IN < - File menager za Nokia 6230/6230i ??? - >LO
(1/2) > >> :: Odgovori!
Autor: vladeling :

Interesuje me da li postoji file menager za tel. nokia 6230/6230i?Ako postoji,gde ga mogu naci,a ako ne jel zna neko kako mogu prebacivati file-ove sa mem.kartice na internu memoriju telefona?
Hvala unapred....

(01. May 2007, 10:53:22)

Autor: Cigla tel. :
lCitat: vladeling 10. Jan 2006, 17:28:22


Interesuje me da li postoji file menager za tel. nokia 6230/6230i?Ako postoji,gde ga mogu naci,a ako ne jel zna neko kako mogu prebacivati file-ove sa mem.kartice na internu memoriju telefona?
Hvala unapred....


Pa sigurno ga neceš naci na ulici!!!
Prvo valjda i osnovno pogledaj sadrzaj oficijelnog sajta Nokie pa tek onda postavljaj pitanja dalje ako tamo nema nista.
http://europe.nokia.com/nokia/0,8764,72264,00.htm

Ah, da kako zaboravih tj. pod "obavezno" prvo procesljati ovaj forum tj. da si samo malo odvojio vremena i procesljao top teme utvrdio bi da "tamo negde" postoji neki program pod nazivom "Oxygen Phone Manager for Nokia",........ i dosao do linka za download:  http://www.opm-2.com\xA0 ........ ili skinuo neku verziju sa ovog foruma sto znaci da prvo procesljaj malo forum kada si vec ovde pa pitaj ili postavljaj novu temu i standardno pitanje!!!
Autor: Cigla tel. :
Khmmm, ili sam se ja presao i ponudio ti pogresna resenja. Kad malo bolje procitah tvoje pitanje: "Interesuje me da li postoji file menager za tel. nokia 6230/6230i?.....prebacivati file-ove sa mem.kartice na internu memoriju telefona?" utvrdih da ti trazis nesto sto je ipak podredjeno telefonima sa operativnim sistemima tipa Nokia sa Symbianom, ha? E, pa to mislim da neces naci.
Moja greska, izvinjenje!!!
Kupi telefon sa Symbian OS-om i onda razmisljaj o mogucnostima manipulacije fajlovima, instalacijama softvera, prosirivanja mogucnosti samog telefona i td. 
Autor: vladeling :
znaci,ako sam te dobro razumeo,telefoni koji nemaju operativni sistem symbian ne mogu imati neku vrstu file menager-a,vec se prebacivanje sa eksterne na internu memoriju vrsi iskljucivo preko usb kabla (ili bluetooth ili ic ),pa sve preko kompa...?
Autor: Cigla tel. :
Nije mi jasno koju internu memoriju(veličina) ima Nokia 6230?
I kakva korist od prebacivanja fajlova sa kartie na nju. I o kakvim fajlovima je reč?

I, da telefoni koji nemaju OS, uglavnom se oslanjaju na posebne softverske pakete(koji rade na PC-u naravno) koji im omogucavaju manipulaciju fajlovima i memorijom telefona ako nista od toga nije serijski ubaceno u firmwer.
Ako i postoji neki FileManager(.jar???) za te Java based telefone koji se u telefon instalira poput recimo Fexplorer-a na Symbianu(.sis ekstenzija) ja za njega još nisam čuo.


> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana