Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:39:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaljubljeni "smaraju"!  (Pročitano 2757 puta)
04. Jan 2006, 11:26:06
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Zaljubljeni "smaraju"!

Ne smatrate sebe zlobnom ni ciničnom osobom. Stvarno, iskreno vam je drago kad se tip i riba iz ekipe "smuvaju". Super za njih, drago vam je što su srećni, i tako to. Međutim, odjednom, biti s njima u društvu više nije nimalo zabavno - bar ne dok su "sveže zaljubljeni" i oči samo jedno za drugo imaju. Jeste, slatki su... Evo i zbog čega vas sve nerviraju.

1. Mi, mi i samo mi: odjednom kao da su zaboravili na zamenicu "ja" i u razgovoru koriste samo i jedino "mi". "Mi smo gladni." "Mi hoćemo ovo, mi hoćemo ono." "Mi planiramo to-i-to, šta ćeš ti?" Plus, stalno dopunjuju rečenice jedno drugom. Hej, šta bi s onim vašim ultrakul samostalnim prijateljima?

2. Ne samo da govore "mi" već počnu i da liče jedno na drugo. U redu, i vi mislite da je "kul" pozajmiti majicu od svog dečka (eto, bili ste kod njega, žurili ste i zgrabili prvu majicu koja vam je pala pod ruku - da, znate da niko ne veruje u tu priču, ali i ne treba da veruju, nego da vide koliko ste bliski), ali je detinjasto obući se isto kao i on. Kao klinke drugarice kad se isto obuku! Joj, pa zar su vam prijatelji skroz podetinjili?

3. Postalo je izuzetno teško videti drugaricu nasamo. Njih dvoje su stalno zajedno - super je što se nisu samo zavukli u njegovu ili njenu sobu nego i izlaze i viđaju se s društvom, ali mogu li bar nekad da se razdvoje pa da ponovo možete da vodite ženske razgovore s drugaricom?

4. Ne samo što ne uspevate da popričate nasamo s drugaricom nego i njih dvoje kao da su promenili jezik. Stalno nešto guguču, tepaju jedno drugom, već počinjete automatski da kolutate očima čim čujete "kuco", "maco", "dušo" i ostale nimalo "kul" izraze.

5. Uz to gugutanje i tepanje (da li se obraćaju bebi ili osobi s kojom su u vezi?) ide i stalno ljubljenje, maženje, grljenje, držanje za ruku... Tu je i propuštanje da se iskoristi savršeno udoban komad nameštaja - radije će se nažuljati jedno drugom u krilu i jedno drugom prekidati cirkulaciju (ona ipak ima pedesetak kilograma, nemoguće da mu stvarno prija da mu satima sedi u krilu!).
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma ja ne zameram nista, neka se vole ljudi..... i nek` rade sve sto im prija....
a ja cu se truditi da ostanem pravi prijatelj, u svakoj situaciji kad zatreba.
ali isto to ocekujem i sa druge strane
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li zaljubljeni smaraju, ili smo mi ljubomorni?
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne zna se kad su gori.. kad su srecni ili kad pukne tikva...
Iz sopstvenog iskustva, a i sire...

Love sucks Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sve je manje onih koji su zaista zaljubljeni, a sve je vise paradera koji glumataju da se vole. te paradere je zaista tesko trpeti!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
6. Ako ništa drugo, uz njih dvoje ćete smršati - stvarno vam ubijaju apetit. Poneka scena u filmu gde glumci jedno drugo hrane pomfritom jeste simpatična, ali njih dvoje stalno jedno drugo hrane kockicama čokolade i raznim grickalicama, pa se ljube, pa hrane jedno drugo... Samo još čekate na čuvenu "Maza i Lunja" scenu kada počnu da dele špagete pa završe svako s krajem istog rezanca u ustima i nastave s klopanjem tog rezanca dok... Ne, uz njih dvoje zaista nemate baš neki apetit.

7. Zajedno su, raskinuli su, zajedno su, raskinuli su... Drugaricu nasamo vidite jedino kad plače zbog raskida (da, naravno, bićete joj rame za plakanje - čemu služe drugarice?). Već sledećeg dana ona ima osmeh od uva do uva jer su opet zajedno, pa onda opet raskinu... Razmišljate da prestanete da plaćate televiziju, jer ionako imate špansku seriju u svom društvu.

8. Razgovor telefonom s drugaricom je nemoguć - stalno je zauzeto. Naravno, znate s kim ne prestaje da cvrkuće. Pomišljate da joj bezobrazno i nenajavljeno banete u kuću, ali odustajete od te ideje. Ona bi, kao, pričala s vama, a svaki čas bi kuckala SMS poruke svom dragom. Ako već ne bi ustreptalo odgovorila čim je pozove i bez obzira na vaše prisustvo pričala sledeća tri sata.

9. Konačno vidite drugaricu nasamo - i ona samo o njemu priča. Kako se ljubi, kako se smeje, šta je sve rekao, šta je imao na sebi i kako mu je to fenomenalno stajalo... Da, znate da će je ta faza proći, ali treba preživeti dotad.

10. Prepuni su zajedničkih tajni. Stalno jedno drugo podsećaju na ovo ili na ono što im se desilo kad su bili nasamo, sve održavajući na nivou nagoveštaja. U redu je da njih dvoje imaju svoje tajne i svoje privatne trenutke - ali zar ne bi trebalo da onda celu stvar drže za sebe, a ne da svaki čas nešto nagoveštavaju?

Naravno, kako nađete dečka, tako i ponašanje vaših smuvanih prijatelja prestane da vam smeta. Zapravo... Kad ste, beše, poslednji put videli prijatelje?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:39:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.