Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:57:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Top-lista najčitanijih knjiga  (Pročitano 6705 puta)
22. Jan 2006, 03:01:13
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Top-lista najčitanijih knjiga

Prema podacima ovlašćenog dilera štampanim materijalima i sveskama bez linija Pere Tintarevića iz knjižare "Čarnopolis" najčitanije knjige (između redova) u protekloj godini su:
1.Vojislav Koštunica: Zamajavanje naroda u 100 lekcija (priručnik za premijere i premijerke);
2.Zoran Stojković: Pravda i kako je izbeći (alat za bušenje rupa u zakonu);
3.Boris Tadić: Lepom čoveku sve lepo stoji (modni katalog);
4.Bogoljub Karić: Zapisi iz podzemlja; Zločin i kazna; Zapisi iz mrtvog doma (autobiografska trilogija po ugledu na Tolstojevskog);
5.Milo Đukanović: Otcijepljen sam, tim se dičim (dvojezično izdanje - na crnskom i na gorskom jeziku, zbirka rodoljubive poezije);
6.Anonimni poslanik: Život bez muke (život, nerad i priključenija narodnog deputata u sedam burnih poslaničkih mandata);
7.Dragan Jočić: Dajte mi palicu i pomeriću vam bubrege (uputstvo za rukovanje pendrekom);
8.Toma Nikolić: Moja borba (utopijska vizija budućnosti Srbije);
9.Brana Crnčević: Kako ljubav prema otadžbini pretvoriti u čvrstu valutu (alhemijski udžbenik za profesionalne patriote);
10.Velja Ilić: Domaćinski bon-ton (psovanje biranim rečima, učtivo pljuvanje, šamaranje u svilenim rukavicama i slično).


Šta muči vladu srbije?

Istraživanjem Instituta za proučavanje onih koji su za posmatranje utvrđeno je šta sprečava Vladu Srbije da uspešno obavlja svoj posao. Ispostavilo se da zlonamerno objektivne analize političkih analitičara ne samo da nisu tačne, već i da su daleko od istine. Sve te priče o nesposobnosti i neznanju ministara, o njihovoj nesvakidašnjoj podložnosti mitu i korupciji, o njihovom bogomdanom talentu da upropaste sve čega se dotaknu, o tome kako se u svoj posao razumeju kao magarac u kantar, pale su u vodu i potonule kao hladnjača.

Direktor Instituta za proučavanje onih koji su za posmatranje Maga Vračarić saopštila je da je glavni razlog neuspeha srpske vlade - crna magija. Na premijera su bačene zle čini, većinu ministara je neko urekao, neki su još kao mali ugazili u vilino kolo, a ministri bez portfelja svi odreda prošli su ispod merdevina baš na petak 13, crna mačka im je prešla put i svakog dana razbiju bar po jedno ogledalo.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zasto?

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2225
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.53
mob
Nokia 6600
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung s3
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko rano rani, zajeb'o je pevca

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7005
Zastava Krusevac/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6630
 Smile
IP sačuvana
social share

    �

"San sam proziveo na "Marakani". Nisam kao klinac sanjao dres Mancestera ili Reala vec dres Zvezde, kapitensku traku na ruci i gol Partizanu! I sve sam to ostvario..." - Nemanja Vidic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:57:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.