Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:12:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Audioslave  (Pročitano 9666 puta)
14. Dec 2005, 13:41:26
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 121
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung x460
Posle desetak godina meni nezanimljih dogadjanja na svetskoj rock sceni slučajno je moje uvo jednog dana dok mi je bio na TV-u uključen MTV registrovalo razbijački ritam, ludi rif na gitari i jako poznat glas. Okrenem se ja ka TV-u i vidim tamo Chris Cornell. Pomislim u sebi kako se ''Soundgarden'' raspao pa mi nije bilo jasno šta je sad ovo. Smile
Posle prepoznam i čoveka koji se zove Tom Morello, gitarista grupe ''Rage against the machine'' koja se isto raspala. E tu sam bio potpuno zatečen ali me muzika oduševila. Pošto je spot bio pri kraju uhvatio sam da se grupa zove ''Audioslave'' a spot je za pesmu ''Show me how to live''.
Sve se to dešavalo pre jedno pola godine, a možda i malo više. U medjuvremenu sam saznao da je grupa ''Audioslave'' sastavljen od sledećih ljudi: Chris Cornell (ex ''Soundgarden'') vokali, Tom Morello gitara, Tim Commerford bas i Brad Wilk bubnjevi (sva trojica bivši članovi grupe ''Rage against the machine'').
Bilo mi je apsolutno jasno zašto mi se nova grupa dopala, ove dve stare su ulazile u uži krug mojih omiljenih i nisam ni bio svestan kako dobro može da zvuči muzika ''Rage-a'' u kombinaciji sa glasom Chris-a Cornell-a.
Naravvno da sam ubrzo nabavio oba njihova albuma i to prvi ''Audioslave'' i drugi ''Out of exile''. Ne mogu vam opisati oduševljenje kada sam shvatio da su to albumi koje mogu da slušam od početka do kraja. To ne pamtim od recimo albuma ''Ten'' grupe ''Pearl Jam'' ili meni omiljeni ''Guns 'N'Roses'' i bilo kog njihovog albuma.

Sve u svemu meni se AUDIOSLAVE izuzetno dopada i zanima me i vaše mišljenje o njima.


 :peace: 34 [smilie=35.gif] [smilie=frisko23.gif] [smilie=frisko36.gif]

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Audioslave je, pored Velvet Revolvera, jedno osvezenje za usnulu svetsku rock scenu.. i ja sam prvo cuo Show me how to live i to kad sam bio na moru.. naravno posle sam nabavio album i slusao ga 3 meseca bez prestanka.. drugi jos uvek nisam uzeo ali imam ova dva singa i oni su fenomenalni..
Sta da ti kazem, oni su meni extra..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 121
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung x460
Veruj mi puppykin da će ti se i drugi album ''Out of exit'' dopasti 100%. Slažem se i za Velvet revolver, ali vidiš šta se tu dešava, obe grupe su sastavljene od članova grupa koje su harale kasnim 80-im i ranim 90-im. Da li ovo potvrđuje moju tezu da od tih vremena nove rock grupe jednostavno nisu dovoljno kvalitetne i da suviše koketiraju sa elektronikom pa to što sviraju jednostano nema pravu sirovu rock žestinu? Ja, na žalost, mislim da je tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
sve nove "rock" grupe su bezveze..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung G880
Velvet Revolver mi se ne dopada muzika im je nekako dosadna a Scott Weiland izgleda kao podgrejan les i veoma mi je cudno da je i dalje ziv.Sto se Slash-a tice zivo me zanima koliko ce bendova jos imati do kraja karijere.

Audioslave mi je krajnje gotivan.
Jako mi je cudno da ih neko tek sada otkriva jer cim su se oformili krajem 2002,bili su veoma mediski zastupljeni.Na SOS kanalu se x puta dnevno mogla cuti Seven nation army (white stripes obrada) u nekom live izvodjenju.
Like a Stone mi je prirasla za srce.
Pre 2 meseca je izbacen dvd Live In Cuba koji su neki najavljivali kao prvi Rock bend koji je svirao na Kubi.To je greska pre njih su svirali Manic Street Preachers.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Jesu i jedni i drugi osvezenje
S tim sto bih prednost ipak dala Audioslave-u. Oni mi ipak deluju kvalitetnije (iako ja momke iz Gunsa obozavam, ali Scot Weiland, bez obzira na uspehe Stone Temple Pilotsa, ipak je isuvise ogrezao u narkotike da bi se moglo bilo sta ozbiljno uraditi - moje misljenje)
I moram da dodam da solo radovi Chris-a Cornell-a takodje nisu nimalo losi
Svaka cast tom coveku na energiji
On barem nije "bacio" svoj dar
Secate li se projekta u kome je ucestova Temple of the Dog?
To spomenuh i smislu sta je sve on radio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
a ovo za Manic Street P.
pa kako je moguce napraviti takvu gresku?
znam da je bilo bas price oko tog nastupa njihovog na Kubi (mislim na Manic naravno)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows 2000
Browser
Opera 7.23
mob
Nokia 6120c
skroz su mi gotivni (audioslave mislim) 'Like a stone' mi je jedna od najboljih pesama ikada, ja inace, nisam zagrizeni roker, vise preferiram elektroniku, ali mi je audioslave, uz Queens of the stone age, bas osvezenje kao sto rekoste...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Velvet Revolver mi se ne dopada muzika im je nekako dosadna a Scott Weiland izgleda kao podgrejan les i veoma mi je cudno da je i dalje ziv.Sto se Slash-a tice zivo me zanima koliko ce bendova jos imati do kraja karijere.

Scotta mozes da vredjas kol'ko oces, jer je skot, samo mu ime kaze, a Slasha i njegovu muziku ne.. zaraticemo zbog toga..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:12:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.