Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:33:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko ce prvi stici do princeze i probuditi je?
Ser Kombi
5.7%  (3)
Ser Dunavac
26.4%  (14)
Ser Waterpooloboy
5.7%  (3)
Ser Dilema
5.7%  (3)
Ser Dionzije
0%  (0)
Ser Puppykin
3.8%  (2)
Ser Staristric
5.7%  (3)
Ser Kokota
7.5%  (4)
Ser Dutch
3.8%  (2)
Ser od Drine
11.3%  (6)
Ser Sajmon
3.8%  (2)
Ser Vrcomm
3.8%  (2)
Ser Romantik
9.4%  (5)
Ser od Podgorice
0%  (0)
Ser Bodiroga
7.5%  (4)
Ukupno glasova: 53
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Komina Burek bajka  (Pročitano 30191 puta)
04. Jan 2006, 17:39:14
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4399
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U neka davna vremena postojalo je negde iza sedam gora, sedam mora, sedam minskih polja jedno kraljevstvo…
To je bilo jedno sasvim obichno kraljevstvo… U to vreme josh nije postojala TV “Pink” i ljudi su uglavnom bili srecni i normalni, gledali svoja posla, tu i tamo se borili sa azdajama, zapijali se uz neku
muziku koja nije ni izbliza lichila na ovu danashnju muziku, pili medovachu i nisu patili od mamurluka.
Kraljevstvom su vladali kralj i kraljica koji su bili omiljeni medju stanovnishtvom svoje male, nadaleko malo poznate kraljevine. Ziveli su u velikom dvorcu u dolini kroz koju je prioticala rechica bogata ribom, utopljenicima i reumom… Lepo su ziveli od raznih poreza koje su sakupljali od stanovnishtva, pravili gozbe, vikendom organizovali viteshke turnire, pokrenuli prvu kladionicu na borbe vitezova i tako dodatno zaradjivali. I sve je to bilo lepo, ali su kralj i kraljica bili jako nesrecni zbog jedne stvari- nisu imali dece… Probali su svashta, ishli su chak u drugo kraljevstvo kod chukunbabe Vidovite Zorke da im zabaja, ali nije vredelo. Probali su da podmite rode da im donese bebu, ali su rode bile nepodmitljive…
I jednog dana, kada su vec skoro bili odustali i sedeli bezvoljno na tronu slushajuci dvorsku budalu koja je neuspeshno pokushavala da ih zabavi, ispred njih je iskochila zaba i progovorila ljudskim glasom (u to vreme su zabe i ostale zivotinje mogle da govore) i pitala ih da li zele jednu malu, slatku devojchicu. Zachudjeni kralj i kraljica su naravno odgovorili da bi zeleli, i zaba im reche da ce sledeceg jula dobiti jednu slatku, malu bebicu…
Sledeceg jula kraljica je na svet donela jednu malu bebicu. Poshto je tih dana bilo neshto jako oblachno, dali su joj ime Oblachak.
Napravili su veliku gozbu i pozvali sve goste i prijatelje sa dvorca (rekoh li da se kraljevstvo zvalo Burek Kraljevstvo?). Pozvali su i vile (koje su se tada tako zvale, u danashne vreme se zovu moderatori), vila je bilo trinaest. Dvanaest vila/moderatora je bilo dobro, a jedna je bila zla…
Posle ruchka, doshao je na red da moderatori pozele bebi po jednu zelju…

Nastavice se…
« Poslednja izmena: 10. Jan 2006, 17:13:06 od koma32 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
 Smile A ko je zla vila?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile  kul , sutra nastavak a ? jedva cekam,o
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"Poshto je tih dana bilo neshto jako oblachno, dali su joj ime Oblachak."  Smile Smile Smile mogu misliti u cemu cu da zaspim, ili u ovoj prici necu da zaspim xexexe i da znas da  Smile zabe da pretvaram u princeve  Smile
tesko meni  Smile evo komo obecavam da neces na ekskurziji biti voajer  Smile
a slike?  Smile
 Smile
« Poslednja izmena: 04. Jan 2006, 19:03:39 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4399
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sutra nastavak...
Zla vila ce se otkriti...  Smile
A ti Oblachak, ako imash primedbi na moju bajku, "izblati" me na exkurziji...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hajde pozuri sa tim nastavkom, bas me zanima  Smile
i nemoj se ljutiti zbog komentara, salim se
sve je to slobodan izbor pisca  Smile evo necu se vise mesati xexexexe
a ni kvariti temu, al necu da ljubim zabu  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jan 2006, 19:28:46 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
samo napred

da vidi ona moju prichu tek  Smile

Smile Smile Smile komo
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
cuti bre kupacice, otece te vanzemaljci, cudo su savremene price  Smile
elem, necu vise da razvodnjavam temu, cekam nastavak price, ali pazi hocu da imam carapice dok budem spavala... hej 100 godina je to, a kakvi su danasnji princevi, verovatno cu da prespavam 1000 godina, pa da se ne smrznem  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
ko je trazio zlu vilu? Smile
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile ajde koma nastavi dalje..da vidimo gde su tu pomorandze Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:33:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.