Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 6 Pitanja u vezi nokije 3650 ?  (Pročitano 2960 puta)
26. Dec 2005, 23:53:34
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Ljudi pomagajte molim vas !
1. Da li u programu teletext ikako moze da se namesti neki nas teletext recimo( bk- 525) i kako ? Ako moze ,koja verzija teletext programa to moze ?
2. Sta radi program nokia sensor i cemu sluzi ? I da li radi na 3650 to sto radi ? Smiley
3. Koji je  najbolji anti virus program ?
4. Da li postoji neki macromedia flash pleyer za os6 ili neki web pretrazivac ( koji tako nesto vec poseduje ? )koji moze da mi omuguci otvaranje sajtova koji zahtevaju flesh player ?
5. Da li neko zna koju sifru treba da kucam u medijasafe-u ? Jer i kada ga instaliram sa sve crackom i dalje me pita za pass kada ukucam neki pass odgovara pass incorrect ? ? ?
6. Da li postoje color seme za nokiju 3650 i ako postoje gde mogu da ih nadjem ! ?
ko mi odgovori na sva  pitanja svaka mu cast Smiley
 najlepse hvala Smile


[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]

[Edit by Anea: Svaki vid Piraterije i drugog krsenja zakona SCG je zabranjen Pravilnikom Burek Foruma.]

(01. May 2007, 10:53:59)
« Poslednja izmena: 27. Dec 2005, 00:03:42 od Anea »
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Citat
2.Sta radi program Nokia SENSOR i cemu sluzi ?I da li radi na 3650 to sto radi ?
Za 3650 Ne znam, meni radi....program sluzi kao za neko naprednije chatovanje preko bluetooth-a

Citat
3.Koji je  najbolji ANTI VIRUS program ?
Po meni kaspersky ali to uopste ne treba ako ne instaliras nesto sto ti slucajno upadne u mob, mnogo bre usporava telefon .


Citat
4.Da li postoji neki Macromedia flash Pleyer za OS6 ili neki web pretrazivac ( koji tako nesto vec poseduje ?)koji moze da mi omuguci otvaranje sajtova koji zahtevaju flesh player ?
Ovo je obican player http://forum.burek.com/index.php/topic,62168.0.html

Citat
5. Da li neko zna koju sifru treba da kucam u MedijaSAfe-u ?Jer i kada ga instaliram sa SVE CRACKOM i dalje me pita za pass kada ukucam neki pass odgovara pass incorrect ???
http://forum.burek.com/index.php/topic,14782.msg518200.html#msg518200

Citat
o mi odgovori na sva  pitanja svaka mu cast
Pa sad bas sve.....Smiley
« Poslednja izmena: 27. Dec 2005, 00:05:08 od kope »
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Hvala puno ,a sto se tice Flash playera konkretno hteo sam da otvorim stranicu www.clubotheque.com..koja zahteva flesh player ako je otvraras klasicno preko pc a ako je otvaras preko mobilnog pojma nemam sta mi treba ?Da li to moze neki od web  brovzera da mi omoguci ?
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia Lumia 1020
Ovo za teletext ne može, jedino ako njegovim tvorcima pošalješ mail sa molbom za bk Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.