Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:10:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Smesne Sms  (Pročitano 1069 puta)
06. Mar 2004, 09:50:16
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
• Znaj sada odoh da se udavim u WC solji, jer mozda je zivot u govnima bolji, mozda cu u kanal izaci i naci srecu, ali nijedno govno kao tebe voljeti necu!
• Duso volim kada rasiris noge i kada njezno sjednes na mene, kada je tvoja guza na meni jako se zagrijem, a kada padnes na mene puknem. Tvoja stolica!
• Za tebe bih draga skinuo i zvezdu s neba, samo mi reci ako zelis dve da se ne penjem dva puta.
• Sanjao sam jedan san. Kako sam krao kokoske i jaja. U tom snu ti si bila sudija, za kokoske si mi dala 3 god. A za jaja si me pomilovala...
• Vremenska prognoza:: "Djevojke su danas djelomicno suve i normalno prohodne, no na pojedinim mestima su mokre i klizave. Jebaci oprez!
• Stavi mobilni u picu i izvuci antensku zicu, vibraciju ukljuci da se pica ne muci ja cu te dugo zvati da ti pica ne pati. Tako jebe tatamata preko GSM aparata!
• Volim kada me odnazad drzis, i polako pritiskas s preda, volim kada me punis po celu noc, kada ustanes ti na mene navuces kozicu.. Tvoj mobilni...
• Romeo: Ja bih malo malcice da ti skinem tanga gacice, i da ti mrsim stidne dlacice. Julija: Tvojih pustih obecanja sam sita dabogda ti otpala kita.
• I nocas ces biti moja divlja lavica, uzbudice te opet moja kruta palica, jer ja sam tvoj vranac a ti moja jahacica, jer ja sam tvoj... a joj, pogresio sam broj.
• Plata je kao menstruacija! Krvavo ja zaradis, dobijes je jednom mesecno, prodje te za 4-5 dana a onda mozes da se jebes!
• Uzela ciganka pa maze picku sa kafom, a tek ce ti ciga: "Sto bre mazes tu picku s'kafu" a tek ce ti ona: "I miris i ukus".
• Zasto muski polni organ ne moze da zasnuje radni odnos: ima glavu a nema mozak, kao saradnik je krut ne moze da radi osam sati dnevno, a i ono sto uradi uprska...
• Stojeci sam je molio, sedeci mi je dala, od pozadi sam je polizao, spreda pritisnuo, a ipak se nije branila. Oh ti moja mala postanska marka.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Dobri, dbri.... jedan moj poznanik je imao punu svesku sa tim porukama.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Imala je jedna devojka celu svesku love-sms-a koje je dobila od mene....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:10:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.