Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:55:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: vega 11 monitor problem  (Pročitano 6043 puta)
18. Avg 2020, 21:44:24
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol
Poruke 449
Zastava
mob
Mitsubishi 
Pozdrav,

Uzeo sam procesor r5 3400g sa integrisanom vega 11 grafikom i imam jedan problem. Monitor mi je star...oko 12 godina i naravno vga je izlaz,kupio sam dvi-d adapter i ono sto mi se desava je kada sam isntalirao cist windows 10,slika je pocela da mi baguje cim sam isntalirao drivere za vega 11,dok je bila na basic windows driveru sve je bilo ok,bez bagova. Onda sam ja instalirao jos par nekih drivera za chipset i updateovo bios i sad se to smanjilo ali i dalje imam problem. Kada palim kompjuter i cim se digne windows 10 slika se poremeti u tom smislu da 4 puta za redom izadje sneg na par sekundi i onda se slika normalizuje i dalje radi normalno. Posto razmatram da uzmem novi monitor nisam siguran da li je u pitanju problem do mog trenutnog monitora zato sto je mator,ili do graficke kartice ili drivera koji nekako nisu kompatibilni sa mojim monitorom ili kako vec,ne bih da bacam pare unapred na monitor ako je problem do graficke. Ceo net sam pretrazio,ljudi imaju ove probleme inace,ali nigde nisam nasao konkretno resenje da skroz resim problem. Mozda je cak i do windowsa ko ce ga znati. Jel imao neko ovakav problem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 375
Zastava Srbija
mob
Nokia 
Isti problem imao sam i ja samo što je procesor AMD Athlon 200GE i vega 3 grafika i adapter hdmi na vga. I mislim da to nema veze sa monitorom pošto je moj nov, već sa samom grafičkom i drajverima. Ono što je kod mene završilo posao je instaliranje najnovijih drajvera sa AMD sajta i jednostavno se samo popravilo.

Probaj najnovije stabilne drajvere sa AMD sajta, pa ako neće onda i ove beta drajvere koje imaju. A ako i dalje zajebava vrati se na windowsove dravere ako oni rade kako treba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:55:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.