Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pogresno shvacena prava  (Pročitano 6069 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat

Nista se ne desava ako ti to neces,cak i ako se desi a zena nije spremna postoji resenje i za to...

Postoji... samo vecina zena nije spremna da se izlozi opasnosti da nikad nema dece.

Citat

Da je vise NORMALNIH muskaraca nebi bilo potrebe toliko "birati" ko ce ti biti otac deteta...

Ili zena.

Citat

Nemozes tako suditi o tome,neki muskarci jednostavno u braku misle da je zena njihovo vlasnistvo (privatno),sto recimo nisu pokazivali u vezi...

Batali verske fanatike, za njih se zna, ako se imalo o tome raspitas a ako zivis u zemlji u kojoj si okruzena njima a kojih ima i oko nas od hrvatske i bosne pa na dalje preko albanije to je tvoj problem.
To sto su muslimani, jevreji, pa cak i katolici takvi kakvi su i sto su zemlje u kojima su te religije zvanicne veoma religiozne uopste a srbija nije to nema apsolutno nikakve veze.
Ako ti pre braka ne upoznas coveka nikad ga neces upoznati.
Nemam ja nista protiv, prave se greske, i mnogo muskaraca ih pravi tako sto ne zna kakva im je zena pre braka... ali oni ne prave organzacije muskaraca kojima zene ne trebaju i njih ne velicaju u javnosti.
Oni su svesni da su se zajebali i ispravice to u zivotu!

Citat

Nemas iskustva u vezama sa muskarcima i nemozes tako pricati...

Po toj logici ni ti nemas jer nemas iskustva u vezi sa zenama da bilo sta pricas o odnosima muskarac zena pa pricas i niko ti ne brani da imas misljenje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
-E pa vidis neke zene se radije izloze toj opasnosti nego radjaju decu sa ovakvim ili onakvim ocem,jer geni su geni Smiley

-Dobro niko nije normalan danas,kako onda ocekujes da se zene udaju? Smiley Nisu normalne Wink

-Uopste nepricam o fanaticima,fanatici su nesto drugo...Ljudi koje mi smatramo normalnima znaju i tekako da se promene u braku,mnogi balkanci smatraju da zena MORA da kuva,pere,cisti,radja i vodi racuna o deci i jos + da radi i doprinosi kao i muz,a sta muz radi? Dodje kuci sa platom,ruca,cita novine i karta se sa drustvom Smiley Gde je tu normalna ravnopravnost u braku? O tome pricam...i zapamti jedno,dok ne pojedes kilo soli sa nekim za istim stolom nemozes znati ko je i kakav je,stari ljudi nisi ludi kad kazu ovo....pusta istina...Nekaze se dzabe dok nedelis hleb sa nekim ni ne upoznas ga...

-Nikakvo misljenje ja tebi ne uskracujem,ali ti kazes da zene grese jer biraju pogresne,nemozes kriviti samo jednu stranu,ali ti mozes jer si musko,naravno da su zene krive   budi realan ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat

-E pa vidis neke zene se radije izloze toj opasnosti nego radjaju decu sa ovakvim ili onakvim ocem,jer geni su geni

Neke zene odu na operaciju promene pola , pa ajmo po analogiji reci da su u sustini sve zene muskarci. Ajmo.

Citat

-Dobro niko nije normalan danas,kako onda ocekujes da se zene udaju?

To si ti rekla.
To je tvoje misljenje, ja to nigde nisam rekao.

Citat

Ljudi koje mi smatramo normalnima znaju i tekako da se promene u braku,mnogi balkanci smatraju da zena MORA da kuva,pere,cisti,radja i vodi racuna o deci i jos + da radi i doprinosi kao i muz,a sta muz radi?

Taj balkanac smatra da je muz tu da ona ima sta da kuva, gde da zivi i od cega da zivi.
Inace taj balkanac je pre nekih 100 godina izmro, i to sto je ostalo par njih ne znaci da ih mozes uzimati kao pravilo.

Citat

dok ne pojedes kilo soli sa nekim za istim stolom nemozes znati ko je i kakav je

A da bi sa nekim ziveo ti moras biti u braku i imati decu.
Pa ja sam prvi trazio da se parovima koji su manje od 6 meseci ZIVELI zajedno zabrani brak.

Citat

-Nikakvo misljenje ja tebi ne uskracujem,ali ti kazes da zene grese jer biraju pogresne,nemozes kriviti samo jednu stranu,ali ti mozes jer si musko,naravno da su zene krive

Jel da ponovim?
ajd ponovicu ne skodi
Citat

Nemam ja nista protiv, prave se greske, i mnogo muskaraca ih pravi tako sto ne zna kakva im je zena pre braka... ali oni ne prave organzacije muskaraca kojima zene ne trebaju i njih ne velicaju u javnosti.
Oni su svesni da su se zajebali i ispravice to u zivotu!

 
Problem percepcije.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Da malo ublažim situaciju: Kad ste uspjeli sve to napisati???
Mnogo je toga napisano i pokušati ću sve prokomentirati, iako nisam za sve priupitan.
1. Napisao sam da nitko ne može posjedovati drugu osobu. Ni muž svoju ženu, ni žena muža, ni pojedinačno ili zajedno dijete. Ljudska osoba ima svoje pravo i svoju slobodu ili ako hoćete, modernim govorom, koji nam donosi samo neprilike, autonomiju. To mu nitko ne smije osporavati ili, s druge strane, prihvaćati kad mu paše. Kad se prihvati i da se prihvati osobu kao osobu sa svim pravima mnoge se nevolje ne bi događale, a to se upravo vidi u nekim postovima.
2. Svatko sam bira svoga partnera i sam je kriv kakvog je partnera izabrao. Prije svega, a pogotovo zajedničkog života, ili ako hoćete braka, treba dobro upoznati " izabranika/cu našeg srca" da se ne bi poslije dogodilo " nešto" što se ne može ni zamisliti, ali tu dolazimo do problema expresnih veza koje pošto - poto žele što prije postati zrele, iako za to nemaju uvjeta.
3. Više puta ponavljate riječ NORMALNO i tu vas pozivam da budete krajnje oprezni jer tko može reći po kojim kriterijima, pogotovo danas, tko je normalan a tko nije. Ovdje naravno mislim na utjecaje svakakvih grupa i grupica koje žele svoju definiciju normalnog progurati u javnosti.
4. Pročitao sam ovdje jednu misao i navela me na razmišljanje, a ta je da žene imaju pravo biti samohrane majke zato što mogu. Mislim da je to kriva koncepcija, koja je u skladu s svim onim što se danas događa, jer niječe puno toga. Mislim da biti majka ne proizlazi iz toga što može roditi dijete, nego iz nečeg drugog, a ima dosta primjera koji to potvrđuju. Kaže se da nije svaki muškarac za oca, pa sigurno postoji i žena koje nisu za majčinstvo.
5. I najvažnije. Ima još toga za promišljati i pisati, no da ne bude predugo... Nisam nikog htio povrijediti i uvrijediti, no samo iznosim svoje mišljenje, a zato smo i tu.

Pozdrav
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Poenta onoga sto ja pisem u 2 recenice.
Svako ko misli da jedan pol treba da funkcionise bez drugog je bolestan i nenormalan po svim moralnim i medicinskim kriterijumima. To je izopaceno, bolesno, protivprirodno.

Jos par sentenci koje nisu sustina, samo razmisljanje:
1. Ako detetu otac ne treba za razvoj, tj to moze odraditi i komsija bez ikakvih posledica, uskoro ce moci i pas i hrcak.
2. Oduvek sam se pitao kako ce logicki detetu jedan homoseksualni par objasniti kako je moguce da on ima 2 mame ili 2 tate.
3. Podjednak je uvek broj zena koje svoje lice promene u braku i muskaraca.
4. Podjednak je uvek broj ljudi koji su spremni i sposobni za porodicu kod oba pola.

Problemi percepcije.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
@ SF


Vidim da ti se svidio naslov jedne teme koju sam ja pokrenuo. Wink

@ all

Inače slažem se sa stavovima koje je SF iznio. Tako da sad ne ponavljam sve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ti vrlo dobro znas da se meni maltene sve sto ti napises u sustini dopada Smiley i potera me na razmisljanje, vadjenje mozga iz standby naftalinske kombinacije Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
Citat

To sto vecina biraju pogresno nije greska muskaraca, nego zena.


to je tačno. ali ima li negde podatak koliko je muškaraca uopšte u stanju da makar sa 50% učestvuje i doprinosi boljem životu porodice?

Citat

4. Podjednak je uvek broj ljudi koji su spremni i sposobni za porodicu kod oba pola.

 pitanje je kako da se prepoznaju odmah obzirom na promene u ponašanju koje mogu ispoljiti kasnije (pod pritiskom)?

Citat

Svako ko misli da jedan pol treba da funkcionise bez drugog je bolestan i nenormalan po svim moralnim i medicinskim kriterijumima. To je izopaceno, bolesno, protivprirodno.

 

slažem se u potpunosti, da ne dužim, bilo je već priče o tome..
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Posto sam razvedena sa detetom da kazem i ja nesto.
Moj izbor nije bio da samo sebi rodim dete, zbog raznih okolnosti kao alkohol i maltretiranje ostala sam samohrana majka, ne zalim se ali nikako ne zelim da situacija takva ostane. Znaci od onih sam koja kaze i ubedjena je da nije Gospod za dzabe stvorio Adama i Evu, dakle da mozemo jedno bez drugog Gospod bi stvorio Adama i Stevu Smiley
Nisu u pitanju samo sexualne potrebe ima tu mnogo vise od sex-a samo mnogi to ne zele da shvate, i nikada se necu sloziti sa GAY muskim ili zenskim, niti sa onima koji koji su heteroseksualni ali odabiraju da zive sami bez zivotnog partnera.

@SF
Nije tacno da se buduci/a moze upoznati pre braka, veruj mi uvek postoji nesto sto se ispolji tek nakon nekog vremena.
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Svjetski stručnjaci se slažu da muškarac i žena jedno drugo nadopunjaju i čine cijelim osobama, a neki govore da žena odnosno muž imaju snagu da poprave sve probleme i propuste koje je čovjek doživio u djetinjstvu, a koje je pohranio duboko u sebi. Ako smijem ovdje spomenuti da i Crkva ima stav da se supružnici u braku ostvaruju i ispunjavaju onaj naum koji je Bog imao kad je stvarao ljude.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.