Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:10:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljetovanje u Grčkoj - za početnika  (Pročitano 9429 puta)
15. Jun 2021, 12:33:41
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 251
Pozdrav. Javljam se iz BiH i s djevojkom želim na ljetovanje u Grčku po mogućnosti ostrvo. Dolazimo iz dijela BiH koji nema tradiciju ljetovanja u Grčkoj. Nikakvu. Prošle godine smo bili u Ksamilu na samom jugu Albanije, Jonsko more. Čitav život ljetujemo u Hrvatskoj i Crnoj Gori na Jadranskom moru, pa nam se odlazak na Jonsko činilo kao nešto top. I taj dio Albanije diše grčki, po reljefu, klimi, kulinarstvu i to. Preko puta Ksamila je bio otok Krf al zbog korone se nije moglo otići. Bilo smo oduševljeni plažama sa bijelim pijeskom i tirkiznim morem u Ksamilu i ne pristajemo ni na šta manje a čini mi se da baš Grčka ima takve divne lokacije.

Šta bi nam preporučili jer ja znam da vi Srbi jako volite Grčku i masovno idete dole. Mi smo baš početnici. Od otoka znamo za Krf i Zakintos. Gdje je još lijepo ljetovati u Grčkoj? I gdje naći pristojne aranžmane sa hotelskim ili apart-hotelskim smještajem. Može i avionom. Ima li gdje u Republici Srspkoj koja agencija s dobrim aranžmanima da ne šlapama do dalekog Beograda?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
pa od grcke ti preporucujem tenerife ili majorku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Za Bosnu ne znam, ali od srpskih agencija preporucujem Mediteraneo. Imaju najveci broj ostrva u ponudi.

Za Kefaloniju, Zakintos ti trebaju kola, Krf ima organizovan prevoz. Krit, Kos i Rodos su nesto skuplji, ali na njih moze da se ide i u oktobru. Preporuka je da se iznajme kola, posto su ostrva velika i steta je ne obici, posebno Krit.
Mikonos i Santorini su ... pa ako volite nocni provod i imate para. Plaze su tako tako... nista posebno. To je vise da ides kao covek jahtom i sve obidjes. U tom slucaju vredi.
Sledeca grupa ostrva su Skijatos i Skopelos... meni se posebno dopadaju.

Na sve moze da se ide avionom... s tim sto, cini mi se, za Zakintos i Kefaloniju se ide avionom do Perveze, pa onda trajektom preko.

Imajte na umu da je Jonsko hladnije od Egejskog, tako da je sredina septembra vec kraj kupanja, posebno ona strana ka Italiji...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 251
A što se tiče obale koja su lijepa mjesta za ljetovanje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
A što se tiče obale koja su lijepa mjesta za ljetovanje?

Zavisi da li ides kolima ili ne. Sto se tice Halkidikija, Sitonija je sumovita, Kasandra istocna obala je srpska, zapadna je grcka, mi planiramo odlazak na Peloponez, kad i gde... to jos moram da istrazim, ali nije prava Grcka, kao ni ostrva... Olimpijsku regiju bih preskocila iz ociglednog razloga... Olimp koji zaklanja sunce Smile

Sto se tice Stavrosa i tog dela... ne sum bila...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:10:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.056 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.