Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: “Vladika Stefan je zbog ljubavne afere naručio moju otmicu”  (Pročitano 3236 puta)
31. Avg 2020, 13:41:54
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
03. Jun. 2020

Vladika Stefan Šarić, vikarni episkop patrijarha Irineja i starešina Hrama Svetog Save, umešan je u slučaj zlostavljanja studenta Akademije umetnosti SPC Marka Žarkova, kojeg su 08. februara otela trojica muškaraca, od kojih su dvojica pripadnici Interventne jedinice MUP-a Srbije, i odvela u Batajnicu, gde je maltretiran i pretučen. Da slučaj bude još apsurdniji, razlog za kidnapovanje Žarkova je bio sukob vladike i studenta oko devojke! Tužilaštvo intezivno radi na ovom slučaju, za sada su saslušani batinaši i žrtva, a pitanje je dana kad će svoju verziju događaja morati da saopšti i ovaj visoki crkveni velikodostojnik.

Ovo za naš portal tvrdi sama žrtva, navodeći da se otmica dogodila nakon rasprave između njega i vladike Stefana. Svađa je, kako tvrdi ovaj mladić, nastala zbog toga što su i on i vladika u isto vreme bili u emotivnoj i intimnoj vezi sa istom partnerkom.

Mladić tvrdi da se Šarićem sastao dva dana nakon što je saznao za ljubavnu prepisku ovog episkopa sa svojom devojkom.

“U konflikt sa Stefanom Šarićem sam ušao 10. novembra 2019. godine. Obavestio sam ga SMS porukom da želim da se sastanem sa njim, a on je znao iz kog razloga. Znao je da sam prethodno pronašao ljubavnu prepisku između njega i moje tadašnje devojke. Pozvao me je da u 20 sati (10. novembra) dođem u njegovu kancelariju u parohijskom domu Hrama Svetog Save, što sam i učinio”, ističe on.

Kako kaže, Šarić mu je tokom razgovora priznao da je bio sa njegovom devojkom, uz pretnju da će “morati da ga ubije” zbog toga što je to saznao.

“Rekao mi je – Vidi, bratac, zbog ovog što si saznao, poješće te mrak, ja moram da te ubijem. Rekao mi je da niko ne zna za njegovu vezu sa mojom tadašnjom devojkom, niti da će znati – što je bio nastavak njegove pretnje. Na kraju mi je otvorio vrata i rekao da nije duhovnik samo poznatoj estradnoj ličnosti, već i nekim mnogo gadnim ljudima i ponovio ono ‘zbog ovog ćete pojesti mrak’ Takođe, drsko mi je rekao – Da je ja nisam j…. ona bi se zamonašila”, opisuje Žarkov susret sa episkopom Srpske pravoslavne crkve.

Otmica i pretnje Batajnici: “Nije Šarić tikva bez korena”

Relativno miran život Žarkov je vodio sve do jutra 08. februara, kad se dogodila otmica. U kidnapovanju su, sudeći po istražnoj dokumentaciji, učestvovale tri osobe (imena poznata redakciji), od kojih su dvojica policajci, odnosno pripadnici Interventne jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova.

Njih trojica se u istražnom postupku sumnjiče da su u 7.15 ujutru, tog 08. februara primorali Žarkova da uđe u automobil marke Audi “A6”, nakon čega su ga odveli na nepoznatu lokaciju u Batajnici.

Veče pre otmice, jedan od policajaca, koji se sumnjiče za ovo krivično delo, uzeo je iz jedne beogradske banke pomenuto vozilo. Kako se navodi u istrazi, on je automobil tražio od radnika obezbeđenja, a oni su mu ga ustupili jer ga poznaju od ranije kao jednog od vozača direktora te banke.

Kako se navodi, njih trojica su se sa automobilom dovezli do mesta gde je živeo Marko Žarkov, kojeg su sačekali da se pojavi na ulaznim vratima, nakon čega su mu prišli predstavljajući se kao policajci. Jedan od pripadnika Interventne jedinice je tom prilikom pokazao svoju službenu legitimaciju, navodi se u istrazi, tražeći od mladića da mu da svoju ličnu kartu.

Nakon toga, osumnjičeni za otmicu su pretresli Žarkova, naredivši mu da krene sa njima navodno do policijske stanice kako bi im dao izjavu. Pošto su ga obavestili da mora u policijsku stanicu, jedan od njih mu je čak stavio i lisice na ruke, a potom ga ubacili u vozilo sa kojim su ga odvezli do Batajnice.

Kad su stigli na isplaniranu lokaciju, osumnjičeni su naterali žrtvu da klekne, nakon čega je jedan od njih trojice stavio vunenu rukavicu na svoju ruku i zatim udario nesrećnog momka otvorenom šakom preko lica, upitavši ga da li zna zbog čega je došao u takvu situaciju.

S obzirom da Žarkov nije znao o čemu se radi, ovaj ga je ponovo udario i izgovorio rečenicu: “Koga ti ucenjuješ, p…. ti materina, nije Dragan (svetovno ime vikara patrijarha Irineja) Šarić tikva bez korena”.

Nakon toga, osumnjičeni za otmicu je upitao žrtvu kako zna za vezu episkopa i devojke (sa kojom je žrtva bila u vezi), zapretivši mu da će ga ubiti, kao i njegovu porodicu, ako uradi bilo šta protiv vladike Stefana Šarića.

U istražnoj dokumentaciji piše da je osumnjičeni tom prilikom naveo tačne adrese na kojima žive roditelji i baba oštećenog Marka Žarkova.

Prilikom otmice i batinanja, kako se navodi u istrazi, mladiću je oduzet mobilni telefon, te mu je zatraženo da ustupi osumnjičenima za otmicu sve šifre drušvenih mreža, kao i navodnu ljubavnu prepisku episkopa Stefana Šarića sa pomenutom devojkom.

Čitavo vreme, Žarkov je imao ranac na svojim leđima, koji mu je oduzet u Batajnici, zajedno sa laptop računarom koji se nalazio u njemu.

Naposletku su, kako piše u dokumentima, sa nesrećnog mladića skinuli i jaknu, a na vrat su mu stavili ličnu kartu kako bi ga fotografisali.

“Fotografisali su me kao neku lovinu, kao svoj plen”, naveo je Žarkov.

Potom ga je jedan od osumnjičenih oborio na zemlju, uhvatio za kosu i pokazao mu na Dunav, te mu je zapretio da će ga zadaviti ako se sretnu sledeći put. Nakon upućene pretnje, osumnjičeni mu je skinuo lisice, uzeo jaknu koju je stavio u ranac žrtve i rekao mu da sačeka nekoliko minuta pre nego što krene nazad ka svojoj kući.

Posle ovog događaja, nesrećni momak se uputio taksijem u policijsku stanicu Vračar, gde je, kako se navodi u tužilačkoj istrazi, ceo događaj prijavio policiji.

Tužilaštvo i policija bez odgovora na pitanja Nova.rs

Zbog svega navedenog, portal Nova.rs je uputio pitanja Višem javnom tužilaštvu u Beogradu, gde se vodi pomenuti postupak, kako bi nam odgovorili u kojoj se fazi trenutno nalazi istraga, ko je ispitan, koje sve dokaze poseduje Tužilaštvo u ovom slučaju, kao i da li je pozvan episkop Stefan Šarić na saslušanje.

Portparolka Višeg javnog tužilaštva Irena Bjeloš je na naša pitanja poručila da se nalazi na godišnjem odmoru, te da pitanja uputimo na mejl Uprave Višeg javnog tužilaštva, što smo i učinili.

Ni na jedno od pomenutih pitanja nismo dobili odgovor, a iz Tužilaštva nisu želeli ni da potvrde da li su pročitali jedan od naša tri mejla koja smo im poslali.

Pored Višeg javnog tužilaštva, portal Nova.rs je uputio pitanja i birou za medije Ministarstva unutrašnjih poslova sa molbom da nam odgovore na pitanja da li su pomenuti policijski službenici obuhvaćeni istragom, i da li se zbog toga nalaze pod sunspenzijom.

Odgovor iz MUP-a nismo dobili.

Portal Nova.rs nastaviće u narednim danima da izveštava o ovom slučaju.


Izvor: Nova.rsi
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Plakao policajac koji je oteo momka zbog Vladike Stefana - NOVA portal
29. Avg. 2020

Foto: Nova.rs

Tužilačka istraga, povodom navoda studenta Akademije SPC, Marka Žarkova, da su ga otela tri muškarca nakon svađe sa vladikom Stefanom Šarićem, obuhvatila je dva policijska službenika, pripadnika Interventne jedinice. Oni su u svojim iskazima potvrdili da su zaista te noći, sa još jednim licem, bili deo grupe koja je otela Žarkova, a jedan od njih je istakao da je postojala telefonska komunikacija sa četvrtim licem, koje je, kako kaže, vodilo čitavu akciju kidnapovanja. Tokom saslušanja, jedan od policajaca je čak i zaplakao, navodeći da je, nakon što je shvatio “širu priču”, počeo da strahuje za svoju bezbednost.

Podsetimo, vladika Stefan Šarić, vikarni episkop patrijarha Irineja i starešina Hrama Svetog Save, umešan je u slučaj zlostavljanja studenta Akademije umetnosti SPC Marka Žarkova, koga su 08. februara otela trojica muškaraca, od kojih su dvojica pripadnici Interventne jedinice MUP-a Srbije, i odvela u Batajnicu, gde je maltretiran i pretučen. Da slučaj bude još apsurdniji, razlog za kidnapovanje Žarkova je bio sukob vladike i studenta oko devojke.

“Kolega iz Interventne me je pozvao i rekao da moramo da obrišemo nekom momku neke poruke”

Policijski službenik i pripadnik Intervetne jedinice B.Z. kaže da ga je njegov kolega M.T. pozvao dok je bio sa porodicom i zamolio ga da izađe ispred kuće.

Nakon što je ovaj policajac izašao ispred svog doma, posle nekoliko minuta se pojavio njegov kolega sa automobilom Audi “A6”, koji je uzeo od radnika obezbeđenja iz jedne beogradske banke.

“Između ostalog, pitao sam ga odakle mu taj auto, a on mi je rekao da je to od drugara”, kazao je osumnjičeni B.Z. tužiocu.

Njegov kolega M.T., koji je došao automobilom iz banke, upitao ga je da li sutra ujutru ima obaveza, zamolivši ga da, ukoliko nema, krene narednog jutra sa njim kako bi pomogli nekom “drugaru”, piše u istražnoj dokumentaciji.

“Ja sam mu verovao i mislio sam da u tome nema ničeg lošeg. Tad smo se dogovorili da nađemo u šest sati ujutru”, objašnjava B.Z.

Kako navodi ovaj osumnjičeni pripadnik Interventne jedinice, dogovor je bio da on svojim automobilom dođe na jedno mesto, gde će ga kolega sačekati sa vozilom koje je uzeo iz banke.

“Tada mi je rekao – ‘bato, ti idi iza mene svojim automobilom’”, kaže ovaj policajac, navodeći da je na kraju, svoje vozilo ostavio na Altini i prešao u automobil u kojem je već bio kolega.

“Kad sam prešao u taj auto ja sam pitao –  ‘bato, šta radimo?’ On mi je rekao da ne brinem, da treba samo drugar da izbriše neke poruke iz telefona. Kolega mi je naglasio da ne treba ništa da radim, već samo njemu da pravim društvo. Od momenta kad sam ušao u vozilo, ja sam sedeo pozadi, jer mi je M.T. rekao da će napred sedeti taj njegov drugar”, ispričao je ovaj policajac.

Osumnjičeni navodi da su trećeg člana ekipe N.M. vozilom pokupili na Bežaniji.

“N.M. mi je rekao da idemo po nešto do Vračara. Ja sam i njega pitao o čemu se radi, a on mi je rekao da što manje znam, to je bolje. Taj momak je bio izrazito krupan i visine oko dva metra. Bio je kratko ošišan, a na glavi je nosio kačket”, opisuje osumnjičeni policijski službenik “drugara svog kolege”.

“Nas trojica smo se dovezli do Vračara i tu čekali pola sata da taj momak naiđe. Taj muškarac, N.M., koji je bio sa nama mi je rekao da samo treba sa njim da izađem iz kola kako bi on popričao sa tim momkom (Markom Žarkovim) na ulici. Rekao je da to treba da uradim samo iz razloga kako bi on video da nas je dvojica. U jednom momentu mi je N.M. rekao da izađem iz vozila, a pre toga me pitao da li kod sebe imam službenu legitimaciju. Ja sam mu odgovorio da legitimaciju nemam kod sebe, niti je nosim sa sobom, kao ni pištolj, jer obe stvari isključivo koristim u toku obavljanja službene dužnosti. Tada mi je rekao, pošto sam imao novčanik na preklop, da mogu i njega da držim jer izgleda kao legitimacija”, opisuje ovaj osumnjičeni policajac.

U nastavku priče, ovaj pripadnik Interventne policije navodi da su nakon izlaska iz vozila prišli Žarkovu.

“Kad smo mu prišli, drugar mog kolege, N.M., se predstavio kao policajac, ali ja nisam video da je pokazao bilo kakvu legitimaciju. Ja sam za to vreme stajao pored i držao u svojoj ruci novčanik na preklop. Čuo sam da mu je N.M. tražio ličnu kartu, ali ne znam kasnije šta je sa njom bilo. Primetio sam da ga ovaj momak nije poznavao. Čuo sam i to da je N.M. tražio da mu ovaj momak da svoj mobilni telefon i šifru za njega, ali ovaj nije to hteo da učini, rekavši mu – ‘zašto bih ti dao šifru za svoj mobilni telefon’. Nakon toga, N.M. mu je rekao da mora da pođe sa nama u stanicu, izvadio neke crne lisice kojima je ruke tog momka vezao pozadi, a zatim smo sva trojica ušli pozadi u automobil”, navodi policajac osumnjičen za otmicu.

On kaže da je očekivao da će od Žarkova, po ulasku u atomobil, samo zahtevati da izbriše kompromitujući sadržaj, međutim to se nije dogodilo.

“Šta god sam pitao N.M., on bi meni praktično odbrusio. Tek nakon što je vezao lisice tom momku i stavio ga u vozilo, ja sam shvatio da tu nisu čista posla. Čak sam razmišljao da li da produžim pravo i da se ne vratim auto, ali to nisam učinio”, opisuje jedan od otmičara.

Zlostavljanje u Batajnici: “Znaš li šta si uradio?”

Prema rečima B.Z. čitavo vreme u automobilu Audi “A6” ih je čekao njegov kolega iz Interventne policije.

“Automobilom smo stali negde na Novosadskom autoputu, moj kolega M.T. je zaustavio auto jer mu je N.M. tako rekao. Njih dvojica su zatim izašli iz vozila, a N.M. je sve vreme držao mobilni telefon u ruci i sa nekim je pričao. Moj utisak je da je on i vodio celu ovu priču. Kad su se vratili u automobil, mi smo nastavili dalje i odvezli se negde u Batajnicu. Kad smo stigli na neko mesto, koje tu blizu Dunava, sva četvorica smo izašli iz vozila. S tim da je se N.M. sve vreme bavio tim momkom kojeg smo pokupili na Vračaru”, navodi osumnjičeni.

Zatim se pomenuti N.M., prema rečima policajca, udaljio jednom stazicom bliže Dunavu, a on i kolega su ostali pred vozila.

“Pitao sam kolegu – ‘šta je ovo, šta nam ovo treba?’ On mi je poručio da se smirim i da ćemo brzo kući. Bio sam na udaljenosti od 15 metara od mesta gde je N.M. bio sa tim momkom(Žarkovim) i čuo sam kako mu se obraća sa rečima – ‘je l’ si svestan šta si uradio?’ Zatim sam primetio da se malo podalje od njih parkirao jedan automobil, isto uz Dunav, i ja sam to rekao svom kolegi, a nakon toga nisam slušao ni šta se tamo dešava”, kaže ovaj policajac.

Kako navodi, nakon četiri, pet minuta, N.M. je prišao vozilu i poručio im da krenu.

“Napominjem da sam ja, kad sam uočio to vozilo koje se parkiralo u blizni, i sam seo u auto na mesto gde sam već sedeo. Napominjem i  da je N.M. kad se vratio u ruci imao torbu i jaknu, te da ja pretpostavljam da su to stvari od onog dečka(Marka Žarkova). Kad sam mu rekao ‘šta će ti to’ i ‘što uzimaš stvari tog momka’, on mi je rekao – ‘ne brini bato, ja ću to da uništim’”, objašnjava osumnjičeni policajac.

Policajac plakao tokom saslušanja

Osumnjičeni otmičar je dalje, tokom saslušanja, objasnio da je radeći u Interventnoj uglavnom vreme provodio sa svojim kolegom, takođe osumnjičenom za otmicu.

“Ja se kajem zbog svega ovoga. Sebe nikad nisam pronalizio u takvoj priči. Kad sam pročitao šta se navodi u naredbi i kad sam video neku širu priču, počeo sam da brinem i za moju porodicu”, navodi se u istražnoj dokumentaciju, uz napomenu da je osumnjičeni više puta plakao tokom davanja iskaza.

I drugi policajac potvrdio učešće u otmici tužiocu

Kolega Z.B. iz Interventne policije, policajac M.T. je potvrdio je tužiocu da su pomenutog jutra bili zajedno, navodeći da njegov kolega nije znao plan akcije.

“Ja sam ga pozvao da bi mi pravio društvo i da bi me vratio kući kad ostavim auto( Audi ‘A6’). Inače, taj auto sa kojim smo išli do tog momka je iz jedne beogradske banke. Inače, van posla povremeno vozim predsednika te banke. Jedne večeri sam ga pitao da li mogu da uzmem automobil iz banke kako bi se odvezao kući i on mi je rekao da mogu da uzmem taj Audi ‘A6’”, objašnjava drugi policajac, osumnjičen za otmicu.

On je rekao da ne može da tvrdi da je N.M., osoba koja je izvela Žarkova iz vozila, policajac.

Zbog navoda da mu je preminula bliska srodnica, M.T. je zamolio tužioca da naknadno dopuni svoj iskaz.

Tužilaštvo i policija bez odgovora na pitanja Nova.rs

Zbog svega navedenog, portal Nova.rs je uputio pitanja Višem javnom tužilaštvu u Beogradu, gde se vodi pomenuti postupak, kako bi nam odgovorili u kojoj se fazi trenutno nalazi istraga, ko je ispitan, koje sve dokaze poseduje Tužilaštvo u ovom slučaju, kao i da li je pozvan episkop Stefan Šarić na saslušanje.

Portparolka Višeg javnog tužilaštva Irena Bjeloš je na naša pitanja poručila da se nalazi na godišnjem odmoru, te da pitanja uputimo na mejl Uprave Višeg javnog tužilaštva, što smo i učinili.

Ni na jedno od pomenutih pitanja nismo dobili odgovor, a iz Tužilaštva nisu želeli ni da potvrde da li su pročitali jedan od naša tri mejla koja smo im poslali.

Pored Višeg javnog tužilaštva, portal Nova.rs je uputio pitanja i birou za medije Ministarstva unutrašnjih poslova sa molbom da nam odgovore na pitanja da li su pomenuti policijski službenici obuhvaćeni istragom, i da li se zbog toga nalaze pod sunspenzijom.

Odgovor iz MUP-a nismo dobili.

Portal Nova.rs nastaviće u narednim danima da izveštava o ovom slučaju.

Izvor: [url=https://nova.rs/vesti/hronika/plakao-policajac-koji-je-oteo-momka-zbog-vladike-stefana/Nova.rs][/url]
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Cista politehnoloska antipropaganda Crkve Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Cista laz...

Antisrpska...

Ovo drugo je vaznije od prvog
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
U stvari.. ne... isti je bio i pre nego sto se zamonasio... Znam iz druge ruke  Smile

Svet je uzasno mali...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Cista laz...

Antisrpska...

Ovo drugo je vaznije od prvog

Bitno sta kaze putko na to?   Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 174
 Smile

I ovaaaaaj.... Ima li nekog razrešenja na vidiku? Meni sve to 'zvuči' nedobro do nenormalnosti! Btw, neki ljudi bejahu a neki verovatno i dalje bivaju odjebavani od zaposlenja u policijskim snagama, a očito je kakav im je regrutni standard! U Srbiji ništa novo  Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.