Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:36:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Labus  (Pročitano 10981 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
jebo te labus!
I sta fali velji ilicu??? Nista covek je dokazao da je savrsen, poglredajte Cacak, najveci samodoprinos ima (u prevodu najvecu platu ) nema nezaposlenih!
a i da nije bilo njih ne bi bilo 5. oktobra sto je sigurno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
velja.mp3  RULEZ!!            

strava je!!! PUSITE MI KURAC SA STUDIA B! PUN MI JE KURAC ONE BECKOVICKE, DA JE MALO LEPSA DAO BIH JOJ DA MI PUSI AL!!! HA HA HA!
Zar nije strasan covek??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
Velja e zesci retard..klasican primer stare garde politicara koja je mutirala pod demokratskim promenam,a koje teku u ovoj zemlji.....medjutim..kvazidemokratska fasada mu pada..i on pokazuje pravo lice..onaj mp3..kao i napad na onog novinara..pokazuju koji je kreten..mislim..on tje da vodi ovu zemlju negde...sve je to onaj sistem..politicara aka mala privreda..ja tju da sredim stvar..i tome slicno...pdobio je dosta pomotji sa zapada ..samo zato sto je bio anti milosevicevac ..pa su stimulisali svakoga...cak im je i odgovaralo mozda da pujdaju takve napaljenike kao sto je Velja..znajutji da tje on da pokupi masu likova i krene na Bg.....njegova uloga u rusenju milosevitja je mala...to sto je poveo masu likova je ok....ali milion ljudi nije mogao niko da zaustavi..sa ili bez njega.....on ipak pripada politicarima prosle ere ..da ne kazem prosloga veka...sa druge strane...Labus je skolovan covek...poznat i prihvatjen u svetskim krugovima- radio je na zapadu u visokim krugovima ekonomije..zamislite Velju na nekoj finansiskom sastanku sa clanovima najacih banaka ..i trustova iz celoga sveta ..kao onaj u Svajcarskoj u Davosu..mislim smesno....za njega nema budutjnosti..ako i ima u ovoj zemlji..onda ova zemlja nema budutjnost....a sa Labusom ne moze ni da se poredi....iako....vetjina odlucuje..tj Kostunica ima prednost..ali vremenom ta prednost se topi...nema je vishe toliko od 5 oktobra....i sto je jos znacajnije konstantno se smanjuje..paralelno sa procesom promena u ovoj zemmlji..sve vishe ljudi uvidjaju znacaj demokratskih promena...videtjemo...sta tje dalje biti......
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Ma znas li ti tipicno Balkansko Srpsko misljenje:

SRBIJOM SAMO SRBIN VLADA NIKO DRUGI.

e ne znam jel istina da je Labus Jevrej, tako se pricalo ovde po Shapcu i zato je popio malo glasova..
'ebesh demokratiju ako je tako!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
E slushaj...prvo si proso milion stvari..onda sad ne znash dali jeste ili nije....mislim ..dogovori se ..pa ono..malko sa argumentima i cinjenicama...a moze 50 puta da bude jevrej...meni ne smeta...ipak on ima nashe drzavljanstvo....i ovo je njegova zemlja koliko i tvoja...i ima ista prava kao i bilo ko sa istim pashoshom....nemoj da zaboravish da je tip dosao iz tamo neke Z Evrope..gde je imao sve osigurano u zivotu...da bi ovde pokusao da napravi nesto zajedno sa josh nekim ljudima....kako bi svima nama..bez obzira dali su to Srbi, Hrvati,Muslimani...itd..da ne nabrajam....sa nashim drzavljanstvom....bilo bolje....
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: BFG
Alo bre!!! Koji vam je qRAtz??? Pa dal  ste vi normalni?Ne mogu da verujem da bi neko normalan glasao za takvog pedera i sektasa kao sto je ALbus???!!!???      
Daj razmislite realno... I onako su nam na celu drzave 90% sektasi i pederi, jos nam samo on fali da "udjemo u evropu". Jebala vas evropa ako cemo da propadnemo kao nacija. A ako on bude predsednik hocemo. EU,EU,EU a niko ne pita sta ce biti sa ljudima? Sta kao stranci ce da nas sponzorisu? Oce evo trce! Otvorite oci, razmislite! I uzmite bombu u ruke pa na Labusa i njemu slicne... GRRAAAAAAAAAAAUUUUUUAAAAAAAAAAAAAUAAAAAAAAAAA
udri, ubi govna, spali jebi im kevu zakolji pizdesugavesmrdePOCRKALI SVI Do JEDNOG AAAAAAAAAAAA



Ti si neki zesci retard...Smiley
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
ma nije bash je cool....verovatno je neka SSJ opcija...ili nesto josh gore ..nem pojma sta..:)ksenofobik...
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mnogo nesto ocenjujete i osudjujete ljude...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: SerbianFighter
Mnogo nesto ocenjujete i osudjujete ljude...


Sorry SF, ako si mislio na mene...
Lik se sam ocrno...pazi samo recenice..

Te klanje, te ubijanje

Citat
udri, ubi govna, spali jebi im kevu zakolji pizdesugavesmrdePOCRKALI SVI Do JEDNOG AAAAAAAAAAAA


te zesca ksenofobija i antisemitizam pomesano sa fasizmom

Citat
Daj razmislite realno... I onako su nam na celu drzave 90% sektasi i pederi, jos nam samo on fali da "udjemo u evropu".


Toga nema u civilizovanm svetu.....mene je prostio sramota da zivim u istoj drzavi sa takvim primitivcem koji je uz to jos i ogranicen. Jes da ostatak sveta jos uvek misli da smo varvari ali ovo je ipak previse.cak i za standarde gluposti koji vladaju ovde
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
pa nisam ga nizasta osudio....to je moja interna konstatacija...mislim da nije strasna naspram one koju je on dao...ako se to uopste moze nazvati konstatacijom....
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:36:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.