Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ADLS-768 na 4 korisnika  (Pročitano 8512 puta)
25. Dec 2005, 02:44:19
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 649
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
hocu sa par komsija da uzmem adsl ali posto samo ja mogu da uvedem adls hocemo da uzmemo paket flat 768( jer meni net ne treba bas nesto mnogo)ali me zanima par stvari:sta sve treba da bih mogli da podelimo vezu od 768 na 4 dela po 192kbps tako da svako moze da UVEK ima zagaratovano 192kbps,Zvao sam neke proajdere ali su mi rekli da RUTER koji oni daju to ne moze da uradi...pozvao sam jednu firmu u bg koji su mi rekli da imaju ruter koji se softverski podesi tako da se ogranicni svaki PC po potrebi tj koji mu ti protok odredis.....pa me zanima da li je to izvodljivo ili mora da ima i server????????? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung Wave
Ne moras da imas poseban server, ali moras da imas server, moze recimo tvoj komp da sluzi kao server, ali mora onda stalno biti upaljen ako ostali korisnici zele 24h net. Sto se tice limita brzine, mozda ima na netu neki programcic koji moze to da uradi umesto router-a...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 649
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Jel izvodljivo da uzmemo taj ruter koji moze softvertski da se podesava tako da iz adsl modema ide u ruter pa iz 4-portnog rutera utp kabal do svakog racunara(tako da se ne koristi server uopste)jel to izvodljivo????? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Jeste izvodljivo. Ne treba ti server uopste. Uzmes ruter od provajdera koji obezbedjuje taj adsl net i to je to. Niko i nikada ti nece garantovati brzinu u slucaju flat varijanti. Npr. uzeo si 768 samo za sebe, brzina ce ti biti oko 700-720 kbps. Samo trazi od provajdera i ruter i resio si sve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Superstar foruma


Званични Лоодак ::Бурек:: Форума

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 78747
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
SonyEricsson k800i
slazem se ..
evo ja delim Adsl sa josh dva lika placamo zajedno ..
e sad znam da sam ja dao pare za ruter ..- poshto nam onaj shto su dali nije valjao i uzeli smo Asus-ov koji je odlichan - nije nijednom zablokirao
dali smo 5000 za njega , za server znam da ne treba ( ne mora ) jewr ga mi nemamo .. samo su iz rutera izashla tri utp kabla za nas trojicu , chini mi se i da smo davali kesh za switch , ali nisam siguran ..
e sad to sve nije kod mene , nego kod ovog lika , tako da ne znam da li sam rekao sve itd .. ali znam da nemamo server komp i znam da njegov komp nije uvek ukljuchen ..
u svakom sluchaju ako hocesh to da odradish .. iz lichnog iskustva ti kazem da , ako hocesh da radi kako valja - jer ne znam kakav cesh ruter dobiti . a ovaj nash - koji smo dobili je stalno blokirao - a to je problem , ako na primer onaj kod koga je ruter ode negde na 7 dana - a on blokira - mozete samo da se slikate ..
zato smo uzeli onav asus . i evo vec 5 meseci nije stao ..
e sad nas trojica smo pukli po 1800 za ruter i ne znam da li taj switch neshto ..
i naravno utp kabl ..- ne znam koliko je bio metar ..
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Nepoznat
Browser
FreeBSD i386 Nepoznat
mob
SonyEricsson T610
Uzmes ruter kod netiksa i zavrsis posao Smiley
Smile
IP sačuvana
social share
"Dakle, dzentlmeni, pazite sta radite, ne treba vam kacenje sa paladinom ciji je guild roknuo Nefariona." Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 115
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 7110
Ja koliko znam ne mozes da podelis brzinu na 4 jednaka dela, preko ruter-a. Znaci ako uzmes ruter sva cetvorica ce te imati internet, ali ako ti download-ujes tvojim prijateljima ce opasti brzina konekcije, naravno oni ce imati net ali jako usporen, a ako oni krenu da download zajedno sa tobom bice podele ali nece biti jednaka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Ja koliko znam ne mozes da podelis brzinu na 4 jednaka dela, preko ruter-a. Znaci ako uzmes ruter sva cetvorica ce te imati internet, ali ako ti download-ujes tvojim prijateljima ce opasti brzina konekcije, naravno oni ce imati net ali jako usporen, a ako oni krenu da download zajedno sa tobom bice podele ali nece biti jednaka.

Naravno, kolega. Nemoguce je podeliti brzinu na jednake delove. Mogu samo da pretpostavim kolika ce brzina biti kod jednog ako ostala trojica download-uju nesto....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 649
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
u netiksu su mi rekli da imaju ruter koji moze softverstki da se podesi tako da svako ima brzinu koju odredis kad podesavas...ne znam tacno ime tog rutera ali znam da je cena negde oko 195eura Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Hahaha, pa ne treba ti to covece, najobicniji ruter uzmi, pre toga se obavezno posavetuj sa provajderom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.