Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:00:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marko Bulat fun club  (Pročitano 15253 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
Lafe, kad dodjes na Skadarliju ili na Zemun pa ti tamburasi zasviraju na uvce, ili u neku zadimljenu kafancugu gdje cigani sviraju cajku, onda ces da znas sta je kafana.
P. S. U takvoj pravoj kafani je Toma i napisao te svoje legendarne pjesme (poslusaj malo Umoran sam od zivota) a i ja mogu da pjevam "Guci i Armani ili Cele noci ja na splavu" pa me to ne cini ljubiteljem splavova...
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


just Just

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Motorola V1050
...vidi druže...Marko nije išao nikad u takve kafanice ali sad u glavi ima spremljeno 28 pesama )tekst i muzika koje je sam odradio) tipa nešto između Tome i stare grčke muzike( ne ove nove, ne znam jesi li imao priliku da čuješ neku od tih starih grčkih pesama jer podsećaju na tomu...) koje će izdati negde ja mislim 2008....

...a ja sam ti išao u NS i po konobama i po kafanicama pa nikad ništa nisam napisao samo sam se napijao...

...i naravno da bi rado i u Skardalliju ali nemam s kim...

...i za pohvalu mi je to da neko ide u kafanicu i sluša tamburicu iako se izjasnio za Azru itd....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
Evo, ako hoces bas da saznas, ne da me nije sramota sto slusam tamburase i Azru o istom trosku, vec volim da cujem i sevdalinku (Dzoni Stulic je dao ime grupi po Hajneovim stihovima koje je preveo Aleksa Santic - a on ju je cuo u sevdalinci Himze Polovine
Ja se zovem El Muharem
iz plemena starih Azra
sto za ljubav dlavu gube
i umiru kada ljube
- tu je pjesmu kasnije i Dzoni snimio, a i snimio je recimo Mito bekrijo)
P. S. inace, i ja sam bio kafanski pjevac, i to u tamburaskom orkestru, i moram ti reci da je to jedno fenomenalno iskustvo, a te pjesme zasluzuju da se pjevaju jer su prelijepe - ako si isao po NS-u sigurno si tako nesto dozivio.
Evo jedna mala ilustracija

Pjesma Zvonka Bogdana                                                                                                   Pjesma Bojana Tomovica

Ako si ti pupoljak od ruze                                                                                                    Plava Motorola

Ako si ti pupoljak od ruze                                                                                                     Plava Motorola
sto beskrajno siri miris svoj                                                                                                   i najskuplja nova kola
ja cu biti grana od tog cveta                                                                                                 Guci i Armani
samo da bih bio vecno tvoj                                                                                                  puni ih ormani...

I reci, zar nije ljepse slusati ovu vrstu muzike za koju ja navijam.
P. S. Licno, nemam nista protiv Marka, kao sto rekoh, citao sam neke intervjue i super mi je lik, pogotovo ona fora da je isao obucem kao StormTrooper na projekciju filma, svaka cast, pozdravi ga!  Smile
Samo kazem da jos uvijek postoji razlika izmedju mjesta kao sto je kafana (sa tamburasima, ciganima - ali ne trubacima i slicno) i mjesta gdje on pjeva. Shvatam ga, tu je veci kes, i pretpostavljam da je on to odradjivao kao i svaki pjevac - pretpostavljam da je u dusi roker kao i ja - ja sam eto izabrao drugaciji put, manje para ali mozda vise unutrasnjeg zadovoljstva.
Poz  Smile
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


just Just

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Motorola V1050
...ma ja sam ti lik koji sluša sve živo...iamma u kompu velike hitove Azre i to rado nekad slušam...drago mi je da si čuo za naš poduhvat u bioskopu Roda...bilo nas je petoro i imaš na njegovom sajtu slike...ja sam to veče bio Darth Vader...
...razlika je velika što ja ipak ima mnogo toga protiv muzike i pesama tipa Motorola jer skoro sve rade iste ljudi i po šablonima ia to što pevaju nema veze sa mozgom....

...bilo me je po NS svuda kao i po Somboru a ovde u BG-u i nisam baš nešto lutao po kafanama ali ima vremena i za to....
...naravno da bi voleo da ovo shvatimo kao pozitivnu diskusiju da ne izgleda kao da se podjebavamo ( sorry moderatori na izrazu ) i svađamo.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6230i 2.0
Jel zna neko neku stranicu za mp3 muzikom od Marka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


from dusk till dawn

Zodijak
Pol
Poruke 3116
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Dobar je Bulat slusao sam ga par puta ,ali bude guzva bruka! Smile
IP sačuvana
social share

Metak je nestrpljiv u cijevi
u usima zvoni naredba
pucaj na sve sto je sumnjivo
momce i ne zali iredentista
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 807
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson K800i
Ma Bulat je legenda, nema sta, slusao sam ga prije neke 2 sedmice u jednom klubu u Banja Luci, covek extra pjeva, a o atmosferi ne treba komentarisati!! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

U zdravom hardveru zdrav softver


Jbg. Anceloti treba da se zabrine da mu igraci do proljeca ne poumiru od starosti  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Zavisi kako kad, ako je raspolozen napravice extra zurku, ako nije budu predugace pauze i onda se smorish.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 16696
Zastava Stuttgart
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple 
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


da li ima neko na ovome svetu ko nije voleo ko pat

Zodijak
Pol Žena
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
...moram da prenesem marku da više nikad ne peva pesme o kafani tipa "Kafana je moja sudbina" jer to gde on peva nije kafana.....
potpuno se slazem sa tobom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:00:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.