Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maja Gojkovic buduci gradonacelnik Novog Sada!  (Pročitano 12828 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
To za Slobu stoji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa u tome i jeste poenta i za Radikale, mozda oni i jesu krivi za nesto, ali za to za sta ih svi terete apsolutno nisu, cak mi nije jasno kako neki ljudi dozvoljavaju da im se vredja inteligencija na taj nacin.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
mob
Nokia N97
Bas su ovi iz DS-a strava! super nam je svima,
prodaju celu drzava deo po deo 4 godine, nemamo leba da jedemo,
zivimo kao sirotinja, voleo bih da dodju radikali
pa neka nam i uvedu sankcije kao sto kazu
bar cu da zivim hodajuci uspravno i ponosno
a ne kao amerikanoljubac! (debilna nacija)
IP sačuvana
social share
"One does not sell the land people walk on." ... Crazy Horse, Sept. 23, 1875.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 251
Citat: storm cloud
Prekinite da velicate bilo koga od politicara. Svi su oni djubrad koja je uvek u svemu gledala samo svoje interese. Sto se tako palite? Svima njima bas i treba takva gomila zaludjenika koja ce ih uzdizati do nebesa dok oni pune dzepove ili sta vec!


Treba pratiti politiku iz prostog razloga da se ne bi ponovilo period kao sto je bio sa Slobom. Upravo zato treba paziti  da politicari ne pune dzepove, to je OTPOR radio sve dok nije ni on postao stranka. Zbog likova koje ne zanima politika ili ne izlaze na izbore drzava ih ponavlja po 100 puta a narod ih placa. Ako ti se ne svidja ni jedan politicar pa ti izadji na izbore pa glasaj za "NAJGORE ZLO". Iskreno vise postujem i radikale nego likove koje boli uvo za to ko ce pobediti na izborima.


Citat: Ainhoa
Istina, mene bas briga za sve to.Smile


 Smile

Citat: SerbianFighter
mozda oni i jesu krivi za nesto


mozda?

Citat: WHITE PANTHER
Bas su ovi iz DS-a strava! super nam je svima,
 prodaju celu drzava deo po deo 4 godine, nemamo leba da jedemo,
 zivimo kao sirotinja, voleo bih da dodju radikali
 pa neka nam i uvedu sankcije kao sto kazu
 bar cu da zivim hodajuci uspravno i ponosno
 a ne kao amerikanoljubac! (debilna nacija)


 Ne shvatam sta ima lose ako neki stranac ulozi strani kapital i strane investicije i kupi domacu firmu pa to je svuda u svetu normalna stvar, ljudi ce da dobijaju dobre plate ovde, ali ce i da rade konacno, ovde je glavni problem sto niko ne radi nista a svi se zale, stranac ako ulozi svoj novac ovde pa logicno je da ce uzeti nekog srbina ako je sposoban nego svog zemljaka, radna snaga iz zemlje gde se ulaze je jeftinija nego da vodis radnika iz svoje zemlje.
 E onda ce i nas narod da se skoluje da bude kvalifikovan da bi ga neko konacno zbog znanja izabrao, a ne da putuje preko itd...... a da 7% stanovnistva ima zavrsen fakultet u Srbiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Маја гојковић је дефинитивно постала градоначелник Новог Сада!

Честитајмо НАШОЈ МАЈИ и пожелимо јој много успеха у даљем раду!


:srbija: :dance:  \Smile/  :srbija:

IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Mislim da sam ostala duzna jedno objasnjenje moje indiferentnosti...
Pazi... imam skoro 22 godine... Za ovo vreme, dozivela sam i rat, i bombardovanje, i embargo, i situaciju da imam samo 2 marke u dzepu, sve u svemu, situaciju koja je krajnje nezamisliva vrsnjaku ili vrsnjakinji u Svajcarskoj, Norveskoj... Docekala sam i ono sto svi pompezno vole da naslove kao "demokratske promene". Dozivela sam da mi ova drzava digne skolarinu za fakultet za 250%. Cene i dalje rastu, bas kao i dugovi ove zemlje koje ce i moja i tvoja unucad jednog dana otplacivati... Jednostavno, zato sam indiferentna. Da se borim za nesto bolje ne vredi, zato sto ce na kraju isplivati samo gamad i stoka. Znas kako se kaze, i posle nuklearnog rata, samo ce bubasvabe da prezive... That's the way it goes...
Kada bi se na jedan tas vage stavilo sve sto mi je i ova i ona drzava dala, a na drugi sve sto mi je uzela i sto mi i dalje uzima, e, ovaj prvi tas bi odleteo pravo u svemir...  Smile
E,zato se ja vise ne tangiram ni oko cega. Jednostavno, cuvam zivce... I s'vremena na vreme pljunem po politicarima,  retko kad nekoga i pohvalim, ali to je to. Bottom line is da znam da se nista nece promeniti.  Smile

Mozda je malo rano, ali cestitam Maji na pobedi... Ako nista drugo zbog one stare poslovice da "politicare treba menjati kao intimni ves, zato sto se usmrde veoooma brzo"...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 251
znas kako kad imas kucu mozes da je porusis za  5 minuta, ali nikako ne mozes da je napravis za to vreme, treba ti mnoooogoooo vise vremena, ne treba da budes toliko razocarana u promene, promene su vazne sto su se desile i sto se desavaju, drzavne kase su prazne i zato su i skolarine velike,a o porezima da ne govorimo. to ocekuje svaku vlast koja god ona bila u Srbiji. U slicnoj sam situaciji kao i ti sto se tice kinte, studiram, radim, sklapam kraj sa krajem ali verujem u bolje, nisam clan ni jedne stranke , niti cu biti, ali siguran sam da ako covek radi na sebi moze da radi bez obzira na vlast koja nas bude vodila.  trenutno smatram da je demokratska stranka jedina nasa varijanta za neki bolji zivot, ne kazem da su savrseni ali mislim da su dosta ucinili narocito bogdanovic u bg-u(vucic nema nikakvog  slicnog iskustva u takvom poslu). eto sad ce ljudi najbolje videti: maja je predsednik u NS bogdanovic u bg-u  videcemo ko je bolji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


A friend with weed is a friend indeed.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 752
Zastava Novi Sad
mob
Motorola C118
Ja sam veoma potresen zbog majine pobede
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.