Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vratiti se bivsoj ljubavi?  (Pročitano 15030 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Citat: GrofNS
Citat: Svetlana2005

Ma nasla sam ja vec nekoga, ali me ovaj zbunio, i probudio neka stara osecanja.

p.s. a sto se decka na forumu tice...pa ne cini se ista greska dva puta u zivotu zar ne?  


Eto vidis. Cim ti imas nekog drugog jasno je to kao 1+1=2 da tebi bas do "onog" i nije stalo, nego je to nekakva tvoja "sasava" fikcija.

Pa ostavices i ovog, zarad novog decka sa foruma? ??tidup??

Ne, Ne, Ne, na greskama se uci, tacno i ona stara niko se nije naucen rodio, ko radi taj i gresi, ko pre njemu dve, ko drugome jamu kopa sam u nju padne, ko rano rani dve srece grabi, e vidis to nema veze sa tvojom situacion. Nego je to sto si ti vec to savladala, naucila, itdd... pa lepo ces znati sada kako da se ophodis prema novom momku sa foruma, da ne kazem "uhodana varijanta" Smiley
Sviram malo ja, ali neka, mora i to neko na ovom forumu, mnogo mi svi nesto ozbiljni, nema vise one moje sasave seke da se raspravljam sa nekim Smiley


pa jel se ti to nudis?  

to sto kazem da sam nasla vec nekoga, ne znaci da imam decka. upoznala sam jednog, ali kako to uvek bude, na pocetku su mi svi zanimljivi, pomislim ima nade, i na kraju opet ista prica, jedva cekam da ih se otkacim na bilo koji nacin.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Citat: Svetlana2005

pa jel se ti to nudis?  

to sto kazem da sam nasla vec nekoga, ne znaci da imam decka. upoznala sam jednog, ali kako to uvek bude, na pocetku su mi svi zanimljivi, pomislim ima nade, i na kraju opet ista prica, jedva cekam da ih se otkacim na bilo koji nacin.


Ah, pa znate,..., ovaj Smile zauzet sam, a i nesto bas meni ta "ljubav preko zice" i nije such a frendly.

I sta onda, verovatno bi i ja na pocetku bio zanimljiv i onda bi me "siroma ja" ti sutnula, kako kazes. Eto ja vec placem nad mojom sudbinom u toj situaciji. Smile
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
E, pa nista onda, ja bas sve ovo vreme sedeo ovde na bureku i cekicao da ti meni kazes .... pa necu ja tebe sutnuti i blablabla, pa kao ja srecan i tako to... ali eto nista, moram da spavam, mama i tata su me vec kaznili zato sto sam ovako kasno budan. Sutra necu dobiti dzeparac, smrc. Eto sta ti je potencijalna ljubav, ja cekam na odgovor pa makar i po cenu kazne dzeparca. A ovaj tvoj nece da predje 500km da potvrdi istinsku volju. CcCCCcccCc.

A da mi ti sada posaljes jedno dzeparac zato sto sam cekao na odgovor i bio kaznjen?  

Ha, malko se ja salim, flipnuo sam malo, vec par sati sam za compom i nije mi dobro.
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Citat: GrofNS
E, pa nista onda, ja bas sve ovo vreme sedeo ovde na bureku i cekicao da ti meni kazes .... pa necu ja tebe sutnuti i blablabla, pa kao ja srecan i tako to... ali eto nista, moram da spavam, mama i tata su me vec kaznili zato sto sam ovako kasno budan. Sutra necu dobiti dzeparac, smrc. Eto sta ti je potencijalna ljubav, ja cekam na odgovor pa makar i po cenu kazne dzeparca. A ovaj tvoj nece da predje 500km da potvrdi istinsku volju. CcCCCcccCc.

A da mi ti sada posaljes jedno dzeparac zato sto sam cekao na odgovor i bio kaznjen?  

Ha, malko se ja salim, flipnuo sam malo, vec par sati sam za compom i nije mi dobro.


zao mi je ako sam ti probudila nadu  
vidis kakav je zenski svet, nista ne zna da ceni  

zelim ti laku noc, a za dzeparac cemo se dogovoriti...ja ti dodjem kao "burzujka sa zapada" Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
mislim da je najbolje da ga zaboravis..ako u tridesetim godinama nije sposoban da pokaze odgovornost, kao i postovanje...
nesto mi ne zvuci obecavajuce ni u kom smislu..sebicno..
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Citat: Svetlana2005

zao mi je ako sam ti probudila nadu  
vidis kakav je zenski svet, nista ne zna da ceni  

zelim ti laku noc, a za dzeparac cemo se dogovoriti...ja ti dodjem kao "burzujka sa zapada" Wink


Pa, probudim se ja svako jutro sam, sa ili bez Nade, nisi mi ti probudila Nadu, mada... hm, ...., zainteresirao sam se, kao i svaki tinejdzer, no.. smrc,...., a i nisam ja od tih koji bi se tebi svideo, imam 110kg, a visok sam 165cm, malo je vec i kosa pocela da mi opada, neki kazu malo vise, ali ja i dalje mislim da je to malo manje, i tako, posto pusim i pijem kafe u neogranicenim kolicinama imam malo i problema sa zubici, nije da ih nema, nego,..., pa bolje bi bilo da ih nema(ju nedaj Boze, ala lupetam), posto su ovi, onako zuckasti, ali nekom je i to lepo, (sto bi rekao jedan nas cenjeni umetnik) kao futoske torte.
No, ipak, kao i svakom tinejdzeru(da se ne ponavljam), nada je jos uvek budna, nisi je ti uspavala(zivahna je nesto ovih dana, malo spava). I tako.... Elem, sto se dzeparca tice, pa, sama si rekla "burzujko sa zapada", posalji nesto ovom tinejdzeru, koji, ustvari se jos jedino oseca kao teeeeeen.
A odakle si ?

Igor CALIC
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
pa Grofe kad budem imala ljubavnih problema mislim da cu se prvo tebi obratiti  
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat

a sta mislis da sam ja u vojvodini, a on u crnoj gori? ne brinite nije u pitanju viza, oboje smo u istoj drzavi (na zapadu)

CG nije ista drzava Smiley Smiley Smiley
Ako je situacija takva... slazem se... mislim da je najbolje zaboraviti... ali posto znam koliko je to tesko... i koliko je to u sustini nemoguce.... najbolji nacin je ipak da ga vidis.
Preko svega bez toga neces moci da predjes Smile ja ne mogu vec 2 godine da predjem preko svoje slicne veze.... a viza je prilican problem....
U sustini on nije za tebe... mozda i ona nije za mene.... ni ja za nju i sl... ali to necu znati dok je ne pogledam jos jednom u oci.
Kao sto ni ti neces znati
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Citat: sarmica
pa Grofe kad budem imala ljubavnih problema mislim da cu se prvo tebi obratiti  


A ja cu tebi da se obratim kada budem gladan Smiley

Samo da i tvoj momak ne pocne da mi se obraca zbog resavanja tvojih ljubavnih problema. Smiley
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Citat: GrofNS
A ja cu tebi da se obratim kada budem gladan Smiley


ne savetujem, ali kako hoces Wink

Citat: GrofNS
Samo da i tvoj momak ne pocne da mi se obraca zbog resavanja tvojih ljubavnih problema. Smiley


ehh.. tezak je zivot vas resavalaca ljubavnih problema nas devojaka, morate i sa nasim momcima da se obracunavate:)
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.