Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:01:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najveći estradni blamovi  (Pročitano 4675 puta)
24. Jan 2006, 04:24:14
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Najveći estradni blamovi
Ups ispade mi...
Sani uhvaćena dok je nameštala uložak s krilcima, Dragana Mirković u toaletu, a Tina kako gole grudi maže kremom za samopotamnjivanje

Folk pevačica Sani snimljena je kako namešta uložak s krilcima, njena popularna koleginica Dragana Mirković uhvaćena je pre desetak godina na WC šolji, a mlađana Tina, poznata po pesmi "Bunda od nerca", bez imalo blama mackala je gole grudi toner kremom pred objektivima paparaca.

Iz godine u godinu, estradne zvezde i one koje pretenduju da jednog dana to postanu, pune stranice tabolida škakljivim i neumesnim fotografijama i izjavama pod parolom "samo nek se o meni priča i piše, pa makar i loše". Podsmeh javnosti, kao krajnji dugoročni rezultat estradnih medijskih nameštaljki, izostaje jedino u slučaju kad se javnim ličnostima zaista dogodi nezgodacija koju nisu mogli da izbegnu.
   
Skrivena kamera - Kebina zla kob

Folk pevač Dragan Kojić Keba kao da je pretplaćen da bude žrtva skrivene kamere. Njegovi blamovi postali su uobičajen deo TV programa u vreme novogodišnjih praznika.
Pre nekoliko godina, na Trećem kanalu Kebi su namestili "zaljubljenu" devojku i njenog ljubomornog dečka, karatistu, a ovog decembra u emisiji "Bravo šou" voditeljka Jelena Bačić-Alimpić navukla ga je da priča o estradnim seks-šemama na tezgama. Ubeđen da je u toku EPP blok, Keba je pred uključenim kamerama razvezao nadugačko i naširoko o svojoj muškosti, ne libeći se u više navrata ni da sočno opsuje. Kad je saznao da je nasamaren, bio je i ljut i uplašen: ljut, jer je ponovo postao žrtva, a uplašen jer nije znao kako će supruga Olja reagovati na njegove priznate avanture...

Pevačica narodne muzike Usnija Redžepova kaže za Start da će do kraja života pamtiti blam koji joj se dogodio u emisiji "Uz nedeljni ručak".

- Voditeljka Aneta Farago i ja smo ćaskale o mom novom albumu, udobno zavaljene u fotelje sa točkićima. Kad me je zamolila da premijerno uživo otpevušim strofu i refren pesme koju smatram favoritom, krenula sam da ustanem iz fotelje, koja je počela da se kotrlja. U jednom trenutku, shvatila sam da sam se provozala kroz čitav studio i nestala iz kadra! Na sreću, Aneta se snašla i pozvala me da se dokotrljam natrag, što sam i učinila. I dan-danas vodim računa kad gostujem na nekoj televiziji da mi ne zapadne stolica sa točkićima - priča Usnija.

Njenoj mlađanoj koleginici Viki Miljković dogodio se drugi peh: u trenutku kad je trebalo da priredi furioznu pevačku završnicu na koncertu u Jagodini, ostala je bez dobrog dela kose! Viki je, naime, za taj nastup imala specijalan stajling, čiji je sastavni deo bio pozamašan umetak. Međutim, posle silnog đuskanja na sceni, nestašni umetak se otkačio i završio na bini. Ponesena atmosferom, Viki nije primetila "kariku koja nedostaje", ali su zato njene kolege muzičari "oštra oka bili", pa su joj brže-bolje pritrčali s leđa i nevešto počeli da kače "kosu pobegulju". Od tada, Nišlijka beži od umetaka kao đavo od krsta.
S. Milošević

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 649
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
pa sta ce one nisu krive Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:01:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.059 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.