Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:43:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prizivanje duhova. . .  (Pročitano 35088 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 65
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
od duhova sve sva ježim brrrrrrr.

Nisam nikada prizivala niti imam namjeru, ipak ne ynam sta sve oko nas ima a posto sam strasljiva okinulo bi me srce da mi nesto malo susne.

Ipak drugarica mi je pricala svoje iskustvo.  Pricala mi je da je prizivala duhove sa drugaricom.  Odlucile su da imenuju duhove pa je jedna prizivala duha Nikolu a druga nekog drugog lupile su ime.  Uglavnom kada su im postavljale pitanja navodno igla je isla na DA i NE, u jednom trenutku je duha Nikolu pitala moja drugarica da li zeli da ona nesto uradi za njega.  Odgovor je bio "da".  Ona je pitala "sta", a igla na slovima je pokazala "Otvori mi grob. "
Brrrrrrrrrrrrrrrrrr
mislim da su pobaacale sve zivo i virsteci klisnule napolje.  Posle su u crkvu, svjestenik im je rekao da nikad ali nikad vise nesto slicno ne rade jer su prizvale neciste sile i demone, i ne znam vjerovatno ih je posavjetaovao da okade kuci ili ne znam sta vec.
Od tada im nikad nije palo na pamet da rade ISTA slicno.

E sad. . . da li je to efekat koji je sisto psiholoske prirode ili su rijeci koje je upucivao duh stvarno proizvod nekog brrrrrrrrr duha. . . ne znam.

Inace ranije me to zanimalo pa sam na internetu citala i gledala neke snimke i slike.  Mogu vam reci da najmanje vjerujem onim navodnim fotografijama na kojima se vidi lik ili svejtlos, mislim da je to ocigledno igra svetlosi i sjenke.
:wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia ????
Izvinjavam se sto iskopavam temu, ali moram da s vama podelim svoje namere...

Poslednje 2godine treniram ruski sistem, izuzetno pragmaticnu borbenu vestinu koju je osmislio i koristi ga ruski spetsnatz... Za te 2godine, ne samo da sam izgubio strah od bilo cega nepoznatog, vec i sve fobije (od visine, buba) a pri tom sam cuo neke interesantne price od ljudi koje smatram inteligentnim i ozbiljnim, za koje znam da to ne bi izmislili i da ih ne bi neko tek tako uspeo da prevari, a opet ih je previse da bi bas svi imali neko vidjenje koje potice od autosugestija...


Elem, kao i njihove, i vase price su me zaintrigirale, pa sam, iako ne verujem u price o duhovima, resio da pokusam to prizivanje (samo da skupim ortake, ako ih ne bude mrzelo Smile)


Interesuje me da li bi neko mogao da mi objasni par tehnika kako se to radi? Pri tom nemam nameru da dajem pare na komercijalne setove...  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Tema je stara dve godine. Postoji jos jedna koja je aktivnija:

http://forum.burek.com/prizivanje-duhova-t98092.html

[lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:43:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.