Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ocenite Saphhire 9600 xt sa 256 rama!  (Pročitano 15286 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 458
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia N70
nisi upravu
to je nekopatibilnost graficke sa igrama
kod mene odlicno je radio sa 512MB of RAM graficka FX5800 ULTRA 128MB 1024x768 High detalji i 2x antialiasing 30-40fps Smile
Malo je off-topic, ali kako da vidim u igrici koliko ima fps-a?
jesi testirao graficku na 3dmarku 2005?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K800i
Znam ja da mogu da testiram graficku u 3DMark03 i 05. Sa 03 sam testirao, a 05 nemam, a mrzi me da ga skidam sa net-a. Nego me interesuje, kako da vidim u igrici koliko ima fps-a?
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
nisi upravu
to je nekopatibilnost graficke sa igrama
kod mene odlicno je radio sa 512MB of RAM graficka FX5800 ULTRA 128MB 1024x768 High detalji i 2x antialiasing 30-40fps Smile
Malo je off-topic, ali kako da vidim u igrici koliko ima fps-a?
imas "fraps" program.
Nadji ga preko google-a
nije velik
pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
@crowz jesi skino fraps
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
a
« Poslednja izmena: 27. Dec 2005, 20:20:26 od dukasu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Evo ovako kako sam ja resio taj problem (inace imamo istu karticu ) .Jako dobra kartica sto se tice cene i overklokovanja.

overklokuj karticu Ali prethodno obavezno kupi ventilator 12V i montiraj ga na pasivni kuler og 9600-tke.Nemoj ni slucajno da overklokujes bez FAN-a jer ce se GPU usijati i ode u tri ..... prikljucis FAN  negde na maticnu i mozes brate da je overklokujes cak i do nivoa 9600pro, 9700  ako ne i vise .
Ako mozes i znad kako overklokuj i sam procesor jer tada overklokujes i samu magistralu pa i podaci ka AGP portu brze lete.
Jos jedna bitna stvar , nisam bas video koja ti je maticna ali ako je neka starija nema mogucnost FASTWRITE. To znam iz licnog iskustva jer mi prethodna maticna nije imala i jako je zapinjalo, ako ti maticna cak nema ovu mogucnost onda obavezno iskljuci tada igrice malo manje zapinju.

Je...a moras malo da se pomucis ako vec neamas para da kupis neku X1800 onda ti a takodje i meni ostaje samo ovo :

BUDzI DOK MOZES , a posle molis boga da ti ne pregori GPU. E da, nemoj da se prestravis nece pregoreti mmoja bivsa GEFORCE 2 je tako radila vise od dve godine  nije joj falio ni k....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 458
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia N70
Hmmmmm....
ja sam probao overklokovati ali bezuspesno..pojavile su mi se neke crta na ekranu ko da su mi se boje razlile,imam ja neki kuler na njemu ali je dosta mali!
Maticnu imam a7n8x-x i ja mislim da podrzava FASTWRITE!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K800i
Crte na ekranu ti se pojavljuju zato sto si mnogo overklokovao memoriju na grafickoj.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 458
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia N70
mnogo??
Kako to kad nisam uopste mnogo klokovo mozda samo par
sa 297 na 302!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Linije koje ti se pojavljuju su verovatno Artifakti. Ja akoristim ATItool 0.0.23 (koji ima mogucnost testiranja na artifakte a takodje i sam nalazi max core i memory. Takodje imas i 3Dscreen da odma mozes da istestiras da li se javljaju artifakti) . Ako koristis Catalyst drivere treba prvo da ih otkljucas za overklokovanje (barem se secam da su stariji catalyst driveri to imali) a ja sad nikako ne mogu da nadjem gde je to i da li sam ja to uopste i uradio (Windows mi je star barem 6meseci a overklokovao sam je mozda nedelju dana posle windows instalacije)(zvekni mu memoriju na 200 i core na 400 pa vidi da li daje drugacije rezultate u 3Dmark ako daje nemoras da trazis gde je)Kada jednom svaris kako i koliko mozes da kloknes Graficku nikad ti to vise nece predstavljat ineki poseban problem Mada budi veoma pazljiv. Kada je ipak kloknes svremena na vreme proveri temp na GPU posto si rekao da nemas bas velik FAN (to proveravas jednostavnim prst na karticu i ako je vrelo ...).Najbolje bi bilo da je testiras sa 3dMARK 2003 posto petica ipak nije za ovu karticu. Kada mi kartica nije overklokovana 3Dmark mi daje 2529 overklokovanju mi daje 3000. Ali to zavisi od prizvodjaca npr kvalitetnije mozes da zveknes i do 3500 kao sto je moj drug uspeo(barem kaze da je uspeo, i koristio je neki ATI overclokers koji je noviji nego ovaj moj) ali moja je canyo (ne bas neki quality) .
Mislis ili znas da podrzava fastwrite ovo je vrlo bitno procitaj u uputstvu od maticne ili idi u bios, probaj da iskljucis fastwrite iz drivera pa vidi da li ce biti bolje(neki driveri sami po defaultu postavljaju fastwrite na On neproveravajuci da li je ploca uopste podrzava ovo). Dok sam bio na MSI 845 ultra-c Intel 2.4GHz to mi je bilo mnogo pomoglo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.