Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dragan Žilić zadovoljan u Rijeci i najavljuje šampionske ambicije  (Pročitano 1752 puta)
03. Jan 2006, 11:23:44
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Dragan Žilić zadovoljan u Rijeci i najavljuje šampionske ambicije
Juriš na Zagreb
Dinamo beži osam bodova, ali će, kako kaže srpski golman na privremenom radu u Hrvatskoj, u nastavku takmičenja pokušati da napadnu lidera u preostala četiri kola jer posle toga prvih šest ekipa odlazi u plej-of

KIKINDA - Golmana Rijeke Dragan Žilić božićne i novogodišnje praznike s porodicom provodi u rodnoj Kikindi. U razgovoru za Glas ističe da je zadovoljan kako se uprava kluba i saigrači sa Kantride odnose prema njemu, ali i svakodnevnim susretima sa žiteljima Rijeke i Opatije u kojoj je smešten sa porodicom. Nekadašnji čuvar mreže Vojvodine i Sartida kaže da ljudi na ulici, u trgovinama, ili na bilo kom drugom mestu ne pokazuju odbojan stav prema njegovoj porodici zato što su Srbi, a nije redak slučaj da posle ručka u restoranu umesto računa dobije odgovor da kuća ili neko od gostiju časti.

- Sasvim druga priča bila je na početku dolaska na Kantridu, kada sam bio suočen sa salvama uvreda pripadnika "armade" i pogrdnim grafitima po gradu. U izlivima neprijateljstava prednjačila je splitska "torcida", a ništa manje "simpatija" nisu pokazali navijači Vinkovaca i Osijeka. Na ostalim terenima sve je bilo u granicama uobičajenog navijanja. Pred kraj prvog dela sezone splasnuli su izlivi "ljubavi" prema meni i mojoj naciji, a sve je lepše i lakše od kako mi se priključila porodica - rezimira Žilić.
   
      

Plavi mogu u drugi krug

Žilić ne krije da bi voleo da karijeru nastavi na Ostrvu.
- Posle bugarske i hrvatske lige voleo bih da se oprobam u Premijer ligi, mada nemam ništa protiv ni Bundeslige, ni Primere. O plasmanu na Mondijal u Nemačkoj mogu da kažem da će nam biti teško da prebrodimo "grupu smrti" i plasiramo se u drugi krug. Budemo li pokazali borbenost i slogu koja nas je krasila tokom kvalifikacija ništa nije nedostižno - kaže Žilić koji je od 1998. godine član reprezentacije SCG za koju je branio osam puta, a imao više od 30 selektorskih poziva.
      
      
      
   

Rijeka je polusezonu završila na drugom mestu. Dinamo beži osam bodova, ali će, kako kaže srpski golman na privremenom radu u Hrvatskoj, u nastavku takmičenja pokušati da napadnu Zagrepčane u preostala četiri kola jer posle toga prvih šest ekipa odlazi u plej-of. Žilić podseća da je Rijeka pokazala šampionske ambicije tako što je na Kantridu dovela nekadašnjeg fudbalera Lećea i Atalante Davora Vugrineca. Krajem marta Rijeku očekuje i polufinalne Kupa sa Hajdukom, a Žilić smatra da poseduju kvalitet za pobedu nad neugodnim protivnikom. Interesovalo nas je da li uprava Rijeka planira da u svoje redove dovede još nekog Srbina.

- Nije mi poznato da su u bližoj budućnosti mogući takvi transferi, ali je evidento da u hrvatskim klubovima igraju Srbi. Boje Hajduka brani nekadašnji fudbaler obrenovačkog Radničkog Damjanović koji je rodom iz Bosne. Bivši igrači Zvezde, braća Pecelj, nastupali su za Inter iz Zaprešića. U sadašnjem klubu društvo mi pravi još jedan Srbin, Dragan Tadić, koji je rodom iz Rijeke. Smatram da je moj dolazak na Kantridu i drugim fudbalerima iz Srbije otvorio širom vrata za odlazak u pečalbu u Hrvatsku - kaže Žilić.

O finansijski detaljima transfera Žilić nije hteo da govori, ali je rekao da je vrlo zadovoljan i dodao da njegov ugovor podrazumeva da nakon godinu dana može da ostane još toliko ili u dogovoru sa upravom napusti Kantridu.
S. U.

Izvor: Glas Javnosti

(02. May 2007, 21:41:51)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.