Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:47:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: incest sa sinom  (Pročitano 94515 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1902
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisam joc cuo ovako nesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 205
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Ajde ipak da pokazemo maximum tolerancije i da joj damo priliku da se izjasni po tom pitanju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 441
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
Ajde ipak da pokazemo maximum tolerancije i da joj damo priliku da se izjasni po tom pitanju Smile

Apsloutno si u pravu.
Ali sta mozemo mi da joj pomognemo ako se ona lozi na svog sina. Pa neka vidi to sa njim  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Razocarali ste me Smile Linkovao sam jednu humanitarnu akciju i vi ste sklonili link... vama na cast Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Felis Onza

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23718
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Motorola v3x
Mislim da je mislila na svog sina. Znaci bolnica.
IP sačuvana
social share

Igraj pametno, igraj sigurno, igraj singl
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Chekaj malo...Ako je to 76 u njenom nicku godishte,onda ona sada ima 29-30 godina...Znachi,neka bude da je dete rodila sa 16,onda to dete sada ima 14 godina Smile

Ma podjebava neko,100% Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OFK Beograd

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 4196
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
 :sherlock: bravo kokota......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Dobro sad vidim da dve strane prica ide ne znam gde- zakljucavam a posdtavljacu teme da kazem da je o nekim stvarima malo teze pricati u Srbiji.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Otkljucavam temu i izvinjavam se sto sam malo prenaglio.

Sad bi se obratio ucesnicima ove diskusije- s kojim pravom vi napadate i sudite ovde? Ko ste vi- jel vas to Bog poslao na zemlju da sudite svemu zivom? Nije ovo lepo za procitati sto je autor teme pstavio a ja bih jos reko i daleko bilo da se bilo kom tako nesto desi. A cestitam na hrabrosti jer je autor teme ipak nasao hrabrosti da se javno obrati i iznese svoju muku.

Imao sam jednom mnogo dobrog druga koji je ziveo sa majkom a otac radio u Svajcarskoj. Povremeno dodje al se nsljiska od alkohola i ne zna za sebe. A jadna zena lagano vene. Secam se kad smo svracali kod druga a njegova majka uvek nekako deluje bolesno i utuceno. Taj drug se naglo povuko iz drustva. Sta se desilo- kad se vratio jednom kuci majka je bila kuci gola i pocela da ga juri po stanu vicuci "treba mi muskarac, treba mi muskarac" ... i otad je taj drug bio samo bleda prilika koja se javi na ulici a dotle bili svugde i na zurke, i na fudbalu, i na pijanke... Nije kresnuo kevu ako vas to zanimam.

Takodje sam citao da se zenama u godinama javlja takva teskoca i znam za jednu sto je spavala sa vrsnjakom svog sina. Verovatno uticaj klimaksa i proizvod moze biti jeziv. Mi muskarci smo druga vrsta bica- zene koje donose na svet zivo drugacije gledaju na to isto bice. Druga vrsta ljubavi.

Dakle- ovo sto je postavljeno bi trebalo da nadje i odgovarajuce odgovore. Ako ih nemate onda bolje cutite. Sa teskocama se treba suocavati a ne bljuvati na njih.

Znas bre na sta me podsecate- kad su ranije videli gubavca odma su ih kamenovali... a to su bolesne osobe kojima treba paznja. E to vi radite- kamenujete osobe kojima treba mozda rec utehe ili nade ili savet.

Opametite se jer nikad ne znate sta sve vas ceka u zivotu.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
SonyEricsson p900
@Pilot


Slazem se sa tobom,ali mislim da je bolje ovakvu temu otvoriti na delu foruma predvijenom za takve stvari.Gledajuci sastav ljudi koji dolaze na "nas" forum,lako je zakljuciti da ce se ovde bar 80% ljudi sprdati sa ovim stvarima.
Mislim da si ipak trebao ostaviti temu zakljucanu.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OFK Beograd

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 4196
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
ajde ovako.........mogu da razumem da ima seksualni odnos sa vrsnjakom svog sina.......ali sa svojim sinom to je vec  Smiley 1


slazem se sa nesso-m tako da se bolje zakljuca tema
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:47:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.