Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:59:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opet ona zivotinja pobedi...  (Pročitano 18760 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zaboravi da kazes da su i svi VELIKI SRBI ODATLE Smiley: )
Salim se , ja sam odatel pa znam Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Evo ovako, moram da se izvinem. Sad sam zvao kuma i raspitao se kakva je situacija za Divca.

U pravu ste, oni su rodbina, ali to je nesto dalje. Njegov stric je ozenio sestru kumove majke, pa tako oni ispadose neki rod, odnosno neka braca.

Kao fer-gubitnik, naravno sledi izvinjenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
Sad cu Vas razovarat :-)

Michael Schuamcher ostaje dozivnotno u Ferrariju bilo kao vozac bilo kao neki funkcioner u ferrariju..
Jutros je objavljeno da ce dobiti dozivotni ugovor za Ferarrijem..Voziti ce dokle bude njemu cejf i kad bude on odlucio da ne vozi vise tekonda ce se traziti novi vozac  Smile
IP sačuvana
social share
BiH Ferrari klub
 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Steta Smile  Smile , a ja sam mislio i nadao se da cu za godinu-dve moci da buden "KOMPLETAN" Ferrarista. Znaci nista od toga Smile  Smile

Ali, na veliku zalost, koliko god da je on smrad kao covek, sto ocigledno i jeste, on donosi veliki prinos uspehu Ferraria, ne samo kao vozac, vec i sa njegovim zalaganje za ceo tim.

Mislim, kad ne uzmemo u obzir ovo sto smo do sada culi o njemu i kad zaboravimo da je koristio njegov privatni avion da bi vodio kuce, da dobro ste culi, KUCE, kod veterinara pa onda je i dobar i covek i sportista.
Dobro, sad, sta cemo, mi vodimo nasu decu, autobusima i biciklama kod lekara, jel nam tek izradjuju piste za privatne avione. nadam se da cemo i mi moci isto tako uskoro. Ili, bese ono nema pista za privatne avione, kad je narod u pitanju, nego samo za veterinare, pa daaaa bre, kako sam to mogo da zaboravim   :twisted:  :twisted:  :twisted:
ZELIM FERRARIJU SVE NAJBOLJE, ALI NE SA SCHUHMACHEROM !!!!! Zao mi je Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Slazem se sa Duletom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Tuning Styling.Net Admin

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 106
mob
HTC TouchPro, TytnII
Citat: SerbianFighter
Smile  :twisted: Opet ona zivotinja pobedi u Formuli, jeste da dobro vozi batica , ali smorio je i boga i narod!  Smile
Ako sledecu dobije , bice anketa da vidimo koga vi volite vise od vozaca.


Moj tip je da je covek prodao dusu djavolu...
jer ove sezone sta god da mu se desilo, kako god sranje da je bilo, on je zavrsavao trke ... ma nije vise znanje u pitanju ili slicno...
moze se pripisati sreci ili djavolskim silama from outher space...
Razmislite malo o celoj sezoni i svim sranjima i kako je uvek imao srecu da se nekome nesto desi ispred njega tako da on uvek dodje na tron
IP sačuvana
social share
Pozdrav,
           Heechee
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Iskreno ja ga ne volim.Zato sto ja mislim da je bila sezona `96 kada se pobednik odlucivao u zadnjoj trci a on i D.Hill su bili tu,samo sto ako Sumi odustane Hill samo treba da zavrsi medju poenima i da osvoji prvenstvo.Bili su jedan iza drugog tj Hill iza Sum. Kada je S. poceo (da li da se okrece ili tako nesto.Samo znam da je tebao da ispadne) on se namestio da se H. zakuca u njega.Zbog tih i tim slicnim podmuklim potezima ga ne volim.\
Jeste da vozi covek ali u tako savrsenom bolidu...Mada i to treba znati voziti Smiley
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:59:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.