Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta znaci iz supljeg u prazno :)  (Pročitano 2853 puta)
21. Sep 2002, 22:44:05
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bas se boginja Afrodita, sedeci na samom vrhu Olimpa, spremala da izrenda svoju drugu petu,kad se preko ivice promoli glava jednog od planinara lokalnog planinarskog drustva "Sizif" sve brekcuci i stenjuci: "Uhh...Uff.."
"KO SI TI! I KO TI JE DOZVOLIO DA DRSKO REMETIS MOJU PRIVATNOST ??!!"
prosikta ona ka zabezeknutom i zatecenom ljubitelju visina...
"...Pa ja...pa mi...pa.." promuca on bez ubedljive argumentacije u nagovestaju..
"Ma sta ti meni ja mi.. !!" rece ona pa ga zviznu jednim od 12 stubova upadljivo jonskog stila sto su podupirali njeno kupatilo i povika za njim dok je jos leteo ka dole:
"Aj' cik probaj jos jednom da se popnes!"
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Princeton University...Stephen Hawking ukratko izlaze svoju teoriju o postanku svemira. U publici Mujo i Suljo, posle svake upisane beleske, gledaju jedan u drugog...zbunjeni...ne kontaju. Odjednom, iz vakuuma Mujine svesti stvori se virtualni malj, "ex nihilo", i kvantnim skokom pronadje Suljin "sweet spot"...potiljak. Nakon kraceg perioda harmonijske vibracije, sevnu mocna misao kroz Suljin neokorteks; prosvecen, skoci on i ponosno uzviknu, "Aaaaaaaaaa, Big TUP!"
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Genijalno,odakle bre skidas sve ovo? :twisted:
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ugledna nastavnica biologije jedne male osnovne skole u jednom malom mirnom gradu, vracala se kuci i taman da udje u svoje dvoriste kad iz zive ograde progovori neki tanak glas "Upomoc!..Upomoc!"
Nastavnica najpre ne poverova svojim usima..pogleda levo-desno..ali glas se opet zacu,ovaj put prodornije i jace,sa dozom iskrene panike
"Upomoc! Imam ukljestenje guznjeg creva!..Pomozite!!"
Nastavnica oprezno pridje..razmaknu malo gusto granje zivice,promoli glavu.. kad u zbunu cuci hermafrodit lep ko upisan...
prozbori 1:0 za mene i spici je posred cela maljem...ortopedskim

[odakle skidam? salju mi ljudi na mail, lepo je biti ja Smiley ].
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 40
kako policajac nervira muvu?
zatvori je u teglu i JEDE GOVNA!
IP sačuvana
social share
Lizzy Borden, not by definition a serial killer, but a notorious killer nonetheless. One day as her father was napping on the living room sofa Lizzy Borden took an axe and hit her father's head with it repeatedly some where around 40 times, completely disfiguring his face into an unrecognizable mess of blood and gore. Almost immediately after Lizzy attacked her mother in her bedroom, again hitting her head with an axe over 40 times.

Lizzie Borden took an axe,
And gave her father forty whacks.
And when she saw what she had done,
She gave her mother forty-one. :lol:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Vozi se covek autoputem, kad se odjednom na putu stvori guzva. Nakon duzeg cekanja u mestu, njemu prilazi Mujo:
. Dobar dan!
. Dobar dan. Sta se ovde desava? - pita covek.
. Ma, neki manijak kidnapovao predsednika i trazi 10 miliona da bi ga oslobodio ili ce ga politi benzinom i zapaliti. Pa eto, idemo od auta do auta za donaciju.
. I koliko obicno narod daje?
Mujo:
. Pa, prosecno 4-5 litara.

[i meni shalju vicove na mail]
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Ludo burazeru,ludo

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Hteo Ivica da J..e Maricu i navali da je vacari a tek ce Marica:"Ivice ja sam ti sestra...Ivice..Ufff" Uhvati je i odvede je pravo u neku napustenu drvenu baraku.Samo sto su usli baraka je eksplodirala.Ustaje Ivica sklanja daske i pogleda iznad sebe i ugleda vuka...."A Prasici? Gde su prasici? rece vuk.... Smile
            [ a sta je to email ? ]
IP sačuvana
social share
Ludo burazeru,Ludo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ToLiKo SaM lOoDa Da Me Se i VaNzEmAljTzi PlAsXe.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k608i
[me=_LoOdAcXa^nA^Qb_]se bukvalno vaaaaalja od smexa poslednjem vitzu [/me]
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.