2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ratko Nikolic: Savo, hvala ti za dres  (Pročitano 2756 puta)
12. Jan 2006, 18:02:46
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Savo, hvala ti za dres
Rukometni reprezentativac Ratko Nikolić za Start otkriva detalje nesvakidašnje priče koja je danima punila stupce španske štampe

- Zanemeo sam i radovao se kao malo dete kada mi je Savo Milošević posle utakmice Real Madrid - Osasuna poklonio dres jednog od najboljih svetskih fudbalera - Ronalda! - ovom rečenicom Ratko Nikolić, rukometni as i prvotimac Portland San Antonija, ekskluzivno za Start otkrio je detalje priče koja je nedeljama punila stupce španske štampe.

Ali, još jedan detalj s pomenute utakmice našao se na naslovnim stranama čuvenih novina Marke, Asa, Elmundo deportiva... Reč je o ispunjenom obećanju kapitena naše reprezentacije Save Miloševića, dato Hrvatskom rukometnom asu Ivanu Baliću.

Vidoviti Ratkov saigrač, najbolji rukometaš sveta, prorekao je Savi da će baš on biti strelac pogotka protiv "kraljevskog kluba", što se i desilo.
- Veče pred utakmicu sedeli smo kod Save, kada je Ivano kao prava baba Vanga rekao Savi da će dati gol - seća sa Ratko. - Sava mu je odgovorio da ne veruje, ali da je sve moguće. A, onda mu je hrvatski reprezentativac rekao da ukoliko postigne pogodak, posveti ga njemu i da posle meča svim novinarima i u kamere to javno kaže. I, stvarno, to se i desilo. Na stadionu Santjago Bernabeu Savo je dao gol i obećanje ispunio. Kada je prvi novinar zaustavio našeg asa da da izjavu našao se u čudu, jer su svi mislili da će pogodak posvetiti sinu Nikoli. Ali, čuvši ime Ivana Balića, odjednom je nastala neopisiva gužva, a znatiželji nije bilo kraja. Ponavljao je Sava priču hiljadu puta, a slike njih dvojice cele nedelje vrtele su se na naslovnim stranama.

Vratimo se na detalje - na priču o Ronaldovom dresu koji visi na zidu Ratkovog stana u Pamploni.
- Mi smo prve komšije. Deli nas bukvalno pedeset metara. Sava živi u predivnog kući s porodicom, a ja u stanu sa devojkom Sanjom. Čim sam stigao u Španiju upoznali smo se i ne postoje reči kojima bih opisao kakav je on čovek. On je, rečju, fenomenalan. Naše druženje je svakodnevno uz jutarnju kaficu, a kada god imamo vremena, uveče smo zajedno, ali porodično. Tako smo moja devojka i ja utakmicu Real Madrid - Osasuna gledali sa Savinom suprugom Vesnom i sinom Nikolom i ćerkicom Dorom. Tada nisam ni slutio šta mi on sprema. Dan pred meč samo me je pitao čiji bi dres voleo da imam od igrača Reala. Rekao sam mu samo tvoj, ali pošto mi je već poklonio i iz reprezentacije i iz kluba, nisam ni sanjao šta ću dobiti kao poklon.

U prijatnoj atmosferi, uz kaficu i piće, u domu Miloševića posle postignutog gola nastalo je pravo slavlje. Kako nam je Ratko ispričao, najviše se radovao Nikola, koji je jedva čekao da tata stigne kući i da mu ispriča kako je bilo.

- Doduše, ja sam gledajući derbi video na poluvremenu da je Savo razmenio dres sa Ronaldom, ali sam mislio da je to za Nikolu. Mali ga obožava, ne propušta nijednu utakmicu kada on igra.
Ali, jutro posle Ratko nikada neće zaboraviti.
- Telefon mi je zazvonio i Sava mi kaže: "Ajmo na kaficu." Nisam ni slutio šta mi je spremio. Dođem ja i vidim nosi neku kesu. Pomislim kupio nešto deci, ali on mi daje kesu i kaže: "Ovo je za tebe!" Ja otvorim i vidim beli dres s brojem 9 na kojem piše Ronaldo. Zanemeo sam u tom času. Ma, smrz'o sam se. Nisam mogao da verujem da me je na taj način obradovao. Javno mu se zahvaljujem jer je stvarno genijalan.

Da li sti ti njemu nešto poklonio, mislim neki dres?
- Već ima od Portlanda, a kada se vratim iz Švajcarske, verujem da će plava dvadesetica biti okačena u domu Miloševića.
Dvadesetica koja će doneti medalju s Evropskog prvenstva?
- Daće Bog! - rekao je na kraju Ratko Nikolić.
S. Vuković

Izvor: Start

(02. May 2007, 21:42:11)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Inace Nikolic je moj brat!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
 Smile Smile Smile dres od Save ...kome to treba ????   Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 29. Sep 2007, 20:16:15 od bernoldi_salieri »
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4409
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung Lunar XZ130
 Indijanac, chitaj shta pishe...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3167
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple 
pa zato se i napalio sto nije savin vec debelog ronadla  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.