Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:59:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Savršena žena po mjeri muškarca  (Pročitano 8004 puta)
05. Jan 2006, 13:56:56
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Savršena žena po mjeri muškarca

U vječnoj potrazi za odgovorom što muškarci traže u ženama došli smo do zaključka – prolazi sve. Ne vjerujete? E pa stvar je u tome da muškarci ustvari nemaju kriterija nego uzimaju sve što im se pruža. Dakle, ako ste uistinu zainteresirani, to mu morate pokazati djelom



Do sada je napisano redaka i redaka na ovu temu. Te iste retke objavljuju isključivo ženski časopisi i potpisuju žene. I to one koje bi željele biti žderačice muškaraca, a to nisu. I baš iz tog razloga pokušavaju definirati tu imaginarnu ženu i javnost (u ovom slučaju žene) uvjeriti da bi trebale biti baš takve – igrati na kartu samouvjerene, ne- pu***-ničija-sranja žene. I naravno, pritom biti šarmantne, zavodljive i inteligentne. STOP!

Jer muški mozak zapravo funkcionira sasvim drugačije. Prvo da razlučimo bitno od nebitnog – ženski časopisi među top 10 karakteristika savršene žene uglavnom stavljaju samouvjerenost, koja podrazumijeva čvrste stavove kojih se žena drži kao pijan plota: ljepotu, spremnost na avanturu, dobar smisao za humor i, naravno, neovisnost. Žena ne smije biti ovisna o muškarcu. Već je ova prva karakteristika misiju učinila nemogućom. Halo?! Jeste li dosad upoznali ženu koja uistinu posjeduje ove karakteristike? Ako jeste, svaka čast. Jer ova postavka ipak smrdi na prijevaru.

Druga po redu je karakteristika žena sklonih romantici, a koja kaže da žena nikada ne bi smjela napraviti prvi korak. Još jednom sve pada u vodu. Zašto? Jer taj prvi korak u interpretaciji ženskih autora i ljubavnih gurua znači – žena ne bi smjela opsjedati frajera i neumorno ga zvati. Dobro jutro. Pa to svi znamo. Tko bi trpio opsesivnu frikušu koja svakim pozivom dokazuje koliko je jadna? Kome bi to bilo seksi i primamljivo?

Većina naših muških sugovornika se složila da je poželjno da žena napravi prvi korak.

Pritom smo zaključili da većina frajera u biti ne zna dešifrirati zavođenje, ali da ih taj isti, poželjni prvi korak, ponekad zna zbuniti.

Ili još gore – prestrašiti. Kao što smo u uvodu rekli, frajeri padaju na djela. 'Kada me 'baci u koštac', to je jedini jezik koji razumijem', rekao je naš sugovornik.

Kada smo već kod prvog koraka, evo podsjetnika za naše 'izgubljene' ženske dušice – koliko god vam se iz gornjeg ulomka činilo da se od vas traži da prvi krenete u akciju to ne znači da vas muškarci ne vrebaju. Oni to, kaže jedan naš sugovornik, čine u svakoj prilici – u busu, tramvaju, pa čak i za vrijeme pauze u kazalištu.

Obmani nema kraja – žene bi trebale odgađati seks(?!), biti brižne (paziti ga i maziti, brinuti o njegovom imidžu i slične gluposti…) te, naravno, biti odane u svakom smislu te riječi. No ta očekivana odanost, nažalost, drage moje dame, briše onu našu samouvjerenost. Jer odanost, koju nam pojašnjavaju ljubavne teoretičarke jest slijepo vjerovanje u svog čovjeka. Pa makar vam se neke stvari i ne sviđale. Kontradikcija u samo jednoj postavci. Pa vi vidite.


Važno je da je spremna na akciju


Istina je puno jednostavnija, baš kao što je jednostavan i muški mozak. Kod njih je sve crno-bijelo. Frajeri, barem većina njih, funkcionira po principu 'uzimam što mi se pruža', a taj se crno-bijeli pogled na ljubav i seks može podijeliti u tri kategorije.

Dakle, imamo muškarce šminkere. U prijevodu – ti isti muškarci traže ženu/e za pokazivanje. Ta ista žena je lijepa, skladno građena, ima lijep osmijeh i naravno, nema moć govora. Sve što se od nje traži jest da bude lijepa. I šuti. Dakle, samouvjerenost i nepu**** tuđih sranja ne prolazi.

Tu su i muškarci iz ženskih snova. Oni koji svoju curu vole bezuvjetno i ne osvrću se na ničije sugestije. Žene svakodnevno mantraju na takve tipove, a ostali ih muškarci uglavnom ne podnose.

I konačno, onako životinjski, kratko i jasno – postoje (feministkinje kažu da su svi muškarci takvi) takozvani svejedi. Izbacite li svejedu slovo 'd' i dodate drugo slovo abecede, suočit ćete sa surovom stvarnošću. Ovu treću kategoriju nije potrebno podrobnije objašnjavati. Oni jednostavno nemaju kriterija. I još jednom ponavljamo – uzimaju sve što im se nudi.

Na kraju krajeva, drage naše, jedino što vam možemo preporučiti jest da prestanete razbijati svoje lijepe (i pametne) glavice, opustite se i počnete uzimati sve što vam se pruža. To naravno nije poziv na još jednu seksualnu revoluciju, već na slobodu izbora. Na vama je hoćete li glumiti savršenu curku po kalupu iz ženskih časopisa, odreći se moći govora ili jednostavno biti svoje.




Izvor: Tportal \ Ivna Bobanac
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Savrsen muskarac:

Brutalno jak - sa tobom je paperjasto nezan.

Imucan - nije sve u bogatstvu, ljubav i razumevanje.

Obrazovan - pozeljne su tehnicke struke, da bi ona imala primat u komentarisanju filma koji su gledali

Zna sve o drazima zenskog tela, a nije DonZuan, imao je par zenskih sa kojima nije osetio pravu ljubav

On je fit, i radi na tome da taj fit odrzi (vezbe, prehrana) njoj ce uvek oprostiti ako ima per kila na pogresnim mestima.

Njenu porodicu do maksimuma postuje (iako su prosecni pasuljari) On ima porodicu onako, cisto da doprinesu imetku.

Ona je uvek u pravu - on to zna i do maximuma postuje.

On je kavaljer - uvek ce platiti sve troskove izlaska, iako je ona do bola emancipovana

Voli domace poslove i voli da brine o deci - sto je preduslov za sretan brak

Nije problem sto ona nema posao - a i ne treba da radi makar sta! On ce se potruditi da nadje dopunske prihode mimo redovnog posla, a i njegovi ce malo pomoci. (njeni su u frci - ne mogu kad su orocili)

Brojne osobine koje tek treba navesti...   ...   ...


Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


born to be wild

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 201
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia neka tamo
 :nervious:hm a sta raditi s onima koji traze savrsenu curu u svakom smislu a nista nepruzaju za uzvrat ....tj pruzaju extra dobar seh a traze ... extra domacicu .. droljicu u krevetu koja je samo njihova ... ljepu curu a i pametnu ...ponekad glupacu ... NEKE STVARI MI NIKAD NECE BITI JASNE
  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Never ride faster than your angel can fly...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Рекао сам себи: Маре, царе...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v980
Ни мушкарци ни жене нису савршени ,дакле имају своје врлине и мане и ако си тога свестан онда ствари су дефинитивно једноставније.
Савршено не постоји... Smile
А жена треба једноставно да буде оно што јесте: ЖЕНА!
Јесте ли чуле жене? Smile
IP sačuvana
social share
Песник покушава да излечи код других оно од чега сам умире...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
:nervious:hm a sta raditi s onima koji traze savrsenu curu u svakom smislu a nista nepruzaju za uzvrat ....tj pruzaju extra dobar seh a traze ... extra domacicu .. droljicu u krevetu koja je samo njihova ... ljepu curu a i pametnu ...ponekad glupacu ... NEKE STVARI MI NIKAD NECE BITI JASNE
  Smile Smile

Ovo je misljenje normalne devojke o tome kakva mi mislimo da treba da savrsena zena.

a slicno se moze reci i ovako:

hm a sta raditi s onima koji traze savrsenog decka u svakom smislu a nista nepruzaju za uzvrat ....tj pruzaju seh a traze ... pametnog ... cistog ... sposobnog ... sa smislom za humor .... da uvek zna sta mi treba.... da se sporazumevamo pogledom .... da bude spreman na vezu kad to meni odgovara ... da ga ne nerviraju moji drugovi kad izadjemo bez njega ... da me iznenadjuje kad se najmanje nadam ... da nemora da vodimo ljubav ako me mrzi ... da mu budu interesantne moje tracaiske price o drugima...

Poenta price je u tome da ljudi moraju da nauce da prepoznaju sta je savrseno za njih cak i kada to nije ocigledno.... Ako je devojka gojaznija, nemora da znaci da nije savrsena (ako ima motiv smrsace)... isto vazi i u suprotnom smeru...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To ne bira pamet nego srce - Djole
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Рекао сам себи: Маре, царе...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v980
To ne bira pamet nego srce - Djole
Smile
IP sačuvana
social share
Песник покушава да излечи код других оно од чега сам умире...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


born to be wild

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 201
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia neka tamo
:nervious:hm a sta raditi s onima koji traze savrsenu curu u svakom smislu a nista nepruzaju za uzvrat ....tj pruzaju extra dobar seh a traze ... extra domacicu .. droljicu u krevetu koja je samo njihova ... ljepu curu a i pametnu ...ponekad glupacu ... NEKE STVARI MI NIKAD NECE BITI JASNE
Ă‚ Smile Smile

Ovo je misljenje normalne devojke o tome kakva mi mislimo da treba da savrsena zena.

a slicno se moze reci i ovako:

hm a sta raditi s onima koji traze savrsenog decka u svakom smislu a nista nepruzaju za uzvrat ....tj pruzaju seh a traze ... pametnog ... cistog ... sposobnog ... sa smislom za humor .... da uvek zna sta mi treba.... da se sporazumevamo pogledom .... da bude spreman na vezu kad to meni odgovara ... da ga ne nerviraju moji drugovi kad izadjemo bez njega ... da me iznenadjuje kad se najmanje nadam ... da nemora da vodimo ljubav ako me mrzi ... da mu budu interesantne moje tracaiske price o drugima...

Poenta price je u tome da ljudi moraju da nauce da prepoznaju sta je savrseno za njih cak i kada to nije ocigledno.... Ako je devojka gojaznija, nemora da znaci da nije savrsena (ako ima motiv smrsace)... isto vazi i u suprotnom smeru...
ma sve je to ok sto ti pricas al ja kazem sta tad jer ja imam takvog pored sebe ... i stvarno dajem sve od sebe da on samnom uziva al uvek se nadje neka zamerka... ja iskreno netrazim nikakvo savrsenstvo PA NIKO NIJE SAVRSEN al da ti dajes sve i to  se uzima a nedobijas nista ... lazem dobijes kritike ... Smile sta tad raditi ...
IP sačuvana
social share
Never ride faster than your angel can fly...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Рекао сам себи: Маре, царе...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v980
@motorashica
 А што си ти уопште са њим??? Smile
IP sačuvana
social share
Песник покушава да излечи код других оно од чега сам умире...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
Da, zaista?
Razumem da si se vezala, ali probaj da izvagas da li je to dovoljno da trpis takve stvari... Ako jeste, OK, ako nije...hm...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:59:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.