Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:17:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: dobra za gledanje  (Pročitano 13443 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
prekini da glumis princezicu i odluci se,ako ti se svidja neko pridji mu...ne moras da ga muvas,upoznaj se pa vidi..mislim ti hoces da budes ta krhka devojcica..ma daj bre
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
ja bih volela da me privlace zene jer ih jako dobro poznajem pa znam kako funkcionisu ali sta cu priroda me strejt stvorila pa moram da trpim raznorazne muske gluposti
Eto odgovora na tvoju dilemu...Malo manje predrasuda i sve ce doci na svoje mesto. Smile ... I previse si napeta, opusti se malo...prihvati zezanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Motorola V3i
Jebi ga, ne vidim sebe vishe uopshte u takvoj grupi mushkaraca! Ja prilazim, takav sam (postao)!
nemam vishe nikakvih predrasuda!  Moj pristup devojci je moja lichna stvar i nevazna je za ovu pricu! Ali do sada moram da kazem da nikakvih problema nisam imao (statistiku ne zelim da postavljam) i da je vecina strahova totalno neosnovana!

I dalje drzim do onoga shto sam rekao i osnovano tvrdim da je u tome problem!

 Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lepa, mlada, druzelubiva... Ne mora svako musko time biti opsednut, niti je u obavezi da tako nesto "odradi" Ja zapazam mnoge stvari kad izadjem (vidi, nova ulazna vrata...) pa se zapaze i atraktivne devojke. Nisu ni frajeri mezeluk na tacni.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Рекао сам себи: Маре, царе...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v980
Sta vi mislite o tome da curiВ  koja je uvek nasmejana,simpaticna,lepa i privlaci veliku paznju suprotnog pola u stvari niko ne prilazi.
Gde god da odem ja se super zezam sa svima i primecujem da im se jako dopadam u svakom smilslu ali svi cute.Niko nista.I cujem price posle kako sam super i slatka i sve ali nista.Pa u cemu je problme.Zar to momci nemaju petlju ili ih ja odbijam na neki nacin?
Verujem da dosta cura ima ovaka problem.
Изгледа да си у праву, доста лепих девојака има овај проблем.Ја знам пар али такође знам да траже превише и да су зато саме.Када им неко приђе оне га одбију а траже храброг витеза на белом коњу који ће да прође 7 гора и 7 мора, кроз пустињу и прашуму. Да се дружи са вилама а бори са орцима да би на крају дошао до пећине у којој станује страшна аждаја,убије је и ослободи принцезу, покупи змајево благо и одјаше у сутон ка своме замку заједно са принцезом...И живели су срећно до краја бајке...
Неће да може...
Ја се извињавам - понело ме... Smile
А и доста момака нема петљу - нисам ни ја ништа бољи.
Што се тиче старији - зрелији уопште не мора да буде тачно...
Ја сам старији од ње а на нивоу сам седамнестогодишњака-емоционално...
Додуше и неозбиљан сам али ста да се ради - не волим ни ја увек 28 али такав је посао!
IP sačuvana
social share
Песник покушава да излечи код других оно од чега сам умире...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Tek sad primetih medju osobinama i "nasmejana". Stvarno ne znam u cemu je fora. Jos ako psujes u pristojnim dozama, onda si idealna devojka. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tek sad primetih medju osobinama i "nasmejana". Stvarno ne znam u cemu je fora. Jos ako psujes u pristojnim dozama, onda si idealna devojka. Smile

epa mora da mi je to greska,posto uopste ne psujem hehehhe
moracu to da naucim jel da?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Strateski manjak dobrih frajera, to se moze videti u svim boljim mestima za izlazak! Ako se i pojavi bolji frajer obicno je pod budnom strazom svoje izabranice.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 9600
Bitna je hemija!!!

Isto smo godiste i verovatno slicnih iskustava...

Mora covek u sebi da poseduje nesto vise. Neki plus (vidljivi ili ne) koji pokrene leptire u stomaku osobe suprotnog pola. Npr. imam koleginicu na poslu koja je po izlgedu pa blago receno savrsena, fina je, lepo vaspitana, radna, ambiciozna i sve je u superlativu sto se tice nje, ali ja, ma koliko se trudio, ne mogu da osetim prema toj devojci bas nista.... Nesto me jednostavno udaljava od nje. Svi moji ortaci su ludi za njom, pa se cesto pitam da li je samnom sve uredu?

Stoji i to da devojke lepog izgleda cesto budu veoma zahtevne...

A sa druge strane mnogo je lepih devojaka toliko plitkih, da jednostavno nista sem seksa ne bi dolazilo u obzir... A i to prodje...

Zavisi sta je to sto ti zelis. Ozbiljnu vezu - zezanje - seks itd. U odnosu na to sta zelis tako se i postavi... Samo uvek imaju na umu da je sutra novi dan i da ipak treba sebe da pogledas u ogledalu...

Poz.





IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nemogucnost da se takvoj zenskoj parira (citaj - dominacija) sto potencijalne kandidate odbija.

Vreme romantike i neznosti je, nazalost, proslo. Idiotski rep spotovi sa dvadeset razgolicenih cica pored bazena i veliki gazda u kadilaku, sad, baki, ako to nisi postigo, nisi frajer!!!


Hvala ti Imaginelo sto si nam otkrio tajnu Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:17:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.