Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:09:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se oblačiš?  (Pročitano 897 puta)
24. Jan 2006, 05:04:59
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Kako se oblačiš?

Da li ste nekada analizirali način na koji se oblačite? Jeste li sigurni da sami, slobodnom voljom birate svoju garderobu ili je ipak prilagođavate ambijentu i okruženju u kome živite? Otkrijte kakva ste ličnost kada je moda u pitanju

1. Da bi vam frizura bila dobra, trebalo bi...
a) Da bude prilagođena vašem licu (2 poena)
b) Da naglašava vašu ličnost (5 poena)

2. Kada poželite da kupite neke cipele...
a) Ne razmišljate uz koju garderobu će se one slagati, važno je samo da vam se sviđaju (4 poena)
b) Tražite model i boju koje će se slagati uz garderobu koja je u vašem ormaru (3 poena)

3. Potrebna vam je nova haljina za venčanje najbolje prijateljice...
a) Tražite haljinu koja je u skladu sa ceremonijom, svetlu, neutralnu i diskretnu, da ne biste skretali pažnju na sebe (1 poen)
b) Birate vodeći se svojim ukusom i time šta je moderno u tom trenutku, nije vam važno da li se radi o venčanju ili odlasku na posao. Vaš stil je uvek isti (5 poena)

4. Da li vam dobro stoje farmerke sa nisko sečenim strukom?
a) Ne znam, ali jedva čekam da izađu iz mode, pa da ne moram više da ih nosim (2 poena)
b) Ne, ali zato ih nikada nisam ni nosila ( 3 poena)

5. Koje boje su moderne ove sezone?
a) Boja lavande, total crna varijanta i jarke nijanse živih boja (2 poena)
b) Ne znam jer se uvek oblačim u garderobu koja se po koloritu slaže uz moj ten, kosu i oči (5 poena)

6. Za vas kratka kosa predstavlja...
a) Nedostatak ženstvenosti (3 poena)
b) Način na koji žena hoće da kaže: gledajte me u lice, a ne ono što je oko mene (5 poena)

7. Šta oblačite prvog dana na poslu?
a) Zavisi kako se osećam tog dana, da li pada kiša ili je sunce, da li je vruće ili hladno. U svakom slučaju ne znam dok ne počnem da se spremam (5 poena)
b) Obično izgledam tako da moja garderoba oslikava kakva sam ličnost i da to drugi kada me vide mogu odmah da shvate (1 poen)

8. Odeća ne čini čoveka.
a) Nikada nisam čula veću glupost, ono što nosiš o tebi mnogo govori (4 poena)
b) Tačno je (2 poena)

9. Kada oblačite svoje dete...
a) Pokušavate da ispoštujete njegov ukus (5 poena)
b) Odlučivaće kada poraste, za sada mora da prati moj stil i ukus (1 poen)

10. Da li biste voleli da budete promoter nekog kreatora da biste mogli da nosite njegove kreacije?
a) To je san svake žene (3 poena)
b) Nikada ne bih pristala da budem obavezna da nosim isključivo garderobu jednog brenda (5 poena)
   
      

Rešenje:

Do 25 poena- pozitivna strana je to što kada se potpuno prepustite modnim diktatima, ne morate mnogo da lupate glavu i razmišljate. Da biste našli dobru haljinu već znate gde treba da idete i birate među modelima poslednjih kolekcija. Muka nastaje kada aktuelna moda nije za vas, to jest uz mnogo pokušaja da nešto obučete vidite da vam to ne stoji dobro. Zato ne slušajte mnogo modne savete medija.
Od 25 do 35 poena- volite da čitate modne magazine i časopise, ali među stvarima koje su moderne ove sezone birate samo ono što vam se sviđa, boje i linije koje vam dobro stoje. Povremeno napravite neku ludost, i potrošite astronomsku cifru na trendi krpicu, cipele ili tašnu. Ubrzo posle toga se duže vreme uzdržavate od daljih eksperimenata.
Više od 35 poena- kada se vi pojavite, druge žene su ljubomorne i zasenjene vašom pojavom. Znate kako da se obučete i niko vam u tome nije ravan, ali samo u slučaju da garderoba za koju se odlučite maksimalno ističe vaše lice i telo. Ako vidite da vam nešto što kreatori predlažu kao modni imperativ ne stoji dobro, ne kupujete ni pod razno, čak i ako vas zbog toga proglase ludom. Kada hodate ulicom, svi se za vama okreću.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:09:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.