Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:52:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako spojiti TV sa kompjuterom???  (Pročitano 27568 puta)
30. Dec 2005, 11:30:44
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zelim da spojim kompjuter sa TV-om. Kupio sam kablove, povezao sve kako treba ali ne znam gde treba na kompjuteru da se podesi i sta????
Zna li neko????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
LG Nexus 5
Desni klik na desktopu, pa properties, pa tab settings, (sve zavisi od kartice koju imas), imas tu podesavanja za monitor i tv....Daj malo vise podataka ili probaj ovo, pa reci de si stao....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1796
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
Otprilike ovo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

TV_resize.JPG
(151.23 KB, 800x600)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sve sam to nasao, kao na slici, medjutim ne mogu da dobijem mogucnost da selektujem da izlazni uredjaj bude TV!!!!

Znaci ovako: desni klik na desktop - Properties - Settings - Advanced - Kartica GeForce 4MX 440 - nView Display mode - pa tu kliknem na DEVICE SETTINGS i onda ne mogu da dobijem TV kao ilzaz, bled je! a i DETECT DIPSLAY ne radi!!!???

Verovatno negde ranije treba nesto podesiti ili....?????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6680
prvo klikni na Clone pa onda dalje podesavaj.... Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Clip.jpg
(126.21 KB, 800x600)
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ali nemam ni tu mogucnost!!!!! Imam dugmence i pored pise CLONE ali je bledo, nije mi dostupno!!!! Sta da radim???? Mozda pre toga treba ispravno spojiti kablovima??? Mozda to nisam dobro uradio????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U tom delu koji si pokazao, nemam mogucnost da promenim ni jednu opciju, sve su blede. Samo je ukljucen STANDARD (DUALVIEW). A CLONE mod ne mogu da ukljucim!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung Wave
Ne detektuje da ima nesto na izlazu. Znaci, ili ti kabel nevalja ili nisi ukljucio u video ulaz na tv-u.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6680
Ne detektuje da ima nesto na izlazu. Znaci, ili ti kabel nevalja ili nisi ukljucio u video ulaz na tv-u.

 Smile meni nije ni ukljucen kabel a imam tu opciju  Smile
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne, mislim da nema veze sa kablovima. Evo, nasao sam u HELP-u ovo:

Is your secondary display adapter compatible with Windows XP?
Although your primary display adapter can be almost any adapter, your secondary adapter must be one that is listed on the Windows Hardware Compatibility List (HCL) in Help & Support.
Notes
If you follow this link, when you return to this troubleshooter you will have to start over from the beginning and answer each question as you answered it initially.
You must be connected to the Internet to view the HCL. If you do not have Web access, contact the manufacturer of your display adapter to find out if it is compatible with Windows XP.
Your secondary adapter must support the option to disable VGA in the display driver or through a jumper or dip switch on the adapter.

Check the HCL to see whether your secondary adapter is compatible and whether there are any updated drivers for it. If there is an updated driver, download it and install it.


Mislim da je problem u tome. Kompatibilnost mog WINDOWSA XP. Pre sam imao WINDOWS 98 i secam se da sam imao tu opciju da biram izmedju 2 DISPLAY ADAPTERA. Kako bih ipak mogao da nadjem negde to sto mi treba da "doticni" bude kompatibilan? Taj neki HCL! Ne znam ni sta je to!?

Ako se neko dovoljno razume u ovo, neka javi. Vise bih voleo da je problem jednostavniji. Nadam se da necu morati da instalirm WINDOWS 98??!!!

Hvala, svima na trudu!
« Poslednja izmena: 31. Dec 2005, 09:47:10 od crni_ns »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:52:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.139 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.