Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem koji ni sam ne znam (smem) kako da ga definišem  (Pročitano 14137 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
mob
Apple iPhone 6s
Jesam, sponzorusa.
« Poslednja izmena: 03. Apr 2022, 09:15:21 od slavisaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Suština je u tome da je ne poznaje. Dakle kurac je pun entuzijazma
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
bez psovki
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
Pozdrav svima Smiley

Imam već nekoliko dana problem, koji nikako da rešim, a ne znam s kim da porazgovaram tj. ne smem jer me je strah od osude. Naime, u vezi sam 3 i po godine sa devojkom s kojom mi je lepo, imamo stabilnu vezu i slažemo se i razumemo, imamo iste želje i naravno privlači me sve najnormalnije. Ali oko nedelju dana u glavi mi se vrti druga devojka koju realno ne poznajem i koju jedino imam na fejsu među prijateljima i ono viđam je često jer radi kao pripravnik u sudu (inače sam adv. pripravnik, pa je sud mesto gde često radim i boravim). I sve je počelo pre nekih ajd da kažem skoro godinu dana (što je realno dug vremenski period), kad je na jednom ročištu ispao neki fazon, kada je sudija mene pitala da li je advokat kod koga radim moj otac (ali nije nego možda ličim na svog šefa xD) i ta pripravnica (koja je prisustvovala na tom ročištu) me je onako gledala me je i smeškala i šta sve ne, čak i je i uputila neki komentar. Sve u svemu, i kasnije sam viđao tu pripravnicu i uvek sam primećivao da me gleda, ali nikakav konkretan potez niko nije povukao i nekako sam uvek imao neki osećaj da joj se dopadam. Čak je i bilo još nekoliko situacija nekih tako, ajde da ih nazovem "susretima", ali ništa od toga nisam pridavao značaju.

Sad da pređem u suštinu. Prošle nedelje dok sam čekao za neko ročište, ta pripravnica je prošla pored mene i javila mi se onako ničim izazvano (što da budem iskren, nisam očekivao) i naravno sam se i ja njoj javio jer ipak nisam želeo da ispadnem nekulturan. Još sam primetio da je posle skoro potrčala nakon tog javljanja. Od tada, ne izlazi mi iz glave. Stalno razmišljam o njoj, a ovo mi se do sada nije desilo. Evo video sam je danas i preseklo me je u stomaku kad sam je video, ali danas nismo se javili jedno drugom iako smo prošli jedno pored drugog. Nije da se hvalim, ali i ranije su me muvale devojke, ali sve sam to glatko odbijao i nikad mi nije bilo bitno da se sviđam raznim devojkama jer smatram da imam dovoljno samopouzdanja i zato mi nije potrebna pažnja drugih devojaka da bih sebi hranio ego. Ali da budem iskren, nikad ne bih prevario svoju devojku. Stvarno je volim, lepo se slažemo i funkcionišemo, dugo smo zajedno, ali muči me što ova pripravnica nikako da mi izađe iz glave i što bih želeo. Znam da sve ovo možda i zvuči glupo i detinjasto, ali nekako se bezveze osećam u vezi cele priče.

U svakom slučaju, hvala na čitanju i možda odgovorima. I naravno, lakše mi je malo što sam stavio ovo na forum i ako neko ima neki predlog kako da rešim ovaj problem ako se ovo može nazvati problemom. Smiley


 Buraz juri i tu sto je ne poznajes, jer ljubav i vernost ne postoji sa zenske strane i nemoj da dozvolis da to osetis na sveojoj kozi i uvek igraj ispred njih. tako da te boli ***** nemoj se nikad osvrtati, jer ni jedna od njih ne razmislja kako se ti osecas, samo zadovoljavaj svoje potrebe  bas te briga.
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Jesi li se ti ženio?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
da
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
mob
Samsung 
Zaljubljenost je prolazna i zna dovoditi do toga da ljudi pogresno tumace signale.
Iskuliraj se mladi kolega, proći će
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
nenaredjuj mu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.