Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ma, mi smo stoka ~ Trudnicama manja plata, a lekove kupuju  (Pročitano 18138 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovo je propast! Bas me interesuje da li cu doziveti promene na bolje na ovom planu,a ne samo da gledam kako pred izbore dodeljuju crkavicu onima koji radjaju po 10-oro,tj. onim najugrozenijim,pa misle da je sav narod u tih par porodica.Ma,ne vredi komentarisati,treba i zene ukljuciti u politiku,a ne ove nesposobnjakovice koji ne znaju ni drzavu sacuvati,cekaju do poslednjeg momenta i onda se pozivaju na odbranu nacionalnog identiteta,koji treba da brane i ginu tudja deca,a kada tu decu treba radjati nista se ne preduzima...   Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My head is on loose but my shoes are tied

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 8857
Zastava Shishatovac City
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia Peglica
@Milosava
 Smile
Svaka chast na komentaru:
"Ma,ne vredi komentarisati,treba i zene ukljuciti u politiku,a ne ove nesposobnjakovice koji ne znaju ni drzavu sacuvati,cekaju do poslednjeg momenta i onda se pozivaju na odbranu nacionalnog identiteta,koji treba da brane i ginu tudja deca,a kada tu decu treba radjati nista se ne preduzima...   "

kad treba da se gine...i da se ratuje..uvek se ima para..nikad nije lova problem...a kad dodje do radjanja...ni lekove ne mogu da dobiju a kamol i sta vishe da se ochekuje! cccc
IP sačuvana
social share
Bash sad, il mozhe odmah? o.O
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
jos nisi shvatila da si prosta reproduktivna masina,koja je negde uposljena vise a negde manje analogiju sa bilo cim nadji sama

kao prvo ne znas ni ko sam ni sta sam...procitao si jedan komentar i odmah pocinjes da dajes svoje misljenje o stvarima koje samo mozes da predpostavish... procitaj temu...saberi se gde si...pa lepo idi da se raspravljas po nekim drugim temama koje su za to namenjene...
Daj bar toliko postovanja autorki (koja se potrudila i ulozila vreme da postuje ove tekstove jer joj je stalo do ovakvih stvari) i ne silazi sa topica ako nemas dobar razlog i podlogu za to......(licno upucene uvrede nisu deo topica,a ocigledno ni dovoljan razlog)...
 
@Anea
 Smile izvini,nije mi namera da se prepirem ovde na osnovu nepromisljenih komentara.....ipak mislim da treba da se postuje trud sto neko uopste ulaze interesovanje u ovakve stvari Smile


kako se ti licno primas,govori se u globalu zeno iz dijaspore,nista licno,a svoje laicke psiholoske komentare zadrzi za sebe,ja stvarno nevidim nista lose receno u poruci koja te je toliko pogodila
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1441
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i ja isto.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Just Smile And Wave,Boys.....Just Smile And Wave! Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S4
Citat
Ma, mi smo stoka

sto jes jes
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My head is on loose but my shoes are tied

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 8857
Zastava Shishatovac City
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia Peglica
@sez
procitaj svoje postove..umem da razlikujem "ti" od "vi"
 Smile

to sto ti vidis svako zensko kao samo "prostu reproduktivnu mashinu" vishe,manje,je tvoja stvar.....Smile Smile  



U sustini,ceo svet se okrece oko materijalizma....politicari su uzeli pod svoje...i samo dok su oni siti i zadovoljni,njima je dobro..a to sto su neka deca bolesna,roditelji jedva skrpe da se prehrane od meseca do meseca,trudnice koje moraju da placaju za mnoge usluge i lekove domovima zdravlja....itd..itb..to nikom nista.... Smile Smile Smile  to su samo neke od stvari koje se intezivno ignorishu u raspalom svetu...
IP sačuvana
social share
Bash sad, il mozhe odmah? o.O
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1441
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da...ja bi se slozila s'tim s politicke strane...da....da....

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bus.gif
(3.99 KB, 96x96)
IP sačuvana
social share
Just Smile And Wave,Boys.....Just Smile And Wave! Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jos nisi shvatila da si prosta reproduktivna masina,koja je negde uposljena vise a negde manje analogiju sa bilo cim nadji sama

Kakvo je stanje,treba samo preziveti do momenta kada cemo imati situaciju kao u Svedskoj i Norveskoj,pa ce onda sve privilegije imati zene(koje to itekako znaju (zlo)upotrebiti),a onda ce muskarci biti *proste rasplodne masine* koje ce placati alimentaciju.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1441
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dizem ruke......suvisno....

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

cfox.jpg
(2.89 KB, 135x101)
IP sačuvana
social share
Just Smile And Wave,Boys.....Just Smile And Wave! Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My head is on loose but my shoes are tied

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 8857
Zastava Shishatovac City
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia Peglica
@Miroslava

Potpuno se slazem s' tvojim komentarom
Vecinom je tako svugde zapadnije od Srbije...sto ides dalje..to je jadnije...i 50% mushkaraca placaju alimentacije bas zbog takvih nesnosnih razmisljanja( valjda im to daje osecaj za superiornost nad zenama,odkud znam)....toliko raspadnutih porodica...pseci zivot...dece bez roditelja....ma,verovatno znas i sama ..nema sta da ti pricam
--------------------------------------------------------------------------------
.....posto kod nas pokusavaju da preokrenu celu vlast i naprave drzavu demokratskom preko noci,i da prilici zapadu (odnosi se na Evropu i Ameriku- u politickom,naprednom....itd  smislu- a to sto finansijski nismo ni do kolena drugima je nebitno-sto se to odrazava sve na narodu-i to je nebitno) na sve moguce nacine....nebi me chudilo da se sav moral izgubi........i da za  nekoliko godina svi budemo roboti i te iste "mashine" ( zene,kao i mushkarci)...koji sluze samo kao objekat na kojima se zaradjuju pare...
ipak je danas sve osnovano na robo-vlasnickom drustvu...kapitalizam je samo fancy rech za zabludu...
« Poslednja izmena: 11. Feb 2006, 11:27:27 od SpookShowBabe »
IP sačuvana
social share
Bash sad, il mozhe odmah? o.O
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.