Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vidić u Mančesteru od 1. januara?  (Pročitano 23365 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
29. decenbar 2005. 
U redu za vizu
Nemanja Vidić u Beogradu sređuje putne isprave za Veliku Britaniju, gde ga očekuju lekarski pregledi pre potpisivanja ugovora sa Mančester junajtedom
Nemanja Vidić, najskuplji fudbaler koji je iz Rusije otišao na Zapad dao je intervju ruskoj Izvestiji, a Start prenosi najzanimljivije detalje.

Da li ste bili iznenađeni pozivom tako velikog kluba kakav je Mančester junajted?
- Naravno, mada su me novine već bile preselile u Fjorentinu. Proteklih dana nisam obraćao pažnju na natpise po novinama, već sam verovao samo mom agentu Silvanu Martini. Ne znam da li je on blefirao da pregovara s nekim drugim klubovima, ali meni je uvek prenosio stvari onakve kakve zaista jesu. Mančester se nedavno pojavio kao realna opcija i nisam se ni jednog trenutka dvoumio gde ću nastaviti karijeru.

Većina Srba gaji naročite simpatije prema Mančesteru, koje datiraju iz vremena mnogo pre vašeg rođenja?
- To je tačno, ali su s time upoznate i mlađe generacije. Prvo, Partizan je 1966. eliminisao Mančester sa čuvenim Džordžom Bestom, i plasirao se u finale Kupa šampiona. Drugo, ono što je još značajnije, svima je u sećanju ostala utakmica između Crvene zvezde i Mančestera 1958. godine, kada je ekspedicija engleskog kluba doživela tešku avionsku nesreću. Za Srbe, Mančester nije samo simbol časne igre i velikog kluba, već najvećeg. Kada me je Mančester pozvao, nije mi teško ni peške da odem tamo.

Svi su vas već preselili u Mančester, ali ste i dalje igrač Spartaka, bar do utorka...
- Ostali su otvoreni još neki tehnički detalji, koji treba da se utanače. Takođe, neophodno je da prođem medicinske preglede koji me očekuju ovih dana. Slobodno vreme iskoristio sam kako bi posetio roditelje u Užicu. Trenutno sam u Beogradu, gde čekam vizu. Takođe, imaću vremena da skoknem do Moskve da se dostojno oprostim sa svojim dosadašnjim saigračima i ljudima iz Spartaka. Nikada neću zaboraviti prelepih godinu i po dana koje sam proveo u Rusiji. Na kraju krajeva, Mančester me je uočio kao igrača Spartaka.

U matičnoj zemlji nosite nadimak srpski Bekenbauer. Kako reagujete na takve komplimente?
- Moje mišljenje je da nijedna kopija nije kao original. Bolje je da budem prvi Vidić, nego drugi ili treći Bekenbauer.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Rusi se pitaju šta hoće Fjorentina?
Uprava moskovskog Spartaka oštro je reagovala na stav Fjorentine da su prekršena neka od međunarodnih pravila pregovora oko transfera Nemanje Vidića. Tim povodom klub iz Moskve je izdao saopštenje za javnost u kome stoji:

- Fudbalski klub Spartak izražava svoje čuđenje zbog stava Fjorentine, a povodom transfera našeg defanzivca Nemanje Vidića. U skladu sa pravilima međunarodnog fudbala, Spartak je vodio pregovore s klubovima koji su mu se zvanično obratili sa željom da angažuju Vidića. Fjorentine među tim ekipama nije bilo. Pored toga, taj klub je stupio u kontakt sa samim igračem, a da nije obavestio Spartak, čime je grubo narušio propise FIFA. O tome smo, kao klub, obavestili i rusku i svetsku kuću fudbala. Namera ljubičastih da ospori transfer srpskog igrača u Mančester junajted stoga nema nikakvog osnova - stoji u saopštenju Spartaka.

"Crveni đavoli" debelo su odrešili kesu kako bi u svoje redove doveli Vidića. Obeštećenje koje je na kraju precizirano iznosi 10,5 miliona evra u korist Moskovljana, dok tačni uslovi koje će Vidić dobiti u Mančesteru nisu objavljeni. Ipak, novinarima Tajmsa nezvanično je potvrđeno da će nedeljna plata Nemanje Vidića u Mančester junajtedu iznositi 50.000 evra, a sa bonusima oko 73.000 evra nedeljno. Isti list navodi da je Vidić 20. novembra potpisao predugovor s Fjorentinom.
 
   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K800i
73 hiljade?!?!  Smile
Jel' to dodje skoro 300 hiljada mesecno?!?!   Smile
« Poslednja izmena: 29. Dec 2005, 20:50:51 od Dragan, Beograd »
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Vidiću 50.000 funti nedeljno?

Mančester junajtedu je bilo toliko stalo da obezbedi potpis Nemanje Vidića, da je Spartaku platio 2,5 miliona funti više nego što je trebalo, spekulišu engleski mediji. Prema ugovoru, Vidić je, kojeg očekuju pregledi u Engleskoj do kraja nedelje, mogao je da napusti moskovski klub uz obeštećenje od 4,8 miliona funti. Saznaje se da je Mančester u poslednjem trenutku podigao ponudu na 7,2 miliona kako bi sprečio odlazak srpskog internacionalca u Fiorentinu.

Prema vestima iz Italije, Fiorentina razmatra mogućnost da kod FIFA podnese žalbu, navodeći da su sa Vidićem potpisali predugovor, uz platu od 25.000 funti nedeljno.

Mančester junajted je sada privatno vlasništvo i klub nije obavezan da javno objavljuje finansijske transakcije. Ali, prema nepotvrđenim vestima sa "Old Traforda", Vidić će imati nedeljnu platu, uključujući bonuse i nagrade, oko 50.000 funti. Rio Ferdinand je na čelu "platnog spiska", sa prihodima od 120.000 funti nedeljno.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
U redu za vizu
Nemanja Vidić u Beogradu sređuje putne isprave za Veliku Britaniju, gde ga očekuju lekarski pregledi pre potpisivanja ugovora sa Mančester junajtedom

Nemanja Vidić, najskuplji fudbaler koji je iz Rusije otišao na Zapad dao je intervju ruskoj Izvestiji, a Start prenosi najzanimljivije detalje.

Da li ste bili iznenađeni pozivom tako velikog kluba kakav je Mančester junajted?
- Naravno, mada su me novine već bile preselile u Fjorentinu. Proteklih dana nisam obraćao pažnju na natpise po novinama, već sam verovao samo mom agentu Silvanu Martini. Ne znam da li je on blefirao da pregovara s nekim drugim klubovima, ali meni je uvek prenosio stvari onakve kakve zaista jesu. Mančester se nedavno pojavio kao realna opcija i nisam se ni jednog trenutka dvoumio gde ću nastaviti karijeru.

Većina Srba gaji naročite simpatije prema Mančesteru, koje datiraju iz vremena mnogo pre vašeg rođenja?
- To je tačno, ali su s time upoznate i mlađe generacije. Prvo, Partizan je 1966. eliminisao Mančester sa čuvenim Džordžom Bestom, i plasirao se u finale Kupa šampiona. Drugo, ono što je još značajnije, svima je u sećanju ostala utakmica između Crvene zvezde i Mančestera 1958. godine, kada je ekspedicija engleskog kluba doživela tešku avionsku nesreću. Za Srbe, Mančester nije samo simbol časne igre i velikog kluba, već najvećeg. Kada me je Mančester pozvao, nije mi teško ni peške da odem tamo.

Svi su vas već preselili u Mančester, ali ste i dalje igrač Spartaka, bar do utorka...
- Ostali su otvoreni još neki tehnički detalji, koji treba da se utanače. Takođe, neophodno je da prođem medicinske preglede koji me očekuju ovih dana. Slobodno vreme iskoristio sam kako bi posetio roditelje u Užicu. Trenutno sam u Beogradu, gde čekam vizu. Takođe, imaću vremena da skoknem do Moskve da se dostojno oprostim sa svojim dosadašnjim saigračima i ljudima iz Spartaka. Nikada neću zaboraviti prelepih godinu i po dana koje sam proveo u Rusiji. Na kraju krajeva, Mančester me je uočio kao igrača Spartaka.

U matičnoj zemlji nosite nadimak srpski Bekenbauer. Kako reagujete na takve komplimente?
- Moje mišljenje je da nijedna kopija nije kao original. Bolje je da budem prvi Vidić, nego drugi ili treći Bekenbauer.
Srbi pravi kad treba

Sledeće sezone očekuju vas veliki izazovi. Prvo, debi za Mančester, a na leto Svetsko prvenstvo, gde reprezentaciju SCG očekuje grupa smrti?
- Vidim da grupu u kojoj je moja reprezentacija nazivaju grupom smrti i to je tačno. Međutim, Srbi su uvek bili pravi, uvek kada je bilo najteže. Takođe, očekujem da će ogroman broj navijača iz Rusije, ali i iz Ukrajine navijati za reprezentaciju Srbije i Crne Gore u Nemačkoj.
Pripremio M. Bogovac

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Rusi se pitaju šta hoće Fjorentina?

Uprava moskovskog Spartaka oštro je reagovala na stav Fjorentine da su prekršena neka od međunarodnih pravila pregovora oko transfera Nemanje Vidića. Tim povodom klub iz Moskve je izdao saopštenje za javnost u kome stoji:

- Fudbalski klub Spartak izražava svoje čuđenje zbog stava Fjorentine, a povodom transfera našeg defanzivca Nemanje Vidića. U skladu sa pravilima međunarodnog fudbala, Spartak je vodio pregovore s klubovima koji su mu se zvanično obratili sa željom da angažuju Vidića. Fjorentine među tim ekipama nije bilo. Pored toga, taj klub je stupio u kontakt sa samim igračem, a da nije obavestio Spartak, čime je grubo narušio propise FIFA. O tome smo, kao klub, obavestili i rusku i svetsku kuću fudbala. Namera ljubičastih da ospori transfer srpskog igrača u Mančester junajted stoga nema nikakvog osnova - stoji u saopštenju Spartaka.

"Crveni đavoli" debelo su odrešili kesu kako bi u svoje redove doveli Vidića. Obeštećenje koje je na kraju precizirano iznosi 10,5 miliona evra u korist Moskovljana, dok tačni uslovi koje će Vidić dobiti u Mančesteru nisu objavljeni. Ipak, novinarima Tajmsa nezvanično je potvrđeno da će nedeljna plata Nemanje Vidića u Mančester junajtedu iznositi 50.000 evra, a sa bonusima oko 73.000 evra nedeljno. Isti list navodi da je Vidić 20. novembra potpisao predugovor s Fjorentinom.

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jeli bio sinoc na klupi ili ne Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K800i
Jeli bio sinoc na klupi ili ne Smile
Rekli su da je jos u BG, dok ne dobije radnu knjizicu.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Trebao bi da igra 8. u kupu...
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Mašala
Nemanja Vidić juče dobio britansku radnu dozvolu i odradio prvi trening sa grbom Mančester junajteda na grudima

Nemanja Vidić, najveće pojačanje Mančester junajteda od početka ere Malkolma Glejzera, dobio je britansku radnu dozvolu i juče se priključio novim klupskim drugovima na Old Trafordu, odradivši prvi jutarnji trening. Klub sa "teatra snova" istog dana je i zvanično obelodanio potpisivanje ugovora sa srpskim fudbalerom i prvi put izneo u javnost pojedinosti transfera.

"Mančester junajted sa zadovoljstvom objavljuje da je kompletiran ranije potpisan dogovor sa ruskim klubom Spartakom iz Moskve oko prelaska 24-godišnjeg reprezentativca Srbije i Crne Gore Nemanje Vidića u naš klub. Fudbaler je potpisao ugovor na četiri i po godine, što znači da će na Old Trafordu ostati do juna 2010. godine", stoji na zvaničnom sajtu Mančester junajteda.

Naš reprezentativac najverovatnije neće biti u sastavu "crvenih đavola" u subotnjem meču FA kupa protiv Bartona iako je ser Aleks Ferguson najavio da će na tom susretu odmarati većinu prvotimaca. Razlog za to je nedostatak utakmica u poslednje vreme pošto Vidić nije igrao još od kraja sezone u ruskom prvenstvu. To znači da bi bivši igrač moskovskog Spartaka debi u crvenom dresu mogao da ima u susretu drugih timova Mančester junajteda i Lidsa, koji je na programu 12. januara, dva dana pre mančesterskog gradskog derbija između Junajteda i Sitija. Ako na tom test meču pokaže da ga pauza nije izbacila iz forme, Nemanjin zvanični debi u Premijer ligi mogao bi da bude baš na stadionu Siti of Mančester, ili najkasnije protiv Liverpula 22. januara.

Menadžer novog Vidićevog kluba ser Aleks Ferguson izjavio je da mnogo očekuje od srpskog defanzivca u budućnosti.
- Stalno ponavljam da su dobri odbrambeni igrači ti koji donose pobede i trofeje. Od kada sam ja u Mančesteru, kroz klub su prošli veliki igrači poput Stiva Brusa, Gerija Palistera, Denisa Irvina, Pola Parkera, Ronija Jonsena i Japa Stama. Takvi defanzivci nam i dalje trebaju, a ovaj momak (Vidić) je baš takav, veliki talenat i pravi atleta - rekao je Škot za klupsku televiziju MUTV.
Odbrana SCG - famozna četvorka

Iako je Nemanja Vidić odigrao odličnu sezonu u dresu moskovskog Spartaka prošle sezone, upravi Mančester junajteda i, posebno, renomiranom stručnjaku na klupi kluba preporučile su ga igre u reprezentativnom dresu Srbije i Crne Gore. Englezi odbranu plavih nazivaju "famozna četvorka" i ističu da je Vidić najbolji član tog kvarteta, koji je u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Nemačkoj dozvolio protivnicima da postignu samo jedan gol.
O. Mrkić

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.