Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:43:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav na daljinu  (Pročitano 15564 puta)
22. Dec 2005, 06:12:44
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ljubav na daljinu

Kada je reč o ljubavi na daljinu, ključno pitanje glasi: "Šta učiniti da ona potraje?" Veličina problema zavisi od razdaljine koju treba preći da biste bili s voljenom osobom, a preporučuje se da u svakom slučaju činite ono što mislite da treba i što želite.

Istina je da se većina veza na daljinu ne završava uspešno, ali i bilo koja druga veza može imati loš kraj. Postoje osobe kod kojih daljina ne utiče na snagu emocija. Kada čovek nešto stvarno želi, onda uglavnom to uspeva i da ostvari, posebno kada su u pitanju zrele i odrasle osobe. Dešava se da u toku života shvatite da je teško naći pravu osobu, a onda se sve predrasude ruše i spremni ste da preuzmete rizik. Naravno da je pitanje čestih ili retkih susreta uvek otvoreno. Ako se ne vidite mesec dana, pa onda uspete da spojite dve nedelje zajedno, sigurno ćete brzo dosaditi jedno drugom. Prelaženje iz slobodnijeg oblika ljubavnog života u neki drugi nije baš najsrećnija opcija.

Ako se retko viđate, možete se naći pod velikim pritiskom da maksimalno iskoristite zajedničko vreme, što može da prouzrokuje suprotan efekat. Ukoliko vas partnerka na daljinu ne pozove onda kada očekujete, ne treba odmah zamišljati kako je u zagrljaju nekog drugog. S druge strane, ako ste umorni i zauzeti, a ona baš želi da razgovara s vama telefonom, bilo bi dobro da joj jasno i bez lažnih izgovora kažete šta radite ili kako se osećate.

Retka viđanja mogu dovesti do iluzije da je veza idealna i da vam baš takva partnerka odgovara. Ukoliko održavate takvu vezu, nikada nećete zapravo upoznati mane svoje partnerke koje bi vam možda jako smetale da ste u češćem kontaktu. Ipak, i pored toga što mnogi sumnjaju u veze na daljinu, čak se i najvećim skepticima događalo da pre ili kasnije upadnu u njih.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
samo treba da oboje budete spremni da se suocite sa problemima koji ce vam se naci na putu i da se stvarno volite
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


vrlo, vrlo zadovoljan tip

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 206
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
licno mislim da je nemoguce ostati u takvoj "vezi"

ljudko bice samo po sebi je drustveno i ne moze da bude samo, a sada ako su ti dovoljni prijatelji da ti zamjene sto ti dragi ili draga nije tu onda ti on/ona i nije bas potrebna. Previse negativnosti je upleteno, moras biti odgovoran prema nekome koga u stvari nemas, onda svako ima svoje lude misli ako nekad nazoves a ona nije tu Wink svasta covjeku prodje kroz glavu, pa jos pogotovo kad naidju ona prepricavanja rekla-kazala.... uh

ja licno ne bi mogao opstati u tako necemu... il' smo zajedno il' nismo !!!
IP sačuvana
social share
just like a curse, just like a stray
you feed it once and now it stays
so tear me open, but beware
there's things inside without a care...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple Iphone XR
sve je to lepo..ali nakon odredjenog vremena ma koliko ljubav velika bila ta veza je osudjena na propast...previse boli..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sta uciniti?Voleti...i samo voleti..cak i ljubav koja nije na daljinu suocava se sa mnogim problemima..jos je teze sa onom koja treba da traje..a koju deli toliko kilometara(ma koliko to bilo) ....jednostavno kao sto neko rece treba biti spreman za suocavanje sa mnogo vise problema nego uobicajeno..ali prava ljubav je u stanju da izdrzi sve..u to sam sigurna
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 94
Zastava Zagreb, Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo ja imam takvu vezu. Ja živim u Zagrebu, ona u Šibeniku i stvar fenomenalno funkcionira, viđamo se vikendima i to je to. I traje to već jako dugo. I mislim da će trajati još jako, jako dugo.  Smile
IP sačuvana
social share
Bye, Shokre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sreca je lepa,uzivajte u njoj....

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 3931
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Sve je moguce
IP sačuvana
social share
Voli ali polako...i ne dozvoli da ljubav uvene...
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Izvodljivo
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 



Samo takvu vezu mogu da odrzim  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Simply the cool

Zodijak
Pol
Poruke 190
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Љубав на даљину је као ватра. ако је лажна ветар ќе је угасити. ако је истинска само ќе је још више распалити


Ќ = Ћ, меко ћ
ко у филму Тесна кожа, - Пантиќу, ја сам изненаѓен и увреѓен. Дакле меко Ћ, а такође и Ђ

Smiley

П.С. Акценат који се употребљава у Северној Македонији, т.ј. Врање и Лесковац.
« Poslednja izmena: 11. Jan 2010, 18:55:28 od JAS! »
IP sačuvana
social share
sve sto treba da uradis da bi bio srecan je da se odreknes svega
samo tako ce ostati ono sto ima istinsku neunistivu vrednost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:43:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.