Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mapa Beograda S60  (Pročitano 17496 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 284
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
--------------------------------------------------------------------------------

Eastern Europe map 

brate ajde mi objasni sta je ovo ? skinuo sam ali 164 mb + to sto je zipovano...kako da ga stavim na mob i sta je ovo jel neki program ili ???? ajde  Smile  Smile  Smile plz...nista ne razumem....  tnx...ako neko ima stpljenja lepo da mi odgovori TNX...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia E71
@ milorad 28:

Poslao sam ti na e-mail plan Beograda (oko 5 MB). Javni da li je OK. Pozdrav.
Aj' posalji i meni ako te ne mrzi. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone
@ milorad 28:

Poslao sam ti na e-mail plan Beograda (oko 5 MB). Javni da li je OK. Pozdrav.
Aj' posalji i meni ako te ne mrzi. Smile Smile

i meni na damnjan85@hotmail.com
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


****** **** ********** *****!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Nis, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S
Plan grada koji sam poslao @milorad28 je samo jpg slika. Takva slika treba da se obradi programima koji se nalaze na mom sajtu. Na kraju se dobija fajl koji moze da se koristi u Motoroli A925 (moj fon). Program ne poseduje mogucnost pretrazivanja plana po ulicama ili unapred zadatim pozicijama. On samo na mobilnom prikazuje trenutnu lokaciju kada ste zakonektovani na satelit. Moze da prati unapred zadatu putanju i da vas upozorava na odstupanja od puta, moze da pamti predjeni put u vidu putanje koja kasnije moze da se reprodukuje... itd, da ne davim sa osobinama programa "SmartCom GPS" i "MapView GPS" (ta dva programa su isto, bez obzira na razlicita imena).
Ono sto sam poslao @milorad28 tek treba da prodje obradu.
Ako je to ono sto zelite javite mi da posaljem i vama ostalima zainteresovanima na e-mail (to vazi i za djokica1973 i za mikele, ako i dalje mislite da je to ono sto vama treba). Iz razumljivih razloga, ove planove ne smem da postavim na svoj sajt, ali cu zato uskoro da postavim plan grada"The Lost Heaven" iz igre "Mafia", cisto u probne svrhe. Jedino se dvoumim da li da ga kalibrisem sa koordinatama Pristine, pa ko hoce da ga isproba, neka izvoli...  he, he...  Smile Smile.

Vazna napomena: Ovo je pravljeno za programe koji rade na Motoroli A925, za vlasnike Nokia nisam siguran, morace sami da probaju.

Pozdrav, Janko, Nis.
« Poslednja izmena: 16. Jan 2006, 22:03:29 od JankoNIS »
IP sačuvana
social share
"Quo vadis?"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone
meni ne treba.... s obzirom da najverovatnije ne bi to radilo na mom fonu..... u svakom slucaju, JankoNIS, hvala!  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi, da li je neko konachno nabavio mapu BGD-a?
Bash mi treba....  Smile
Ako neko ima mapu Moskve ili Becha neka je takodje okachi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.