Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:53:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Best form EXYU  (Pročitano 4383 puta)
02. Feb 2004, 05:30:53
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Životinjsko carstvo - Kraševe cokoladice sa slicicama koje su se lepile u album. Kad bi album bio popunjen slalo se u Kraš, a za uzvrat bi se dobila puna kutija slatkiša.
Dozvolite da se obratimo - TV emisija nedjeljom od 10:00, sa obaveznim filmom: "Slavica", "Partizanska eskadrila", "Diverzanti", i.t.d. Nakon te emisije je nekako trebalo ubiti vreme dok prode emisija za poljoprivrednike "Znanje - imanje" i ne pocne "Nedjeljno poslepodne"....

Ki-Ki - bonbon - "Bilo kuda - Ki-Ki svuda"; i dan danas koristim svako putovanje na podrucje bivše YU da kupim par kesica Ki-Ki bonbona (definitivno znacajniji od "505 s crtom", "Bronhi" i "Negro-odžacara").
Paket aranžman - Idoli, Šarlo Akrobata, Elektricni Orgazam. Legendarni album produciran od strane G. Bregovica. Nedugo nakon toga biva objavljen album "Film - uživo u Kulušicu" - epohalna ploca.
Kokta - domaci odgovor na zapadnjacku Coca Colu. "Pice vaše i naše mladosti" na bazi sirupa od šipka (i garantovano "bez droge"). Renesansu doživela sredinom osamdesetih godina.
Alan Ford - italijanski strip, navodno sufinansiran od strane italijanske komunisticke partije, imao izrazito verne citaoce.
Lun - Kralj ponoci - kao decaka su ga oteli kriminalci, omogucili mu najbolje obrazovanje u nameri da stvore super-kriminalca. Na njihovu žalost, Lun se posvetio borbi za pravdu i svoje neverovatne sposobnosti iskoristio u borbi protiv zlocina. Laka literatura, žutih papirnih korica ("Lunov magnus strip"). Autor Frederik Eston je, u stvari, iz Novog Sada (nedavno je umro).
Radio Ei Niša - radio sa pojacalom i dva zvucnika HSR Ei. Niš
Indirekt - u 7 uvece. Voditelj Marko Markovic, i reklama za Carnex pre pocetka.
Kino oko - sredom u 20.00.
Je li to moguce! - uzvik Mladena Delica posle Radanovicevog gola na utakmici Jugoslavija-Bugarska 3:2 na Poljudu, decembra 83. u kvalifikacijama za EP 84 u Francuskoj.
Smrt fašizmu a sloboda narodu! - recenica na kraju svih zvanicnih dokumenata i pisama posle II svetskog rata. Ne znam tacno do kada je bila u upotrebi.
Otpisani - nekad vrlo popularna serija o ilegalcima u Beogradu.
Povratak otpisanih - nastavak serije "Otpisani". Izgleda da je glumcima nestalo para, pa su htjeli da zarade još koji dinar.
Dinastija - nekad popularna americka serija o naftašima, koji su imali toliko para da nisu znali kako da ji potroše. Završila se kad je g. Carrington utvrdio da je sam sebi otac.
HIT MESECA - 1. muzicka emisija TVB sa popularnom voditeljkom Ducom, promovise domace vokalno-instrumentalne grupe od Laibacha do Lakih Pingvina,; 2. žargon - menstruacija
MACE, IDEŠ KOD KLJUZ? - Reklamni slogan fabrike odece Kluz, spomenutu krilaticu iznosi osoba africke nacionalnosti (crnac).
PEDJA D' BOJS BEND - Beogradska rok grupa s najvecim hitom "Jugoslovenka, ljupka oko pupka...", Pedju se takode može videti u filmu Živojina
Pavlovica "Kad budem mrtav i beo" kao pevaca-debitanta u sekvenci kontesta tipa "Prvi pljesak".
RADOVAN III - Glavni lik iz istoimene pozorišne predstave Dušana Kovacevica, prvi (i najbolji) nosilac tog lika je bio Zoran Radmilovic, koji je posle prvih izvodenja preuzeo tekst u svoje ruke, tako da su se kasnije predstave sastojale mahom iz njegovih improvizacija.
ŠANGAJKE - Široko rasprostranjene, jeftine, bele platnene tenisice kineske proizvodnje ciju je plavo-belu varijantu proizvodilo Borovo; kasnije, na tržištu se pojavila nova varijanta tzv. STARTAS-ice prvo samo u beloj a naknadno i u raznim bojama pa cak i visoke i vatirane.
TRABANT - Plasticno "cudo" iz DDR-a.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Radenska 3 srca - u zemlji je sve manje magnezija
Agrokomerc - prvi put sam saznao sta je to nepokriveni cek
Skolski program iz cele SFRJ - cesto nisam razumeo sta pricaju
Branko kockica - kako si ga samo zaboravio?
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da sam ja ovo pisao ne bih ga nikaD izostavio, maDa on nije samo zaostavstvina bivse yu, on je i u ovoj funkcionisao.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Euroblok.
Izvorna srpska muzika.
Vjersko prkošenje "drugaricama" u školi.

Ostalo mi je sve dostupno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Citat

Euroblok.

TOO LASLO, TO... zna Laki sta valja Smiley)))))

a i pobratim sa KIKI-Bonbonama ga pogodi tacno u srz, jao... ne mogu da pricam... ide mi RadenskaTriRca na usta Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
@Laslo

Nedostaje ti izvorna srpska muzika? Kako to moze da nedostaje?  Smile

Meni nedostaju raspolozene Slovenke, mada se one vracaju  :twisted:
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dule, ima drksa sleper kremica da ti kupi kad se obogati Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
@ Leggy


Pa nisam ja kriv što mi je Svilen konac tako lijepa pjesmica, a Trojanac tako lijepo kolce. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 19
Citat: Leggy

Meni nedostaju raspolozene Slovenke, mada se one vracaju  :twisted:


@ Leggy

 :hug:

 Smile

 Smile  


Drug mi je pre nedelju dana posalo ovaj link, bas ide u ovu temu

http://www.leksikon-yu-mitologije.net/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Hvala na tom lepom zagrljaju Smiley
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:53:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.