Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maja Gojkovic buduci gradonacelnik Novog Sada!  (Pročitano 12816 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
ne kazem ni ds nije 100% demokratska, ali je najblize nekom demokratskom obliku vodjenja politike.

Sa sve cedicom, pajticem, bogdanovicem, nedom i drugarima iz bodruma.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 251
jok demokrate su vucic, toma, i majica, prosto ne mogu da verujem da je neko ko je toliko zavistan od jedne osobe(koja je zatvorenik),i da neko cija je glava puna nekih laznih ideala moze da samostalno donosi odluke, da bude individua,  a  da ne govorim da bude gradonacelnik. takvi ljudi nemaju otvorene oci, srbija ne treba da bude radikalska zemlja jer u ovom periodu ovakav politicki program salje nas samo nazad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kad su poslednji put javno pomenuli tu osobu?
Cekaj, ds je bio bolji.. pa usta su ispirali mrtvim djindjicem.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Tacno. Zutima su puna usta pokojnog Zorana... I posle neka mi neko govori o "kultu licnosti"...
Zapravo, cela politika DSa se svodi na ono: "Ili cemo mi da pobedimo, ili ce pobediti sile mraka i tame koje ce nas odvuci u srednji vek..." A mnogo su isti... Pobogu...
To me uvek podseca na jedan odlomak iz "Animal Farm":

Citat

"Drugovi!", povikao je Skviler, "ne mislite, nadam se, da svinje to cine zbog sebicnosti i povlascenog polozaja? Mnoge od nas, u stvari, ne vole mleko i jabuke. Ni ja ih licno ne volim. Jedini razlog zbog koga ih uzimamo jeste da ocuvamo nase zdravlje. Mlako i jabuke (nauka je to dokazala, drugovi) sadrze sastojke preko potrebne za zdravlja svinja. Mi svinje smo mislioci. Upravljanje i organizacija ove Farme zavise od nas. Dan i noc bdijemo nad vasim dobrom. Zbog vas pijemo mleko i jedemo jabuke. Znate li sta ce se dogoditi ukoliko svinje ne ispune svoju duznost? Vratice se Dzons! Da, vratice se Dzons! Siguran sam, drugovi!". vikao je Skviler skoro se zaklinjuci, skacuci s jedne strane na drugu i vrteci repom, "siguran sam da medju vama niko ne zeli da ovde ponovo vidi Dzonsa?"

....

Dvanaest glasova besno je vikalo, i svi su bili jednaki. Sada je bilo jasno sta se promenilo u izgledu svinja. Pogled zivotinja koje su stajale napolju klizio je od svinje do coveka i od coveka do svinje, i ponovo od svinje od coveka; ali, vec je bilo nemoguce raspoznati ko je svinja, a ko covek.



 
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
:clap:  :joy:  :evil_laugh:  :tenisclap:  :archery:  :drunk:
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 251
ne mozete uopste naraviti povezanost djindjica i seselja, zoran je bio najbolji politicar devedestih godina dok je seselj zatupljeni nacionalista, zoran se borio i da konacno narod srbije bude slobodan, mi i jesmo bili smo u mraku 10 godina od strane radikala sps-a i jula ali ljudi to zaboravljaju, zoran se borio  za slobodu!!!!!! pa da nije bilo koalicije DOS radikali bi i dalje cameli u zapecku politickih zbivanja u srbiji ali i tako su ziveli ko bubrezi u loju, pa gde su bili radikali petog oktobra? gde su bili 96 na demonstracijama studenata? gde su bili 1991. LIDERI DEMOKRATA SU BILI NA ULICI NA ULICAMA SVIH GRADOVA SRBIJE, a lideri radikala su svirali kako glavni kaze(citaj sloba) pucali na studente.e to je tuzno....sad dobijaju mogucnost da javno govore i da konacno dobiju neku poziciju u politici a treba noge da ljube demokratama
i treba ds da non stop pominje djindjica coveka koji je jedini  imao pravu viziju, zelju da pomogne srbiji  DA SE NE ZABORAVI PERIOD 1990 - 2000
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Djiki je mozda bio najbolji politicar al nikad se nije ni primakao popularnosti u narodu koju je imao Seselj i koju i dalje imaju ostali radikali.
Lideri demokrata su slobodno po slobi pljuvali u to tamno ne demokratsko vreme, a sad u demokratsko niko o njima ne sme nista da pisne a i da sme ne dobije priliku.
Ko je ziveo ko bubreg u loju pokazuje sta ko ima, a svaki "demokrata" je imao vise od radikala.
Uopste necu da branim bilo koga, ali to su cinjenice.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Prekinite da velicate bilo koga od politicara. Svi su oni djubrad koja je uvek u svemu gledala samo svoje interese. Sto se tako palite? Svima njima bas i treba takva gomila zaludjenika koja ce ih uzdizati do nebesa dok oni pune dzepove ili sta vec!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Slazem se.
Sve politicare iskreno PREZIREM, i zbog toga sebi dajem za pravo da ih na svakom mestu pljujem. Ipak, ovde su u pitanju lokalni izbori, i tu ne treba gledati stranku, vec coveka.  Istina, mene bas briga za sve to...  Wink
U svakom slucaju, ne volim generalizacije bilo koje vrste.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Uopste nije pitanje da li ces nekoga velicati ili ne, pitanje je sto neki ljudi misle da tako kako neke velicaju mogu i one druge pljuvati bez razloga.
Npr. Ja smatram da slobu treba streljati za ono sto nama uradi a za ono za sta ga hag tereti ga treba osloboditi bez trunke razmisljanja Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.