Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung DV kamera  (Pročitano 3765 puta)
14. Dec 2005, 18:14:46
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Ljudi, nešto mi ne valja sa kamerom, pa rek'o da se obratim ovde za pomoć. Kao da joj je glava prljva (valjda). . . A nemam kasetu. . . Ne očitava tajming kasete, sve je plavo, nema slike, nema tona. . .

Šta da uradim?
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Mislim da nije u pitanju zaprljana glava... ne mogu da nadjem druga koji se u to bolje razume. Zar nema neki ovlasteni servis u blizini?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Ma jok. Moguce da je glava (bar tako pise u uputstvu), ali nije moguce da gde god prodaju kamere i kasete, nema kaseta za ciscenje glave
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 239
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Ne shvatam bas .

Kupio sam Sony kameru pre mesec dana , to sto ti se pojavljuje plav ekran nikako ne znaci da ti je prljava glava , ako ti je prljava glava onda bi bila mutna slika ( desilo mi se kod digitalnog foto aparata ) . Moguce je da si pritisnuo neko dugme da si sad u nekoj opciji . Znam posto kod mene se isto pojavljuje plav ekran kad pristupim podesavanjima ili promeni odredjenih opcija kamere.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Ma ja sam premotavao unazad, prvo se slika podelila )probaću da uprostim): Oči sa desne strane, nos normalno, usta sa desne strane. . . i tako se deformisala. A potom je skroz nestala. Međutim u uputstvu piše da ako se tako nešto desi, ubaciš kasetu za čišćenje glave. . . Međutim nema je nigde. . .

Ali čekaj, Halabit, jel' tvoja kamera digitalna ili šta?
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
+ registruje da je ostalo npr. 96 min. do kraja trake, ali ne očitava celokupan tajming. . .
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 239
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Hm... ovako kako si mi ti objasnio verovatno je glava , ali moze biti i do displeja a i do samog softvera kamere , moja preporuka je da odneses nekome da to pogleda na licu mesta ( ali budi i ti prisutan da ti ne bi maznjavali delove i stavljali stare ) . Da ti nije slucajno bila ispala , ili si je zakacio negde , ili prosuo neki sok po njoj ?

Kazi mi koji model ?

Jest moja je digitalna kamera od Sonija , ono sam objasnjavao sta mi se bilo desilo pre godinu dana sa fotoaparatom , ispao mi je , i slika je bila sva mutna ... zeznuo sam bio socivo.

Izvini jos jedno glupo pitanje ali mi ponovo nisi potpuno jasan . Ti si premotavao kameru unazad i onda je pocela da ti se gubi slika ... i kad si ponovo hteo da pustis traku nisi mogao , nema slike ... ako je tako jel si pokusao da snimas sa drugom trakom , ako to nije slucaj , tj. pogresno sam te razumeo , kazi mi koji je model pa cemo videti nesto da uradimo.

« Poslednja izmena: 17. Dec 2005, 02:05:29 od Halabit »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Ma jok, nisam ništa prosuo. Prosto sam nešto presnimavao na V H S, i krenuo da premotam (dok je play bio uključen), dalje znaš.

Jeste, upravo se tako dogodilo. Premotavao sam unazad, slika se podelila i potom nestala. Ostao je samo Blue screen. Kada sam promenio trake, isto je svuda. Na sve. ALi smatram da sam je možda ispraljao pošto sam na jednoj kaseti snimao mnogo puta, pa presnimio na V H S, pa opet snimao preko nje i tako par puta.

Model je Mini D V, vp-d105i P A L.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 239
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Citat
ALi smatram da sam je možda ispraljao pošto sam na jednoj kaseti snimao mnogo puta

Veoma moguce , sad sam gledao slike da vidim kako kamera izgleda , ovako napamet tesko da ti mogu mnogo pomoci. Buni me nesto . Ti si presnimavao kasetu , ok tu moze da ode glava , ali nejasno mi je taj blue screen , posto glava nema veze sa optikom same kamere ( kad kazes blue screen jel ti je on za modifikovanje kamere? ) , tj. kad upalis kameru ona i bez trake pokazuje sliku , tako da ja mislim da si samo pritisnuo neko dugme i sad ne mozes da se vratis na view kamere , jedino mi je to logicno.

Izvini stvarno mozda gresim ali mislim da je to , pokusacu da se setim jos necega pa cu ti javiti za sad toliko ...

P.S. Znam da ti nisam mnogo pomogao ali trenutno ne mogu nicega drugog da se setim

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Pazi blue screen mi je uvek bio kad okrenem na player. To nije nikakav problem. Kad okrenem na snimanje, slika je normalna i sve. Samo ne mogu kasetu da gledam. Jer kad je uključim na player-u, on pokazuje da je kaseta puštena, ali blue screen je još uvek tu, kao da je nisam uklučio.

A da li mogu da snimam čak i kad je prvljava glava ili će snimljen materijal posle biti mutan ili tako nešto?
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.