Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:32:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Preminuo Đorđe Balašević  (Pročitano 8237 puta)
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5219
Zastava Voždovac-Beograd
Ti "SvetiSavo" još uvek nisi izašao iz 90' kad smo ratovali protiv svih i kad je Milošević odneo u grob preko milion svojih Srba.

Da li je moglo da se rasparčavanje Jugoslavije reši sa manje žrtava na srpskoj strani (za ostale me bole levo jajce)? Moglo je definitivno. Da je bio neki drugi predsednik na vlasti. Ovako - godine koje su pojeli skakavci.

A komedijaša ima svakakvih, neki koji podilaze poblici, neki koji prozivaju publiku, pa evo čak i u Americi često se dešava da pojedini standup komičari prave šale na sopstvenu etiničku grupu, kao naprimer Latinosi, Indijci ili Afrikanci!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Osnovni problem ljudi koji ovako pričaju je taj da zaboravljaju da ratovi devedesetih nisu vodjeni izmedju jugoslovena na planeti jugoslaviji na kojoj više nikoga nema.
Drugi problem koji je takodje važan je uloga Srbije u izbijanju rata.

Da li znaš za period kada je Balašević podilazio radikalima, naprednjacima ili Miloševiću?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
Ti "SvetiSavo" još uvek nisi izašao iz 90' kad smo ratovali protiv svih i kad je Milošević odneo u grob preko milion svojih Srba.

Da li je moglo da se rasparčavanje Jugoslavije reši sa manje žrtava na srpskoj strani (za ostale me bole levo jajce)? Moglo je definitivno. Da je bio neki drugi predsednik na vlasti. Ovako - godine koje su pojeli skakavci.

A komedijaša ima svakakvih, neki koji podilaze poblici, neki koji prozivaju publiku, pa evo čak i u Americi često se dešava da pojedini standup komičari prave šale na sopstvenu etiničku grupu, kao naprimer Latinosi, Indijci ili Afrikanci!
* '90 nepismenko,ovako kako si napiso tj po tome di si turio akostrof znači da se desilo 9000 i neke godine  ,znači za 7000 godina
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5219
Zastava Voždovac-Beograd
Idi radi nešto, naći će se neki posao i za tebe, možda nekome treba istovarivač stajskog đubriva, mogu da se raspitam kod Todora
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
ajde vidi buraz molim te nešto  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
mob
LG Nexus 4
Ti "SvetiSavo" još uvek nisi izašao iz 90' kad smo ratovali protiv svih i kad je Milošević odneo u grob preko milion svojih Srba.

Da li je moglo da se rasparčavanje Jugoslavije reši sa manje žrtava na srpskoj strani (za ostale me bole levo jajce)? Moglo je definitivno. Da je bio neki drugi predsednik na vlasti. Ovako - godine koje su pojeli skakavci.

A komedijaša ima svakakvih, neki koji podilaze poblici, neki koji prozivaju publiku, pa evo čak i u Americi često se dešava da pojedini standup komičari prave šale na sopstvenu etiničku grupu, kao naprimer Latinosi, Indijci ili Afrikanci!
* '90 nepismenko,ovako kako si napiso tj po tome di si turio akostrof znači da se desilo 9000 i neke godine  ,znači za 7000 godina

Ovaj indijanac se i ovde pravi pametan i proserava?
E pa inteligencijo, kaze se "apostrof", a ne "akostrof". Ne kaze se "di si turio", vec "gde si stavio". I za kraj, cisto da znas da se na kraju recenice nalazi tacka, ali nisam ni oceivao da to znas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5219
Zastava Voždovac-Beograd
ajde vidi buraz molim te nešto  Smile

Pitao sam, ne primaju istovarivače ako imaš IQ manji od 80.

Jebiga, videćemo na nekom manje zahtevnom poslu primerenom tvojim intelektualnim kapacitetima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
Ti "SvetiSavo" još uvek nisi izašao iz 90' kad smo ratovali protiv svih i kad je Milošević odneo u grob preko milion svojih Srba.

Da li je moglo da se rasparčavanje Jugoslavije reši sa manje žrtava na srpskoj strani (za ostale me bole levo jajce)? Moglo je definitivno. Da je bio neki drugi predsednik na vlasti. Ovako - godine koje su pojeli skakavci.

A komedijaša ima svakakvih, neki koji podilaze poblici, neki koji prozivaju publiku, pa evo čak i u Americi često se dešava da pojedini standup komičari prave šale na sopstvenu etiničku grupu, kao naprimer Latinosi, Indijci ili Afrikanci!
* '90 nepismenko,ovako kako si napiso tj po tome di si turio akostrof znači da se desilo 9000 i neke godine  ,znači za 7000 godina

Ovaj indijanac se i ovde pravi pametan i proserava?
E pa inteligencijo, kaze se "apostrof", a ne "akostrof". Ne kaze se "di si turio", vec "gde si stavio". I za kraj, cisto da znas da se na kraju recenice nalazi tacka, ali nisam ni oceivao da to znas...
potpuno netačno lol,kaže se akostrof zato što je to hipnotetička vrsta reči,tj pogodbena, znači sadrži u sebi neko implicitno ''ako'',npr tim skraćivanjem tj stavljanjem akostrofa,npr na ovu reč '92 si praktično rekao ''AKO skratimo ovu reč i uzmemo u obzir da..'' itd itd,znao bi to da si završijo prvi razred  Smile

kažem se i jedno i drugo,to su sinomini (to znači reči istog ili sličnog Značenja),turio/stavio/metio isti djavo

nenalazi se UVEK tačka nepismeni,zavisi koja vrsta rečenice je u pitanju i dali je glagoal u pluskvanjperfektu ili inperativu,ni tolko neznaš pobogu  Smile Smile

i nisam ja uopšte indijanac,ja sam rom srpske nacionalnosti,sram te bilo! rasista..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
ajde vidi buraz molim te nešto  Smile

Pitao sam, ne primaju istovarivače ako imaš IQ manji od 80.

Jebiga, videćemo na nekom manje zahtevnom poslu primerenom tvojim intelektualnim kapacitetima.
ok sad znam da si sigurno slago i da se uopšte nisi raspitao lol,imam iq čak 84 tkd..plači! Wink)))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
mob
LG Nexus 4
Veze nemas, i sve sto si napisao je netacno. Idi stavljaj "akostrofe", turi ih gde sunce ne sija, i zajebi da se pravis pametan, ne stoji ti...
Pretpostavljam da se ni recenice ne zapocinju velikim slovom?
Uostalom, ne odgovaraj mi molim te, smesan si...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:32:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Bala Preminuo evi

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.