Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:53:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milan Lane Gutović  (Pročitano 16866 puta)
02. Jan 2006, 11:23:19
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Milan Lane Gutović je rođen 11. avgusta 1946. y Beogradu (ili Umci). Završio Akademiju za pozorište,film, radio i televiziju y Beogradu i 1967. godine došao y Jugoslovensko dramsko pozorište kao mlad glumac y grupi koju cy tada popularno nazvali Bojanove bebe, jer ih je doveo Bojan Stupica.
Sledećih dvadesetak godina igrao je y predstavama Protekcija, Kad su cvetale tikve, Buba y yxy, Za kim zvono zvoni, Pučina, Kolubarska bitka, Valjevska bolnica, Narodni poslanik... Neke od tih uloga donele su mu Sterijinu nagradu, „ćurana" na Danima komedije u Jagodini, nagradu „Zoran Radmilović" i nekoliko godišnjih nagrada JDP-a. Snimio je nekoliko filmskih komedija među kojima su bili i Tesna koža (tri dela) koja je doživela enormnu gledanost. Godine 1989. y Puli je dobio Zlatnu arenu. Poslednjih deceniju i više igra svoj Kabare sa kojim je gostovao širom sveta. Najšira publika uživa dok ga gleda na Televiziji Pink i RTS, gde ce upravo predstavlja kao autor kratkih humorističko-satiričnih priloga.

Upitnik
Kome ćete večno biti zahvalni?

- Nema tog greha koji čovek može da učini pa da večito gori y paklu. Život je tako kratak y odnosu na večnost, da je to nemoguće zaslužiti. Zbog toga nema ni večnih zahvalnosti, ni drugih sličnih kategorija.
Koga ne biste želeli da sretnete y sauni ni y kom slučaju?

-Voleo bih saunu koju samo ja koristim.
Šta kažu vaši neprijatelji o vama?

- Ne znam. Neprijatelji su zaduženi da te klevetaju, a prijatelji da ti to jave.
Koji prirodni dar biste hteli da imate?

-Nemam takvih neispunjenih želja, jer bih ce tada oslanjao na taj dar, a oslanjati ce na talenat, znači nemati mašte.
Šta je bila vaša najdramatičnija pogrešna odluka?

-Nijedna, jer i uspesi i neuspesi dokazuju isto.
Koje su vaše skrivene slabosti?

-Ako ih otkrijem, neće više biti skrivene i odgovor neće biti dobar.
S kojom istorijskom ličnošću ce najradije identifikujete?

-Sve istorijske ličnosti su mrtve i zato ce ne identifikujem ni sa jednom... Strpite ce malo.
Ko cy za vas najumniji duhovi našeg doba?

-Ljudi koji uspevaju da zadrže mir y sebi.
Za kog slikara biste dali najviše para?

-Ne razumem ce y slikarstvo, ali vidim da često umesto slikara obese sliku.
Koji san hoćete svakako još da ostvarite?

- Kada neko ostvari svoj san, postane mu život besmislen i prazan. Zbog toga, iz osvete, ja ispunjavam snove svojih neprijatelja.

Izvor: Wikipedia
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo slikica

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Lane.jpg
(3.09 KB, 220x154)
Gutovic1.jpg
(9.03 KB, 170x235)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Lane Gutović: Sad se odlično osećam

Odlično se osećam i za desetak dana izaći ću iz bolnice - kaže Milan - Lane Gutović, koji je zbog problema sa srcem u petak po podne primljen na VMA, gde mu je u subotu ugrađen stent.



Dva dana pre prijema u bolnicu popularni glumac nije se osećao najbolje, leđa su ga bolela, ali tome nije pridavao neku važnost. Mislio je da se ukočio od promaje, a slabost je pripisivao umoru ili nekom od prolećnih virusa. Nije se obratio lekarima sve dok bol u leđima nije postao nepodnošljiv. U petak po podne primila ga je hitna služba Vojnomedicinske akademije.

- Ugradili su mi stent u subotu, a juče su me već isključili sa svih aparata. Odlično sam podneo intervenciju, osećam se dobro i već mogu da ustajem. Nisam baš sposoban da nešto mnogo šetam, ali biće i to za koji dan - raspoloženo priča Lane, a na naše želje za brzo ozdravljenje ubedljivo kaže:

- Ma, već sam ozdravio, bolje mi je, stvarno se dobro osećam - kaže miljenik publike.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Краљ Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Који бедак, најискреније се надам да ће све бити у реду. Smile


Milan Lane Gutović kritično!

Odlukom lekarskog konzilijuma glumcu Milanu Gutoviću juče ujutro hitno izvršena još jedna operacija na srcu.

Nije dobro.
Popularni glumac Milan Gutović je posle infarkta koji je imao u subotu ujutro tvrdio da se oseća dobro, ali lekarski konzilijum Vojnomedicinske akademije, gde mu je ugrađen stent, pribegao je juče hitno još jednoj operaciji na srcu.

- Lanetovo zdravstveno stanje je bilo baš teško. Juče mu je ugrađeno još nekoliko stentova. Bio je prvi na listi prioriteta i u ranim jutarnjim satima je operisan. Mnogo je komplikovanije nego što su mislili i doktori i Lane - rekao je za Kurir Gutovićev prijatelj, producent Miša Jelovac.

On tvrdi da je, bez obzira na ozbiljnost svog stanja, glumac veliki optimista.

- Pravi se kao da je potpuno zdrav i stalno ponavlja da se dobro oseća. Da ga one noći Aleksandar Dunić, koji glumi Ćirka u „Beloj lađi“, nije doveo na VMA na vreme, ne znam šta bi bilo.


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Milan – Lane Gutović: Hrabro sam podneo operaciju

Čuveni glumac Milan - Lane Gutović priznaje da je presrećan pošto je posle deset dana lečenja napustio Vojnomedicinsku akademiju gde mu je usled ozbiljnih srčanih problema ugrađen stent

Legendarni glumac Milan - Lane Gutović (64) zapamtiće početak juna tekuće godine kao veoma dramatičan jer se suočio sa najtežom životnom bitkom za sopstveno zdravlje. Čuveni srpski komičar pre deset dana osetio je snažne bolove u predelu leđa, ali je u početku verovao da su tegobe izazvane promajom, kao i da je prehlada jedan od razloga za malaksalost. Problemi su nažalost bili posledica ozbiljnih srčanih smetnji. U prvi mah, čvrst kakav jeste i kako ga prijatelji koji ga dobro poznaju opisuju, nije pridavao veliki značaj zdravstvenim smetnjama koje su ga zadesile. Međutim, dva dana kasnije, u noći između prošlog petka i subote, Lane je shvatio da je problem daleko ozbiljniji i hitno je prebačen na Vojnomedicinsku akademiju u Beogradu. Ipak, ni tada zvezda kultnih filmova Tesna koža i serije Bela lađa nije hteo da prizna koliko mu je loše, već je tvrdio da mu nije ništa, iako je ubrzo nakon prijema i prvog pregleda poslat u salu gde mu je ugrađen stent. Posle nekoliko sati koje je proveo na hirurškom stolu, priključen je na aparate za održavanje vitalnih funkcija, ali na sreću i opšte iznenađenje lekarskog tima koji je o njemu brinuo, srpski umetnik se neverovatno brzo oporavljao. Nakon svega nekoliko dana slavni glumac je već stao na noge i svojim prepoznatljivim humorom uveseljavao bolničko osoblje, pacijente smeštene u njegovoj blizini, ali i sve one koji su mu dolazili u posetu.

- Osećam se odlično i drago mi je da je sve iza mene. Međutim, ostao sam pod lekarskim nadzorom i duže nego što sam želeo jer mi je tako savetovano i moji doktori misle da je bolje da neko vreme ostanem u bolnici kako bi im stalno bio na oku. Ugradili su mi stent, ali odlično sam podneo intervenciju. Osećam se dobro i već mogu da ustajem - za Story je rekao glumac koji nije krio da je veoma emotivno doživeo brigu svojih obožavalaca za njegovo zdravlje.

- Ne mogu da opišem koliko mi je drago i koliko sam počastvovan zbog podrške koju dobijam sa svih strana. To mi mnogo znači - dodao je Gutović koji je u protekli petak napustio bolničko okruženje, a već za 13. jun zakazao povratak na daske koje život znače, uprkos tome što je uprava njegovog matičnog Narodnog pozorišta želela da odloži predstavu u kojoj nastupa.

- Pošto se odlično osećao, Milan je u petak izašao sa Vojnomedicinske akademije i nastavio oporavak u krugu svoje porodice. Uprkos svemu što mu se dogodilo ipak je rešio da se njegova prva predstava po tekućem repertoaru Laža i paralaža, koju igra na sceni Raša Plaović, ne odlaže, tako da se publici Narodnog pozorišta poklonio 13. juna - rekao je Božidar Đurović, upravnik Narodnog pozorišta, ističući da je Gutoviću u teškim momentima najveću podršku dobijao od svoje porodice, supruge Biljane i dvojice sinova, ali i prijatelja koji mu i dalje svakodnevno dolaze u posetu.

Izvor: Story
« Poslednja izmena: 26. Jun 2011, 18:16:26 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Cenim samo mrtve kompozitore

Čuveni glumac Milan Lane Gutović (65), koji se proslavio ulogom Srećka Šojića u filovima "Tesna koža" i seriji "Bela lađa", bio je gost na Međunarodnom pozorišnom festivalu u Kumanovu s predstavom "Ne šetaj se gola". U razgovoru sa novinarima otkrio je kako je došao na udeju o specifičnom govoru Šojića.

- Imao sam sreće da sretnem zidara Tomu koji se gađao padežima i mešao slova Đ i Ć. To mi je bilo veoma simpatično, a sada vidim da je simpatično i publici.

Primetio sam da Kumanovci govore kao Srećko Šojić. Znate, to narečje je mešavina tri jezika koja su veoma slična i modifikovana u uslovima u kojima žive ljudi - objasnio je Gutović i otkrio zašto voli kafanu.


Ceni kafansku tišinu: Lane Gutović

- Volim kafanu, ali zbog velike inflacije muzike počeo sam da cenim mrtve kompozitore. Više nijedna vrana ne može da grakne, a da oni ne ispevaju neku pesmu. To silovanje muzike osećam kao direktan pritisak.

Kada sam bio dete, voda je bila besplatna, a muzika se plaćala. Danas se voda plaća, a muzika je besplatna i represivna. Ne možeš ni cipele da kupiš a da do daske nije puštena neka muzika. Ili udara bas, ili se neko dere, pa ne možete da se sporazumete sa prodavačicom. Zato sam počeo da volim kafane u kojima svira tiha muzika ili je uopšte nema.

Izvor: Vesti online
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:53:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.