Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jesmo li mi usamljeni ili ne volimo da smo sami?  (Pročitano 7503 puta)
15. Jan 2006, 02:10:12
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 0.9.2
mob
Nokia E71
     Do pre samo nekoliko godina, a bogami i dan danas, mnogi bi za nas "virtuelne" rekli: Ma pusti ih čudaci! Medjutim mislim da nije tako. Eto upravo sam se vratio iz kafane, poprilično omamljen, imam mnogo prijatelja, ok život etc, etc... Ali opet evo me na forumu. I zaista nisam usamljen. Jednostavno ne volim da budem sam, a ovo (mislim Burek) mi je jedan način da se samoća izbegne i prilika da "upoznam" gomilu OK  ljudi. Šta Vi mislite o tome? Jesmo li mi čudaci illi jednostavno ne volimo da smo sami. Zbog čega ste Vi na forumu?

P.S. Startovao sam super ribu. Rezultat popušinski, ALI super se osećam! (bilo je par tema sa ovom tematikom pa moram) Bolje probati i popiti čizmu (iliti popušinski) nego se posle celu nedelju pitati "A zašto nisam probao"?

IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam prilicno usamljen, a i skitnje po gradu su mi sve manje privlacne.

Na Bureku sam bar mentalno aktivan, citam i postujem. TV skoro i ne gledam, na 15 kanala jedno te isto, i isti ljudi vec 10 godina. Mancicka je u jednom trenutku bila na 3 kanala, ali je Bane Ivkovic u jednom trenutku nadmasio 4 kanala istovremeno. Na Bureku ima sijaset razlicitih misljenja, na TV su uvezbali da svi isto pricaju, a to isto vec 10 godina. Nesanica, cigarete ili Burek, hajd na Burek!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 0.9.2
mob
Nokia E71
     U pravu si za TV. Otkako sam na Bureku skoro da i ne gledam televiziju. Beh ionako nema šta da se vidi!
IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 142
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zato sto je lakse ostvariti kontakt sa ljudima preko interneta.Mislim da je svet zaista isuvise surov pa je ovo super nacin da upoznas nekoga,popricas,razmenite iskustva i misljenja i sa druge strane ne postoji mogucnost da te bilo ko povredi ili iskoristi ono sto si rekao t.j.napisao ili izda na bilo koji nacin kao u direktnom kontaktu sa ljudima,jednostavno lakse je.E da se razumemo nisam ja neki cudak,zaista imam puno ljudi koje volim i koji me vole i to su sve stari i provereni drugovi, nego sam suvise zatvorena za nova poznanstva,tesko poklanjam poverenje bas iz razloga sto se bojim da cu biti povredjena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
a i mnogo je lakse biti iskren
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Slazem se sa Miss B.Valjda nas burek forum ne cini cudacima? 8-[Pa ako je i tako,bas smo brojni... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja imam par starih drugara sa kojima mogu biti do kraja iskren, a kad si stariji manja je potreba za poverljivim razgovorima.

I ovo je medij koji "obicnom" coveku omogucava da ima kakvu-takvu inicijativu, pasivno gledanje TV i totalna zagusenost sa reklamama, cak mi je i slusanje muzike postalo previse pasivno. Zima u toploj sobi i polako vrtis. Ovakvi forumi su i nekakva skola demokratije, ne mozes "protivnika" tresnuti po nosu, koliko god te iznervirao. Iznosenje stvari iz tvog licnog zivota ne ugrozava druge na forumu, u pravom zivotu se cesto precuti, iz raznih razloga. Ipak sve ove postove popunjavaju zivi ljudi.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 0.9.2
mob
Nokia E71
Citat
citirani autor Miss B.
Zato sto je lakse ostvariti kontakt sa ljudima preko interneta

Da, ali zar ne misliš da je to ipak pomalo zatvaranje u ljušturu i bežanje od stvarnog sveta. I šta ako provališ da je neko sa neta ( a to su bar na ovom forumu skoro svi) ok i sasvim normalna  osoba. Hoćeš li se izložiti riziku da je upoznaš i eventualno budeš povredjena ili ćeš se ograničiti na razmenu mišljenja.

 Ovo, pitam, jer mi se već par dana po glavi vrti ideja da napravimo neko Burek okupljanje negde u gradu. Ideja je tek u povoju, još je nisam razrađivao.
IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
da si ti meni ziv&zdrav Smiley


okupljanja
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54u1
 Smile
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.