Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vidić u Mančesteru od 1. januara?  (Pročitano 23362 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Nemanja, uskači!
Britanski mediji ukazuju da je Vidić trebalo da debituje već protiv Blekburna u Liga kupu, na kome je Mančester junajted izvukao samo remi

Naš reprezentativni štoper Nemanja Vidić, po svemu sudeći, neće još dugo morati da čeka na debi u dresu Mančester junajteda. Remi u prvom meču polufinala Liga kupa protiv Blekburna (1:1) još jednom je otkrio sve slabosti u igri ekipe koju vodi ser Aleks Ferguson, a potpuna statičnost odbrane prilikom izjednačujućeg gola Mortena Gamsta Pedersena navela je izveštača tiražnog dnevnog lista Miror da zaključi kako bi "Vidić i Patris Evra Fergusonu bili od neuporedivo veće koristi na terenu nego na tribini sa koje su gledali kako se velikan s Old Traforda muči protiv borbenog domaćina".
   
      
Gravesen i Diop u žiži

Alan Smit i Daren Flečer nedorasli su zadatku da popune prazninu koju je za sobom ostavio Roj Kin, pa Ferguson grozničavo traži zamenu za Irca, bez obzira na to što je izjavio da do leta neće biti novih pojačanja. U centru pažnje su Danac Tomas Gravesen, koji je nezadovoljan epizodnim ulogama u dresu Reala iz Madrida, kao i senegalski prvotimac Fulama Papa Buba Diop.
      
      
      
   

Meč su, inače, obeležile brojne varnice i tuča, čiji su inicijatori bili prgavi Vejn Runi i Alan Smit, dok su na drugoj strani prednjačili Robi Sevidž i Turčin Tugaj Kerimoglu. Odbrana Mančester junajteda je zaista delovala kao skup amatera kad god bi lopta ušla u kazneni prostor, pa novinar Mirora zaključuje da je Ferguson "napravio pravi potez što je ojačao taj deo tima dovođenjem Vidića i Evre, mada je očigledno da još nema pravu zamenu na sredini terena za Roja Kina".

Kako stoje stvari, nije nemoguće da Vidić dobije priliku već sutra u gradskom derbiju protiv Mančester sitija, mada je verovatnije da će ipak sačekati do ponovljenog meča FA Kupa protiv Barton Albiona u sredu jer je odmarao gotovo dva meseca od kada se završilo prvenstvo u Rusiji.

"Izvesno je, međutim, da će se Vidić odmah ustaliti u prvoj postavi na mestu centralnog odbrambenog igrača umesto sve slabijeg Mikaela Silvestrea, kojeg čeka redovno grejanje klupe, dok će Evra odmah popuniti upražnjeno mesto levog beka", dodaje Miror.

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Vidić se ne plaši izazova

Od zimske akvizicije Mančester junajteda, Nemanje Vidića, očekuje se da zapuši rupe, odnosno da zaustavi "promaju" koja ove sezone duva ispred gola "crvenih đavola".
- Mislim da ću se lako adaptirati na stil koji se gaji u engleskoj ligi - poručio je Vidić. - Očekujem da neću imati problema ni kada su u pitanju taktičke zamisli menadžera Aleksa Fergusona. Ne plašim se izazova. Svestan sam da u Premijer ligi mogu da igraju samo najbolji.

Vidić je naglasio da prelazak u redove jednog od najtrofejnijih ostrvskih klubova ne znači da će zapostaviti reprezentativne obaveze:
- Nije tajna da u klubu sa "Old Traforda" želim da ostavim dubok trag, ali to ne znači da ću da zapostavim plavi dres. Igranje za nacionalni tim je nešto posebno za svakog igrača. Dolazak u Mančester dao mi je dodatni motiv da i na predstojećem Mondijalu iskažem svoj maksimum - zaključio je Vidić.
V. Ž

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Biću žestok, biću jak
Nemanja Vidić obećava da će opravdati poverenje koje mu ukazuju navijači i stručni štab Mančester junajteda

Nemanja Vidić čeka debitantske minute u dresu Mančester junajteda i objašnjava za ruski dnevnik Sport ekspres kako mu prolazi adaptacija na novu sredinu.

S kojim se saigračem najviše družite?
- Sa Ronaldom, ali i sa Patrisom Evrom, koji je takođe novi u klubu.
Posle potpisa ugovora održana je konferencija za štampu, a engleske kolege su primetile da ste odlično razumeli sva pitanja.
- Engleski razumem dosta dobro, ali lošije govorim, pa sam zbog toga koristio usluge prevodioca. Nisam hteo da rizikujem jer novinari pamte svaku grešku. Nisam učio engleski u školi, ali ću mu se sada više posvetiti.
   
      
Druga runda je uspeh

Razmišljate li o prvenstvu sveta u Nemačkoj?
- Srbija i Crna Gora je u veoma teškoj grupi sa Argentinom, Holandijom i Obalom Slonovače. U kvalifikacijama smo dokazali da vredimo. Bilo smo u grupi sa Španijom i primili smo samo jedan gol. To što smo se plasirali je veliki uspeh, a ukoliko prođemo takmičenje po grupama, bićemo još srećniji.

Koji je Vaš prvi utisak o treneru Fergusonu?
- Odličan. Posmatrao sam sa tribina dve utakmice, a on mi je rekao: "Vidiš kako igraju agresivan i žestok fudbal. I ti ćeš takav biti."
O čemu ste razgovarali pri prvom susretu?
- Pitao me je kada sam poslednji put igrao i koliko dugo nisam trenirao. Iz razgovora sam shvatio da je veoma važan prvi meč koji odigram, delom i zbog navijača jer ću uticati na njihovo mišljenje.

Da li je istina da Ferguson sam vodi treninge?
- Ne. Desi se da treniramo sa tri trenera, a nekada samo sa njim.
Kako mu se obraćate?
- Nekada sa ser Aleks ili samo sa ser ili šefe.
Živite u hotelu.

- Da, ali sam pogledao tri-četiri kuće i stan koji su mi predložili. Nadam se da ću se odlučiti u narednih nekoliko dana.
U Spartaku ste zbog brze vožnje dobili nadimak Šumaher. Da li ste se navikli na vožnju levom stranom?
- Svaki dan se vozim od hotela do stadiona i obratno, pa sam se već navikao.

Navijači su vas proglasili za najboljeg igrača Spartaka prošle sezone i dobili ste "audi TT". Da li ga vozite u Londonu?
- Ne, još ga nisam dobio. Bio sam veoma polaskan ovim poklonom. Ali nije važan "audi", važni su ljudi i mišljenje koje stekneš o ljudima. O navijačima Spartaka ću uvek govoriti sa poštovanjem.
Nedavno je na klupu Lokomotive došao Slavoljub Muslin, bivši trener Crvene zvezde. Šta mislite o njemu?

- Muslin me je trenirao dok sam igrao u Zvezdi i mogu da kažem da je odličan trener. Lokomotiva je napravila pravi izbor i siguran sam da će ih dovesti do uspeha.
Priredila: A. Kovačević

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Necu zvaku hocu Kusur!!!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Bolje da je presao u Fiorentinu!!!!!!!!!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Cultural learnings of America for make benefit glorious nation of  Kazahstan {[Borat}]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Petnaest pitanja za Nemanju Vidića

Ronaldo me je prvi prihvatio


- Ne znam zašto bih osećao strah od Mančestera, s obzirom na iskustvo koje imam. Mančester je super klub, konkurencija je žestoka. Svaki dan izlazim na trening sa takvim fudbalskim veličinama, što me tera da pružim i više od sto odsto mogućnosti. Jedino ako se trudiš da budeš bolji, zaslužićeš da igraš u takvom timu od prvog minuta - izjavio je Nemanja Vidić, reprezentativac SCG i od pre dve nedelje član giganta sa "Old Traforda", za sajt "sport1". Bio je to praktično njegov prvi širi intervju otkako je početkom godine postao član Mančester junajteda. Odabrali smo petnaest (zbog broja na dresu) najzanimljivijih pitanja i odgovora.

Vaša želja je bila da igrate u Kalču, pa tek onda u Premijer ligi?
- U početku je bilo tako, posle se sve promenilo. Poziv od kluba kakav je Mančester dobija se jednom u životu. Nisam imao prava da se oglušim o takav poziv.

Zašto kažete da je Mančester veći klub od Liverpula?
- Ubeđen sam u to. Ovo je najpopularniji klub na svetu i svaki igrač silno želi da zaigra ovde.

Da li vam je teško što nećete ovog proleća igrati u Ligi šampiona?
- Ne! Ove sezone nas nema, a u sledećoj ćemo sigurno biti tamo. Treba mi vremena da se naviknem na engleski fudbal. Za tako nešto neophodno je da prođe barem šest meseci.

Zašto ste potpisali ugovor na četiri i po godine?
- Rukovodstvo Mančestera je tako predložilo, ja sam se saglasio. Ništa čudno nema u tome. Dali su novac za mene i žele da dugo igram za ovaj klub.

Zašto ste izabrali broj 15?
- U karijeri sam nosio dva broja, 5 i 26. Oba su bila zauzeta, pa sam rezervisao jedini sa brojem 5.

Medicinski pregledi trajali su dugo?
- Četiri sata. To nije ništa u poređenju sa onim kad sam dolazio u Spartak. Tačno je da su sve gledali, ali je sve išlo brže nego u Moskvi.

Idete li na časove engleskog?
- Još ne. Gledam televiziju, iz filmova učim kako da se sporazumevam. Pomišljam i da učim nešto ozbiljnije.

U Spartaku su vas navijači izabrali za drugog igrača sezone, za šta je trebalo da dobijete „audi tt“. Vozite li taj auto u Engleskoj?
- Ne, uopšte nisam prevezao kola iz Moskve. Nije mi bitan „audi“, već priznanje koje sam dobio.

Kakve su šanse SCG na Mondijalu?
- Imamo tešku grupu, tu su Argentina, Obala Slonovače i Holandija. I sam plasman u Nemačku već je veliki uspeh.

Kako su vas primili u Mančesteru?
- Predivno. Dobri su momci i lako se razumemo. Posle desetak dana otkako sam došao, svi su počeli da me zovu po imenu. Moj engleski nije tako dobar, ali se snalazim. Najviše vremena provodim sa Kristijanom Ronaldom.

Kakav je prvi utisak na vas ostavio Aleks Ferguson?
- Odličan. Gledao sam dva meča sa tribina, a posle mi je rekao: „Vidiš li kako se agresivan fudbal igra ovde. Treba i ti da budeš spreman da zaigraš tako.“ On je zanimljiv čovek, svaki dan dolazi sa nekom novom šalom.

Kako se obraćate Fergusonu?
- Samo sa „ser Aleks“, „ser“ ili „šefe“.

Živite u hotelu?
- Da. Jedno veče sam pogledao tri ili četiri predložena apartmana, i posle nekoliko dana odabrao sam jedan.

Da li ste se privikli na vožnju u Engleskoj?
- Dali su mi kola, svaki dan vozim do baze, privići ću se brzo!

IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Oženio se Vidić

Zlatibor - Prvotimac Mančester Junajteda i reprezentativac Srbije Nemanja Vidić izgovorio je juče na Zlatiboru sudbonosno "da" izabranici svog srca Ani Ivanović, apsolventu beogradskog Ekonomskog fakulteta.

Venčanje je obavljeno u najužem krugu Nemanjine i Anine rodbine, u Crkvi preobraženja Gospodnjeg, u kapeli Svetog proroka Mojsija u centru Zlatibora, verski obred obavio je protojerej Milan Filipović iz Užica, a mladence je venčao Nemanjin kum fudbaler Nenad Lalatović.

Mladenci su pred crkvu na Zlatiboru stigli u metaliksivom "pasatu" koji je vozio kum Lalatović. Pošto su Ana i Nemanja razmenili burme i zakleli se na večnu vernost, ispred crkve mlada je bacila bidermajer koji je uhvatila jedna od devojaka gošći, jedino se kum Lalatović malo zaboravio - izostalo je bacanje sitnog novca.
Od poznatih gostiju ispred crkve i u kapeli bila je jedino Nataša Mićić, bivša predsednica Srbije, kao kuma porodice Vidić. NJen muž Miodrag pre 25 godina krstio je Nemanju, a nešto ranije venčao njegove roditelje.

Posle venčanja, Vidići i njihovi gosti otišli su u restoran Kongresnog centra "Srbija" na svadbeni ručak, i venčanje pred matičarem, a u restoranu ih je čekala i muzika. Inače, iako je prošle sedmice u štampi objavljeno da je Ana, od juče Nemanjina supruga, Užičanka, ispostavilo se da nije. Kako smo juče saznali od gostiju, Ana je rođena u Prištini, a roditelji joj sada žive u Podgorici, otac je profesor na Univerzitetu u glavnom gradu Crne Gore, a majka lekar.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Beauty is in the eye of the beholder

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6698
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy S8
Pa neka je sa srećom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.