Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:14:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ulje i omv  (Pročitano 7897 puta)
Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson t630
Sva koja su original su dobra.

Od svih navedenih mobil bi bio bolji od ostatka a valvoline lošiji ali ne toliko da bi to obični korisnik primjetio. Uz sva ova bi dodao BP.

čak i kada ima zastuponika za određenu zemlju to ne znači ama baš ništa jer je pitanje odakle je ulje došlo, za koga je rađeno i zašto baš ulje sa arapskim deklaracijama preko kojih je nalijepljena domaća deklaracija nije u recimo arapskim zemljama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
To vam je sve lutrija.. Cak i ovisi kakav vam je tip motora, starost, model itd..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 0.8
mob
Nokia 3410
Trenutno u golfu '91., 1.6 benzinac. 230.000km imam sintetiku shell 5w-30. Ortak mi preporucuje Selenia 10w-60 sport  pa sam u dilemi da li to da uzimam ili ne. To je inace fabricko ulje za Fiat i Alfa Romeo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
Selenia ti je dobro ulje za aute ako ima puno kilometara. Njeguje motor..
Meni su ga isto preporucali.
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
VOLEOBIH DA SAZNAM NESTO VISE O ULJIMA, AKO JE TO MOGUCE?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia N70,6303,K610...
Sta te tacno interesuje?
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja koristim valvoline ulje , orginal je uvoz iz kanade i holandije , i super sam zadovoljan Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ja koristim shellovo i zadovoljan sam.. Mnogo prijatelja mi govore da su jako zadovoljni sa castrolom! to je inace japansko ulje.. a po meni su japanci najinteligentniji ljudi na svijetu Smiley
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja koristim shellovo i zadovoljan sam.. Mnogo prijatelja mi govore da su jako zadovoljni sa castrolom! to je inace japansko ulje.. a po meni su japanci najinteligentniji ljudi na svijetu Smiley


castrol , japanski prijatelju gresis gadno  Smile

Burmah Castrol traces its roots back to two companies founded towards the end of the 19th century - Burmah Oil Company Limited which was registered in Edinburgh in 1886, and CC Wakefield & Company which was formed in 1899 and head quartered in London.
Burmah (spelt this way by the Victorians and retained as such ever since) had its roots in oil exploration and production in Burma and in a company founded by Scotsman David Sime Cargill. The first two decades of its existence proved so successful that by 1909, when the Anglo-Persian Oil Company (later to become BP) was founded, Burmah Oil was able to purchase 90% of the shares. Subsequently Burmah retained 26% of the stock following the British government's decision for strategic reasons to acquire a majority interest in Anglo-Persian during World War One


englezi , prijatelju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Valvoline was founded in 1886. being a technological leader for over 138 years, Valvoline has proven its existance in more than 140 Countries of the world as a dependable product.

Being a division of ASHLAND INC., a fortune 250 company, located in Lexington Kentucky, U.S.A , Valvoline has 29 blending plants around the globe, maintaining the quality and performance standards equally everywhere.

The Valvoline Company is leading a diverse marketer, distributor and producer of quality, high-performing automotive and industrial products and services operating in more than 140 countries of the world.

Mr . John Ellis
Founder of Valvoline


It has over 36,000 employees working for the commitment to quality by Valvoline and has a yearly turnover of more than US$ 13 Billion.

Valvoline and Cummins (WORLD’S LEADING ENGINE MANUFACTURER) have a strategic alliance to make high performance lubricants for engines that operate round the clock with a heavy load.

Valvoline family of brands are the result of constant research worth billions of dollars, invested in high-tech laboratories, where bring high quality, high performance standards, protection and reliability are the banch marks.

“WORLD’S FIRST, WORLDS FINEST….SINCE 1866”


evo ja ovo preporucujem svima !! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:14:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.