Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:53:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li koristite marihuanu?
Da
Ne
Vrlo retko
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Legalizacija Marihuane  (Pročitano 33153 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 375
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Treba meni nacrtati!

Sta ce to u mom zivotu biti bolje ako se legalizuje marihuana?!  Ja je ne koristim!


                 Vrlo sebicno sa tvoje strane!
                 Ne znam sta ce se kod tebe promeniti, ali u svesti ljudi hoce.
                 Ne zabranjivati....edukovati (zlatno pravilo!!!)
IP sačuvana
social share
How can I live when you won't let me in
How can I die without reasons why
How can I laugh when I want to cry
How can I go on with nothing nowhere
How will I make it
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Treba meni nacrtati!

Sta ce to u mom zivotu biti bolje ako se legalizuje marihuana?! Ja je ne koristim!


 Vrlo sebicno sa tvoje strane!
 Ne znam sta ce se kod tebe promeniti, ali u svesti ljudi hoce.
 Ne zabranjivati....edukovati (zlatno pravilo!!!)


Ako cemo tako gledati-sebicno je od strane onih koji traze legalizaciju,jer to njima treba.

Slazem se da treba edukovati,pa kad proces edukacije uspe-onda se moze i legalizovati,no frxs.

Sta se to menja u svesti ljudi ako se marihuana legalizuje?
Oni koji su je poceli i nastavljaju koristiti marihuanu samo jer je interesantno sto je zabranjeno,njihov je problem sto marihuana nije legalizovana i nije o.k. da zbog svojih hirova i navucenosti traze legalizaciju. Ne vidim svrhu.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson k700i
trazi se legalizacija da ne upucheni kao ti.. to je samo primjer ima dosta ljudi koji sputavaju ljude koji samo shto koriste to nisu ljudi vech ne ljudi poshto ste vi manje informisani..  ajmo zabranit neke stvari shto vi volite pa da vidimo kako che se zivjeti opushteno.. kao drugo svashta se ovih dana nadje i u lakim opijatima .. da ne nabrajam shta sve ali nishta dobro.. moja plucha su mi bitnija od jebenog zakona koji smrdi na kilometre .. legalizacija znachi dostupnost ljudima koji to u nekom miru zele konzumirati  kao shto se u miru pivo ispija... za zdravlje da ne pominjem opet...  plus drzava ubija pare na njima plus  ... sklanja se sa ulica vishe manje che se znati gdje se moze nabavit i ko sve smije uzeti.. ovako moze ko god hoche da nadje i trazi a moze i da se cima..   sve u svemu nemojte legalizirati i svi che pocrkati al jednog dana che to biti neko od vashih pa che se oplakivati zakon o zabrani lakog opijata ..  ako vam je glava darovana pri rodjenju onda je sad vrijeme za upotrebu majku mu jebem
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Pijem, Pusim, Drogiram se cini mi se popravljam se

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3886
Zastava ARG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Apple 3G
ja sam za legalizovanje i mnogo tezih droga od marihuane  Smile
IP sačuvana
social share
I sat back looking at the stars and began to think.. where the HECK is my roof?!
Ko voli Slobodana Milosevica manji umro nego sto se rodio
[ icon_paper  by galileo011]:Ne budi buljas
[Ovo je default odgovor u slucaju da se pitanje ponovi].Burek SK spam team®
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ajmo zabranit neke stvari shto vi volite pa da vidimo kako che se zivjeti opushteno..

volim i ja svasta nesto,kao npr. razbiti nos nekim mrljama koje me remete,pa snosim posledice za svoj cjeif i o.k. je-cist racun duga ljubav-cjeif nije skup,kolikagod god je kazna!


.. legalizacija znachi dostupnost ljudima koji to u nekom miru zele konzumirati kao shto se u miru pivo ispija...

Pa,i radi se o dostupnosti-ne zelim ucestvovati i podrzavati takvu glupost,kao sto je legalizacija marihuane,pa da mi se sutra dete lakse navuce,jer je pobogu,dozvoljeno.



IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
vduk smiri svoju glavu da ja ne pocnem sa legalizacijom. Svako ima svoje misljenje pomiri se sa tim.
galileo011 da najbolje bi bilo da pocnemo edukaciju u osnovnim skolama kako se fiksati i koje su vene najpogodnije za sto bolje uradjivanje.
Jesam za legalizaciju ali mrzim kad neko osporava njeno stetno dejstvo koje nije ni vece ni manje od ostalik stvari koje konzumiramo.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Pijem, Pusim, Drogiram se cini mi se popravljam se

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3886
Zastava ARG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Apple 3G
@cg

stetno dejstvo imaju i alkohol cigare... itd. pa nisu zabranjene sto se mene tice ne moraju ni da legalazuju zbog mene ja se odlicno i ovako snalazim jer droge ima na svakom cosku. Upravo zbog te dece trebe legalizovati jer danas imas situaciju gde dileri valjaju heroin u O.S. pa deca umesto uzine kupe quoter dopa i srede se. Zar nije bolje da se trava kupuje u koffe shopovvima i da mladji od 18 ne mogu da kupe nego da je ovako dostupno svima Smile

PS. nemoj pogresno da me shvatis nisam ja bas toliki narkoman ali sa legalizacijom bi imao kakvu takvu kontrolu nad opijatima (naravno da dilere treba pohapsiti i zesce kazniti u tom slucaju)
« Poslednja izmena: 12. Maj 2006, 16:01:47 od galileo011 »
IP sačuvana
social share
I sat back looking at the stars and began to think.. where the HECK is my roof?!
Ko voli Slobodana Milosevica manji umro nego sto se rodio
[ icon_paper  by galileo011]:Ne budi buljas
[Ovo je default odgovor u slucaju da se pitanje ponovi].Burek SK spam team®
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson k700i
cg napravi sebi sina ili kcherku pa njih smiruj.. imam pravo na svoje mishljenje kao i drugi.. a ti proshetaj kako se to fino kaze..  nema dvojbe da tvoje dete ili dijete neche dochi do toga na loshije nachine.. al vidim ja da to tebe ne zanima.. ti stojish zajedno sa drugima iza nepostojeche zabrane.. probudi se nikog nije briga shto je zabranjeno samo vishe dobiva na ludilu sve ...i ti bi htjela neke zabranjene stvari .. bash zato shto su zabranjene.. onda  ako budesh majka taj che se gen prenijeti na dijete .. sve u svemu ja sam za shto brzu legalizaciju  barem lakshi pristup ljudima koji nemaju recepte ali potrebu..  pa da vidimo koliko chesh  odgovora na temu kokain heroin i ostalo ostaviti od sad pa na dalje i u buduche
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
vduk kad budes poceo da postujes necije misljenje tad cu ja tvoje do tada mozes samo da  Smile  a prosetacu ja ne brini se .
Galileo niko ne osporava rasulo u zemlji ali ja sam za legalizaciju lakse droge ne i teze jer nesto ne bih bas da vidjam pucanje u venama na svaki cosak. Imao sam mnogo prilika gledati takve radovei nisu mi nimalo prijatni.
Opet kazem legalizacija da i normalno zna gdje se moze pusiti, kojim tokovima dolazi jer danas imas sve i svasta naci na ulici sto je malo zabrinjavajuce. Tako da se slazem sa tobom mislim da je to bilo jasno i u prethodnom.
P.S uopste ne mislim da si narkoman a i da jesni nikad to ne bi cuo od mene  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:53:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.162 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.