Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Edo Maajka: U Hrvatskoj će mi jebati mater jer repam sa Srbima  (Pročitano 4077 puta)
16. Dec 2005, 17:48:32
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Edo Maajka: U Hrvatskoj će mi jebati mater jer repam sa Srbima

ZAGREBAČKO-BOSANSKI rapper Edo Maajka večeras će nastupiti u beogradskom SKC-u. Povodom nastupa u Srbiji Edo je dao intervju srpskom tabloidu Kurir, u kojem je ustvrdio da će mu "u Hrvatskoj jebati mater" jer na novo albumu surađuje sa srpskim reperima, ali i da ga to uopće ne brine.

Edo Maajka, pravim imenom Edin Osmić, po prvi će put nastupiti u Srbiji, a u razgovoru za Kurir je demantirao medijske napise prema kojima je dugo vremena izbjegavao nastup "tamo daleko" jer se, navodno, plašio reakcija tamošnje publike.

"Nije to uopće zbog neke frke. Jednostavno, trebalo je vremena da upoznam neke ljude sa kojima bih dogovorio nastup, a SKC je za mene kultno mjesto. Taj klub mi puno znači jer je tamo započeo karijere cijeli "novi val", oni bendovi koje volim. Više mi Slovenija, Hrvatska i Bosna nisu izazov i sada želim da Beograd razvalim dobrom svirkom." - kazao je Kuriru najbolji rapper s ovih prostora.

Novinare srpskog lista zanimalo je kako to da Edo nikad ne ističe da je iz istog grada kao i Lepa Brena.

"Znao sam je tu i tamo iz zajebancije spomenuti na koncertima, kao "Da i vi znate da je meni Brena susjeda?!", mada je ne znam osobno. Ona je žena koja je vladala na ovim prostorima. Nisam upućen tko je od nje preuzeo taj primat u Srbiji, ali gledao sam nedavno njen intervju na HRT i primetio da i dan danas super izgleda, što dokazuje da su Brčanke dobre pičke." - kazao je Edo, pa dodao kako mu je unatoč razlici u godinama, Brena privlačnija od najveće srpske turbo-folk zvijezde Cece.

Za kraj je otkrio da će na svom novom albumu "Stigo ćumur" surađivati s dva srpska rappera, što bi mu moglo donijeti neželjene reakcije u Hrvatskoj.

"Što se tiče samog albuma, na njemu imam goste iz Beograda, Ajs Nigrutina i Viktora, i već sada se spremam na to da će mi u Hrvatskoj zbog toga jebati mater. Ali, baš me briga. Ostali glazbenici na prostoru ex-Juge su pičke, jer namjerno izbjegavaju raditi sa ljudima druge nacionalnosti, jer se plaše prozivanja. Mene boli kara za sve to!" - zaključio je Maajka.

Izvor: Index

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

edomaajka01v.jpg
(15.13 KB, 293x233)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
Zastava Zagreb-Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa uvijek če se naći neki maloumni nacionalist da sere po nekome zato što surađuje sa umjetnicima druge nacionalnosti tako da to i nije neka vijest...
Vijest bi bila npr. " nakon suradnje sa srpskim reperima nitko u Hrvatskoj nije pljuvao po Edi..."
Naravno,vrijedi i obrnuto(pljuvanje po onom mladom srpskom glumcu šta glumi u hrv. sapunici nogometaša)...
No, ovo je Balkan!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.