Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:27:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Umerenost u vezi  (Pročitano 4011 puta)
02. Jan 2006, 10:33:49
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Umerenost u vezi

Istina je da nema lepšeg osećaja od zaljubljenosti i uživanja u skladnoj vezi. Međutim, baš tada, u najvećoj ljubavi, mora se naći mera kako ne biste otišli u neprijatnu drugu krajnost. Koliko god da je volite, ako u vezi ne budete mogli da ostanete svoji, brzo će nestati strasti s početka.

Prvi znak takvog ponašanja je kada uhvatite sebe kako konstatujete da vas dvoje baš mnogo volite iste stvari. Ulaskom u jednu ozbiljnu vezu vaše želje ne nestaju, vi ne morate da radite, mislite i želite isto što i ona - to ionako nikada ne očuva ljubav. Jeste logično da u vezama jedna osoba bude ta koja vodi glavnu reč, ali nije logično da druga osoba kopira tuđe reakcije gubeći na taj način svoju ličnost. Normalno je da postoji sličnost, ali ne opsesivna. U ozbiljnoj vezi partneri se uvek dopunjuju međusobno.

Ukoliko primetite ovakve simptome kod sebe, nemojte oklevati - reagujte na vreme. Ako mislite da je vaša izabranica baš prava žena za vas, onda se na pravi način i izborite za tu ljubav. Pasivnim ponašanjem i stalnim odobravanjem postajete nezanimljivi i neprivlačni. Ako nastavite da joj povlađujete, biće sve manje izgleda da ponovo razbudite staru strast. Problematične veze u kojima dolazi do gubitka sopstvene ličnosti nastaju zbog nedovoljne količine sigurnosti u svoje postupke i odluke koje donosite. Da li je stvarno volite ili se samo plašite da ne ostanete sami ukoliko vas ona bude napustila?

U redu je ako je želite pored sebe, ali to ne znači da je morate imati u svojoj blizini 24 sata. Provedite neki dan bez nje, sami ili u društvu prijatelja. Još bi vam samo to trebalo da zapostavite druženja zbog veze s dominantnijom devojkom!

Treba imati stav i dovesti određene stvari u red. Nije dobro kada zbog velike ljubavi u potpunosti zaboravite na sebe, na one koji su vam pre nastanka te ljubavi bili dragi i bliski. U tom slučaju život vam može postati monoton, a takva osećanja sigurno ćete preneti na vezu zbog koje ste sve i žrtvovali.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
ponekad..ali ponekad mi je zao sto nisam nikada pored sebe imala momka koji ne bi bio umeren.momka koji bi me upravo ovako, zeleo 24 sata dnevno pored sebe...koji bi bio u stanju da se odrekne svega da bi bio moj...da bih bila njegova..ili mozda jesam  Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


vrlo, vrlo zadovoljan tip

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 206
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
eh pinkie, da smo se sreli u zivotu ta bi ti zelja bila ispunjena  Smile
IP sačuvana
social share
just like a curse, just like a stray
you feed it once and now it stays
so tear me open, but beware
there's things inside without a care...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
auh  Smile ostavio si me bez teksta  Smile  Smile pa znas kako...drago mi je da ima i muskaraca koji su spremni da tako nesto priuste devojci...dok citam ono sto je napisao sf nekako sumnjam da muskarac uopste i moze da bude ispunjen ovakvim osecanjima..nekako su muskarci uvek ti koji su hladniji..kojima smeta kada se devojka poistovecuje sa njima, kada nalazi slicnosti u njihovim postupcima....kada davi i gushi..kada je monotona...i tesko mi je poverovati da postoje muskarci koji zaista umeju da pate...da se bacaju u rebus zbog devojke... Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Devojke i traze momka koji je Neko (ne mislim pri tome na Novac i Diplomu) Dzaba dobra luka ako nema dobrih brodova koji uplovljavaju.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
ponekad..ali ponekad mi je zao sto nisam nikada pored sebe imala momka koji ne bi bio umeren.momka koji bi me upravo ovako, zeleo 24 sata dnevno pored sebe...koji bi bio u stanju da se odrekne svega da bi bio moj...da bih bila njegova..ili mozda jesam Smile

hm... mozda na nekoliko dana to je divno.. ali na duze staze... neke stvari moraju da se objasnjavaju i objasnjavaju i da se shvate posle godinu-dve veze...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


vrlo, vrlo zadovoljan tip

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 206
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja sam uvjek bio ono "tipicno" musko, sve dok nisam upoznao svoju zadnju djevojku. nesto se onda promjenilo i upravo sam htjeo to, da se potpuno predam, ali ona se prepala i pobjegla...   jeste to fino i sve, ali teze je naci osobu vrijednu toga, nego nekoga ko zna da daje.

jest da sam platio cjenu, ali barem sam naucio nesto o sebi... 
IP sačuvana
social share
just like a curse, just like a stray
you feed it once and now it stays
so tear me open, but beware
there's things inside without a care...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
jest da sam platio cjenu, ali barem sam naucio nesto o sebi...

takodje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:27:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: vezi Umerenost

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.