Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SAMSUNG D600  (Pročitano 5711 puta)
27. Jan 2006, 19:06:13
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3230
Pozdrav svima.

Planiram da menjam telefon( nokia 3230 ) najvise zbog odvratnog zvuka koji ispusta, inace je phone perfektan, i naravno kao i vecina ljudi ne mogu da se odlucim koji bih uzeo.
Dosta ljudi mi preporucuje samsung d600...pokusao sam pronaci neku temu u vezi njega ali stalno dobijem "Pretraga privremeno ukinuta zbog opterecenja servera", tako da sam se odlucio da vas na ovaj nacin priupitam.
Podrebno je da tel. ima pregrst raznih opcija...bluetooth, stereo zvuk (sto mi je jako bitno ), prosirivu memoriju, sve u svemu jedan dobar multimedijalni telefon.
Opet ponavljam savetuju mi da uzmem samsung d600, citao sam o njemu po netu...simpaticno, ali...uvek postoji ali!!!
Eto, molim vas, ako je neko koristio ili koristi neki dobar phone (cena do 350e max.), da odgovori i u kratkim crtama iskreno opise!!!

HVALA!!!
POZDRAV

(01. May 2007, 10:52:15)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3162
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3G 8GB
i ja sam se razmisljao za d600(uzeo sam n70) odlican je slobodno ga uzmi a jel si gledao k750 ili 6270 (nokia)
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3230
Hmmmmmmm, sad sam se posteno zapitao.
Ako si mislio na se k750i, hvale ga samo tako, ali iskreno da kazem meni je takvog dizajna vec dosta.
e sad mi je mastu zagolicala i nokia 6270. Isto je hvale, dizu u nebesa!!!
 Mozda je cak ona i preuzela vodecu poziciju u mom odabiru telefona...no, jos cu dobro razmisliti
otidji, ako vec nisi na www.mobilnisvet.com, ima svega i svacega.
Javi ako nesto odlucis, ja sam u velikoj nedoumici

Pozdrav!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3230
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia Lumia 1020
Ako je za multimediju, neki SE sa karticom ne bi bio loš... Nokia serija 40 mi se nekako ne sviđa.
Samsung...ne znam...nije mi to nešto sigurno. Inače, očekuj da uskoro dođe rulja koja će da počne da pljuje sve što ima veze sa samsungom Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
HTC Diamond 2
Ja da sam na tvom mestu bezao bih od tog samsunga kao djavo od krsta ako ti je stalo do multimedije i ako netjes da poklonis tel nekoj devojci, recimo moja keva je odusevljena, ali ona koristi samo najosnovnije f=je tipa kamera, pozivi i poruke! A ti lepo uzmi neki SE ili Nokiu i lepo tebi lepo nama! Smile
A da ne bude da pricam prazne price evo i par argumenata protiv tog samsunga koje napisah na nekom drugom forumu:
Citat
Iz veoma prostog razloga, jer je to "sminkerski" telefon, koji ima los UI, preskup je i koristi kartice koje se jako tesko nalaze, a ja sam do sada probao samo jedan d600 i to na kratko i ok je radio(samo jednom se zabagovao) , ali ako pogledas da velika vetjina d500 je uzasno, ali uzasno bagovita, da je povezivanje sa kompom jako tesko nije neka preporuka za kupovinu! Telefon koji nema sound profiles, nema mulitasking, vibracija i zvono u isto vreme ne idu, ne mozes da sacuvas slike i video snimke direktno na karticu etc...
Uostalom, pogledaj malo po stranim forumima i videtjes da ko god se malo vise razume u telefone bezi od vetjine samsunga kao djavo od krsta!
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
ja ga koristim jedno mesec dana i za osnovne potrebe i za u džep je sasvim ok, a sve akijeve mane stoje... ali i ne smetaju puno...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
HTC Diamond 2
naravno, ne smeta ako neko hotje da ga koristi za osnovne f-je, mali, praktican, vrhunskog dizajna etc, ali kao mulitimedijalna spravica je uzas!
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Pored ostalih ogromnih mana još i:
Citat
........vibracija i zvono u isto vreme ne idu.....ne čuva slike i video snimke na kartici......!
I do sada sam imao neko rezervisano mišljenje o Samsung telefonima ali od sada, užas!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy 3
Ma daj bre ljudi Samsung pa jos 370 evrica...
Ako menjam tel i do 400 evra, kupio bih "HP ppc"!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.