Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:21:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta mislite: Staro i mlado se vole?  (Pročitano 11031 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
odvratno.. uzivo ili u vosku.. svejedno..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1813
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ok, kad napunite 50 godina a vi kamen oko vrata i u mutni Dunav  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi zive onoliko dugo koliko ih drugi ljudi spominju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
Ovdje u mom gradu imam jedan par. Ozenjeni su. On ima 59god a ona 23. Nekada je bio profesor u skoli i tamo je sve to zapravo i pocelo. Ona je bila 2 razred srednje skole kad su se poceli vidjat izvan skole pa na kraju cak i u skoli! On je dobio otkaz, ostavio je zenu i dvoje djece da bi bio sa tom mladjom!
Sada imaju dvoje djece, i moram vam reci da mi se gadi svaki put kad ih vidim zajedno. Ja neznam sta ona vidi u njega, daj pa tip jedva hoda, ima lice ko od staog koznjaka. Njega razumijen, isao je na mladje. ali nju?! Neshvatljivo! Jos da napomenem da ima dvoje djece u proslom braku i oni imaju 29 (kcerka) te 23 (sin)godine.. Dakle njegova sadasnja zena ima godina ko njegov sin!
Neznam sta vi mislite ali meni je ovo uzas.. Pa moze da joj bude djed!!
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.3
ma neka ljudi uzivaju kako znaju i umeju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
@puskar

iskreno se nadam da necu doziveti tako duboku starost kao sto je 50 godina.. Smile

mada, iskreno.. u tim godinama ima vecih uzitaka od njaka-njaka.. npr. krstarenje po Mediteranu na svojoj privatnoj jahti... seks je bio i ostao sirotnjska zabava ;P
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1813
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@anea
iskreno se nadam da ces doziveti onoliko godina koliko ti je sudjeno i da si mi ziva i zdrava ne samo ti vec i svi ostali Smile Smile Smile

@tojo909

odgovor na tvoju pricu i tvoje ne doumice prepusticu mojoj dragoj jer ja necu da se stavljam u ulogu njenog advokata i tumaca njenih misli  Smile Smile Smile
zasto ovo kazem i zasto ucestvujem u ovom forumu?
pa kao prvo mislim da je tema na pogresnom delu foruma osim ako neko ne postavi provokativnije slike (a ima ih)
kao drugo malo smo se prepoznali i vrlo su nam interesantni komentari zato sto pretpostavljamo da ce ljudi na forumu pre reci ono sto stvarno misle nego gomila licemera oko nas koji ili cute ili nas kao podrzavaju (ima i onih koji imaju svoje misljenje pa ga i kazu)
kao trece meni je 46 a mojoj dragoj 26 ja imam jedan brak iza sebe i cerku od 19 godina

da malo pojasnim moje razloge (pokusacu da ne smaram)
posle emotivnog ludila koje sam prosao u prethodnim zivotima naisao sam na osobu koja mi u svemu odgovara
fizicki veoma privlacnu meni (nije hvala ali verujte da se mnogi za njom okrenu i na ulici i ako nije atraktivna u smislu sex bombe)
a pre svega nekog ko pruza paznju i neznost (mozda ona mene gleda kao gerontoloski slucaj)
da samo da napomenem vezala se za mene kada sam ja bio u kompletnom daunu zivotnom i kada ni meni nije bilo lepo da budem sa sobom  Smile Smile Smile

jedini "problem" koji okolina ima sa nam je nasa razlika u godinama ???  Smile Smile Smile

mi nemamo nikakvih problem a o njenim razlozima vezivanja za starijeg napisace ona  Smile Smile Smile

@anea

mislim da bi trebalo razmisliti da se tema prebaci u neku drugu grupu  Smile Smile Smile

ma moram i ovo da dodam - sex je bio i ostao sirotinjska zabava u kojoj uzivaju i bogati a na krstarenje po mediteranu posle pedesete idu oni koji to nisu uradili sa dvadeset  Smile Smile : Smile
« Poslednja izmena: 31. Jan 2006, 07:36:30 od puskar »
IP sačuvana
social share
Ljudi zive onoliko dugo koliko ih drugi ljudi spominju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
njaka-njaka???!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
@puskar

da, ali ne na svojoj jahti...lako je biti bacpacker u dvadesetoj...

elem... da.. jos jedan dokaz protiv starih muskaraca... upravo je na RTS bila emisija o genetskim mutacijama, i iznet je zakljucak da genetske mutacije krecu od muskaraca, a da poseban rizik nose stari muskarci jer se za vreme zenskog reproduktivnog perioda gen. materijal kopira samo 25 puta, dok je kod muskarca u 50-tim godinama taj proces izvrsen vec 1000puta... Znaci, ako zelite da se kockate sa sudbinom  svoje dece.. samo napred.. birajte sto starije partnere... Smile

I jos jedna stvar... sama postavka da je tema na pogresnom forumu jer nema slika je... smesna... Ne shvatam zasto su slova protivnik seksa... Seks se samo ne upraznjava... o seksu i musko zenskim odnosima se i prica.. a i takav stav - samo slike - doveo je do erozije ovog foruma... ko ne pripada vasem kruzoku, odmah je proglasen nenormalnim... Smile




« Poslednja izmena: 31. Jan 2006, 11:31:17 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
BlackBerry 
@Anea
Slazem se sa tobom...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
Bravo Anea!!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:21:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.