neminovnost, tu ko da se niko drugi ne pita nista sem njih.
Eto, volio bih da grijesim i da me stvarnost demantuje i da sve bude odigrano cisto, pa nek pobijedi bolji.
A ovo sto ja kazem da cu isto da se radujem, to ja od muke udaram na zajebanciju, jer mi je bilo super gledati one blamaze KK Partizan kad vec Zvezda ne igra Evroligu. Mozda sam se lose izrazio.
« Poslednja izmena: 20. Feb 2006, 17:06:10 od Consigliere »
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
samo na kratko

Zvezdi kup
Hemofarmu smaracka liga
Partizanu super liga

Totalna opustenost svih iz Partizana na konferenciji....nesto mi govori.

U svakom slucaju cestitke Zvezdi na pobedi i osvojenom kupu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Pa naravno zna se da ce Partizan osvojiti Superligu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC Touch Cruise
Saopštenje za medije KK Hemofarm

Čelnici KK Hemofarm obratili su se javnosti povodom dogadjaja tokom finalne utakmice kupa Radivoja Koraća kada su navijači Crvene zvezde vredjali prvog čoveka vršakog kluba Miodraga Babića. Saopštenje KK Hemofarm prenosimo u celosti...

Sa obzirom na činjenicu da ovogodišnji pobednici Kupa, KK Crvena Zvezda, kojima smo sportski čestitali na terenu i od kojih smo usmeno zatražili da se ograde od nesportskog najvijanja svojih navijača , to nisu uradili, odlučili smo da se obratimo javnosti iz mnogobrojnih razloga dole navedenih u saopštenju.

Smatramo da je  uprava Crvene zvezde  imala dovoljno vremena ad se oglasi i ogradi od vandalskog ponašanja svojih navijača, ali je to propustila da učini, iako nas je usmeno uveravala da ne stoji iza toga. To nisu učinili ni posle dva dana. Džentlmenski smo sačekali izvinjenje za uvrede navijača njihovog kluba. Izvinjenje je izostalo iz čega se može shvatiti da podržavaju uvrede prema prvom čoveku našeg Kluba koje su došle od strane "šestog igrača" Crvene zvezde.

Sramotno je da se orkestrira na ovakav način i da se konstantno i svesno podrivaju odnosi dva kluba. To je nedopustivo za sport i time se urušavaju svi principi košarkaške igre i podrške bilo kom klubu.

Čovek koga Crvena zvezda  vređa je, podsećamo, nosilac najviših priznanja iz razih oblasti stvaralaštva u ovoj zemlji (privreda, kultura, SPC, sport, zdravstvo, itd.); Hemofarm je, vođen svojim Predsednikom, godinama pomagao, kao što i sada pomaže razvoj naše države i društva. "Ljudi" koji su u nedelju uzvikivali uvrede dolaze u Hram Svetog Save na Vračaru, koji upravo Hemofarm i njegov Predsednik, zajedno sa mnogim drugima, uzdižu na pijedastal koji mu u našem narodu pripada.

Čovek koga Crvena zvezda vređa je i čovek koji je prvi rukovodilac firme koja nosi veliku odgovornost za zdravstvo Srbije i Crne Gore i pacijente naše zemlje. Osnivač je Fondacije Hemofarm koja godinama pomaže ugroženima i unesrećenima.  Utemeljivač je Zadužbine Dositej Obadović i za svoj narod je otkupio i poklonio  rodnu Kuću velikog Dositeja. Patriajarh Pavle je, uz odluku Svetog Sinoda, Miodraga Babića nagradio ordenom Svetog Save za zasluge narodu. Uključujući i narod na tribinama Pionira. Dobitnik je Vukove nagrade...

To je čovek koji je uzor mnogima - od studenata do poslovnih ljudi koji sa njim sarađuju. Vređanje ovog i ovakvog čoveka ujedno predstavlja udar i na ono što on predstavlja, za šta je nagrađivan, čemu stremi i svemu što jeste.

Izvinjenje je najmanje što je moglo da usledi, ali nimalo vizije šta se radi i kuda se ide izgleda da nema. Ne očekuje se da se svi "navijači" pojedinačno izvinu Miodragu Babiću, ali se to od uglednih intelektualaca koji sede u Upravi Crvene zvezde mora očekivati. Sve drugo osim izvinjenja Uprave Crvene zvezde za nas nije dovoljno.

Dokazano je da za incident od pre dve sezone u Vršcu, Hemofarm nije odgovoran i da je to u nadležnosti policije. Iako smo istrpeli sve uvrede i poniženja u vezi toga, još jednom smo slušali zli rečnik koji nam serviraju. Mi smo odslušali nemoć Crvene zvezde zbog izostanka plasmana u finale Super lige i povukli sve tužbe prema Crvenoj zvezdi i njenim čelnicima, uložili sve napore da se sve izgladi i dali sve od sebe da anuliramo probleme. Uprava Crvene Zvezde i sama zna da smo sve učinili da se strasti iz prošlosti smire. No, oni i dalje nastavljaju, bilo putem "šestog igrača", bilo samostalno, da atakuju na KK Hemofarm, te otvoreno iskazuju svoje neprijateljstvo prema našem Klubu, našim rukovodiocima i prema imenu Hemofarm. Mi to ne prihvatamo.

Ubuduće ćemo tražiti  striktnu primenu propisa sa reperskusijama koje su tamo predviđene, što uključuje i odrešitije stavove glavnih sudija i delegata Saveza na svakoj konkretnoj utakmici, te ovom prilikom apelujemo i na Savez da znatno povećaju nivo regularnosti i usaglase svoje konkretne korake u datim situacijama sa propisima i ovlašćenjima koje imaju.

KK Hemofarm 
Predsednik UO
Marko Milojević

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Jeste da mrzim Zvezdu...jeste da volim Hemofarm jer ih pratim na svakoj utakmici..Ali ovo je glupost nevidjena... Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson 
Jeste da mrzim zvezdu.....i volim Hemofarm samo zato sto igra protiv Zvezde inace i njega mrzim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung 
I mene nervira to vredjanje, jer svoj klub treba da se voli, ali ovo pismo je kao tekst iz komunističkih vremena.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Odavno se ovako slatko ne nasmejah... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Qtek 9600
Saopstenje ilije kovacica:

"crvena zvezda smatra da je kup radivoja koraća protekao u fer i korektnoj atmosferi bez incidenata. Činjenica je da je organizator položio najteži ispit na večitom derbiju sa maksimalnom ocenom, kao i da je tokom četiri dana prikazana igra na evropskom nivou, pa je u interesu domaće košarke da se ne umanjuje vrednost čitavog dogadjaja. Crvena zvezda će kao i do sada, sve eventualne nesporazume sa drugim klubovima, ukoliko ih bude, rešavati u direktnoj komunikaciji sa klubovima, u okviru važećih institucija! "



[Edit by karanm: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 26. Feb 2006, 12:40:47 od karanm »
IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Da li ce zvezda opet praviti dvd ili video kasetu povodom osvajanja kupa?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:45:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.