Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zabraniti neonacističke organizacije  (Pročitano 14295 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
kao i tvoji istomisljenici, mesas nekoliko termina: patriotizam, nacionalizam i sovinizam..
Ono sto ti mislis da je patriotzam, moze da se nazove samo trecim imenom...
Nikada, gde sam ja to rekao da čamuge, kineze, jevreje, šiptare treba pobiti, to je šovinizam. Ja sam samo rekao da svi trebaju ostati na svome, GENERALNO, a ne širiti se na našu štetu! Znači svak u svoj ''kavez'', imamo mi, hvala Bogu, međusobno i nadarenih i obrazovanih i stručnih... ljudi, ne trebaju nam pridošlice... Svi su oni dobri, lepi, sjajni, ali daleko im kuća od moje bila...
Nacionalizam i patriotizam se mogu otprilike izjednačiti...
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Necu da komentarisem vase prethodne postove.  Smile

ne treba ih zabraniti jel to demokratija jel demokratija da neko moze u novinama pise da imas seksualne odnose sa svojom mamom a da ga stiti novinarski imunitet. Pa gospodo ako ocemo Natasu Kandic ocemo onda i Skinheadse, poznajem par momaka oni ne mrze nikog samo im je srbija iznad svega, svi su vernici neki cak studenti bogoslovije.
E da ja nesto pitam zasto ne hapse onu organizaciju Madjara kako se zove 54 nahije (tako nesto izvinite), ako nije greh zeleti madjarsku na srpskim grobovima, jel greh braniti srpske grobove.

E sad mozete da me ismevate ovo za grobove i sl. uzalud verovatno jer verovatno necu da odgovaram u duzu raspravu o kojoj se nema nista pricati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Necu da komentarisem vase prethodne postove. Smile

ne treba ih zabraniti jel to demokratija jel demokratija da neko moze u novinama pise da imas seksualne odnose sa svojom mamom a da ga stiti novinarski imunitet. Pa gospodo ako ocemo Natasu Kandic ocemo onda i Skinheadse, poznajem par momaka oni ne mrze nikog samo im je srbija iznad svega, svi su vernici neki cak studenti bogoslovije.
E da ja nesto pitam zasto ne hapse onu organizaciju Madjara kako se zove 54 nahije (tako nesto izvinite), ako nije greh zeleti madjarsku na srpskim grobovima, jel greh braniti srpske grobove.

E sad mozete da me ismevate ovo za grobove i sl. uzalud verovatno jer verovatno necu da odgovaram u duzu raspravu o kojoj se nema nista pricati.
Upravo tako, uostalom oni su svugde prisutni, i sve ih je više, ja sam jedan od takvih(mislim na parolu za Partizan i majku Srbiju). Previše je zla našem narodu učinjeno da bih praštao, zašto da praštam, zašto da zaboravim, moji preci su to učinili, pa je naša generacija stradala... Ja nisam tvrdoglav, ali neka mi neko kaže samo jedan dobar razlog da promenim mišljenje...
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Nikada, gde sam ja to rekao da čamuge, kineze, jevreje, šiptare treba pobiti, to je šovinizam. Ja sam samo rekao da svi trebaju ostati na svome, GENERALNO, a ne širiti se na našu štetu! Znači svak u svoj ''kavez'', imamo mi, hvala Bogu, međusobno i nadarenih i obrazovanih i stručnih... ljudi, ne trebaju nam pridošlice... Svi su oni dobri, lepi, sjajni, ali daleko im kuća od moje bila...Nacionalizam i patriotizam se mogu otprilike izjednačiti...

Tom logikom, Srbi bi trebalo prvo da se vrate gore u oblasti severne Evrope, pa kroz Vrata naroda u Aziju...
Niko se ne siri na stetu nikoga... samo pametnij, napredniji, i radniji zauzimaju mesto onima koji to nisu...
Prirodna selekcija, pa to ti je..
U sustini, ti si ksenofob... i kao sto rekoh, to je samo tvoj problem...
Eto, u gradskoj cistoci je stalno otvoren konkurs.. pa ni jedan Srbin nece da prihvati posao jer je to prljaaavo... ali zato idu okoli i kukaju kako prljavi Cigani i jos prljaviji Kinezi uzese sve poslove..
Inace, nacionalizam i patriotizam nisu iste stvari... sto same reci i govore.. Smile


@mrly
Ti si jos relativno mlad i kad jos porastes i postanes mudriji, shvatices da su parole i teroije "Srbi, pa amebe", nista drugo nego zabava za siroke mase

Znam par osoba koje su imale izuzetno tvrd nacionalisticki stav, citaj bili skinsi ili simpatizeri istih, pa su vremenom procitali jos neke knjige, poceli da prate politiku, zavrsiil faks i shvatili da se na taj autistino-sovinisticki nacin nista ne moze postici... Sam ispravna politika i dobra diplomatija, te ovi politicari u zatvoru mogu pomoci Srbiji... Smile
« Poslednja izmena: 22. Dec 2005, 23:04:03 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6680
j*bala nas evropa i pola amerike  Smile
sta mi vidimo u tim zemljama pa pokusavamo da im se uvucemo u d*pe Smile
uskoro neces smeti da budes kratko osisan,da nosis cipele i obuces kombaticu jer rizikovaces da te uhapse  Smile
jooooooooj Srbijo  Smile
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
a, evo ga i cheney  Smile

Jos fale Branislav88 i Astral, pa da pravimo zurkicu
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6680
a, evo ga i cheney  Smile

Jos fale Branislav88 i Astral, pa da pravimo zurkicu

 Smile
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6680
a ustvari mogu ja i da odem ako ti tako hoces  Smile
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
slobodno.. ja i onako nisam na njoj... zurci.. mislim... Smile
« Poslednja izmena: 22. Dec 2005, 23:22:25 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Akademik SANU je naucnim metodama utvrdio da je Vojislav Seselj Srbin, dao mu i odgovarajucu potvrdu. Onda se problem zamagljuje upiranjem prsta na skinove ili grupice koje izbacuju pamflete.

Tuca ispred kafica nemoze srusiti drzavu cek iako su akteri razlicite nacionalnosti. Koliko ima neonacizma u vaznim ustanovama drustva, ili smo se na to potpuno i navikli.

Niko od akademika SANU nije izrazio protest zbog neonacizma svog vajnog kolege!!!!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.