Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Četiri glumice potrebne za Clooneyevu idealnu ženu  (Pročitano 2089 puta)
12. Jan 2006, 14:09:36
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Četiri glumice potrebne za Clooneyevu idealnu ženu

NICOLE KIDMAN, Julia Roberts, Michelle Pfeiffer i Jennifer Lopez, svaka sa svojim pojedinim atributima, bile bi dovoljne da se stvori idealna žena za glumca i šarmera Georgea Clooneya.

"Idealna žena je kao mješavina. Trebala bi imati osmijeh Nicole Kidman, osobnost Julie Roberts i izgled Michelle Pfeiffer - primjer savršene ljepote." - rekao je Clooney Sunu.

Pored ovih vrlina, trebala bi biti ambiciozna poput Latino ljepotice Jennifer Lopez, smatra glumac koji kaže da će se posvetiti traženju žene svojih snova.

"Tko zna? Možda ju jednoga dana i pronađem? I pravu ljubav, pa da imam obitelj." - kaže George.

Smatra da njegove veze sa ženama trpe zbog posla, koji mu je na prvom mjestu u životu. Prijatelji su mu druga najvažnija stvar, tako da nema dovoljno vremena za djevojku.

Pored svega toga, nije previše oduševljen ni za djecu, tako da će obitelji Clooney, barem još neko vrijeme, postojati samo u njegovim snovima.

Izvor: Index

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

clooney-5v.jpg
(19.09 KB, 293x300)
Nicole-5v.jpg
(22.93 KB, 293x350)
julia-5v.jpg
(19.77 KB, 293x205)
michelle-5.jpg
(29.05 KB, 293x190)
jennifer-5v.jpg
(20.62 KB, 293x280)
« Poslednja izmena: 12. Jan 2006, 14:11:19 od shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung 
A gde sam tu ja?????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.202 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.