Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Australiji vlada haos, nastavilo se nasilje protiv mladih arapskog porekla  (Pročitano 26340 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
"pa je zato sto to ne moze da pojmi retard, a nikako ne zato sto nesto nije znao jedan put. "

Citaj malo bolje!
, jedini "superiorni"  retard si ti,sto znaci da si potomak retarda nize klase tj na visem si nivou razvoja reatardiranosti,sa te strane moze se smatrati da si superioran ali samo u odnosu na tvog bioloskog predaka

Sto se tice australopiteka lome se koplja dali je bio na tlu australije,(ako si citao i ja sam napisao da je nadjen u africi)isto tako ne stoji cinjenica da su aboridzani jedina inteligentna vrsta koja je naseljavala australiju,jel ti lupas i baratas ciframa od par hiljada godina a ovde se prica o nekih 60 000god pa i vise.Eto to ti je objasnjenje mali sujetni superiorni decaku,i samo opusteno "genije" u razvoju
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung e730
OK, ako se ova rasprava ne vrati na temu topika i ukoliko diskutanti ne prestanu da se medjusobno vredjaju, ovo cemo morati da lockujemo. Molim vas, ne terajte me da lockujem temu u vreme praznika!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Dakle da se vratimo temi:

1. Britance, Libance i ostale divljake treba deportoivati.

2. Aboridžini jedini imaju prava na Australiju.

3. Retardi iz Srbije,

optereceni kompleksom inferiornosti koji kompenzuju projekcijama,

te koji umisljaju da je Australopithecus iz Australije jer se zoive tako kako se zove,

iako Austalopithecusa u Australiji NIKADA nije bilo,

Aboridžinima to njihovo apsolutno pravo na Australiju

svakako nece biti u stanju da uskrate.

------------

Eto, dakle, sad smo se vratili na temu: deportovanje baraba koje su uljezi. A mogle bi neke barabe da se deportuju i iz cyberspace-a uopste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
Koliko ja vidim ovde si ti jedini retard a verovatno i onaj koji te istresao iz muda tako skapanog i blesavog,bolje ostani tamo gde si zauvek,mislim srbiji neces nedostajati,a ta tvoja kvazi intelektualna proseravnja ostavi za devojcicu,mamu tatu,kozu ,konja ili sta vec imas u svom okruzenju,razume da je cyber jedini prostor gde ti mozes nekog da uvredis kazes mu nesto u lice ali uzdrzi se svojih debilnih komentara lakse je tako  ne boli Smile

Najnovija informacija do koje sam dosao kaze da je potvrdjeno doselje inteligntne rase jos pre 200 000 god na tlo Australije,ako nekoga zanima izvor informacije rado cu mu je reci,sto ce reci da ti doseljnici mogu biti cak i Austalopitecusi,

"2 fossil skullcap from the Solo River in Java, pictured to the right. The fossil was placed in the species Pithecanthropus erectus by its discoverer Eugene Dubois. Almost 40 individuals have been recovered from Java to this day"


kao sto se vidi iz prilozenog neke vrste su bile dosta blizu Australije,jeste da se ovde radi o Homo erectusu,a neki su cak inenadjujuce "mladi"ali zna se da su on i Austalopitecus robustus bili savremenici,izmedju 200-500k  godina sasvim je moguce da su  i naseljavali slicna podrucja


da se osvrnem malo i na blisku proslost

Aborizdani po meni imaju puno pravo na Australijski kontinent,i to ne zato sto su mozda bili jedini starosedeoci (a verovatno nisu bili sami) vec i zato sto ih je licemerna gamad koja sebe naziva kolekom kulture i civilizacije citaj "englezi"  60tih godina ovog veka zatvarala u rezervati i nad njima vrsila NUKLEARNE eksperimente,tj bombardovla ih nuklearkama,hidrogenskim i ko zna kojim ostalim bombama,za zatim su eksperimentisali na prezivelima i definitivno napravili jedan od najvecih zlocina u istoriji civilizacije,naravno postoje i dokumenti o tome cak i filmovi,koji su strogo cenzurisani i tesko se mogu naci(cak teze i od onih o djindjicu,ali to je druga tema) taj film se cak i prikazivao na RTS-u u vreme Nato bombardovanja,e zato tu licemernu gamad treba najuriti iz zemlje koju su zatrovali(procenjuje se da na tim mestima gde su bacane bombe nece u narednih 200godina moci ni trava da poraste),mislim jedno boriti se koplima ko aborizdani a drugo je na nekoga baciti atomku


IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dakle da se vratimo temi:

1. Britance, Libance i ostale divljake treba deportoivati.

2. AboridЕѕini jedini imaju prava na Australiju.

3. Retardi iz Srbije,

optereceni kompleksom inferiornosti koji kompenzuju projekcijama,

te koji umisljaju da je Australopithecus iz Australije jer se zoive tako kako se zove,

iako Austalopithecusa u Australiji NIKADA nije bilo,

AboridЕѕinima to njihovo apsolutno pravo na Australiju

svakako nece biti u stanju da uskrate.

------------

Eto, dakle, sad smo se vratili na temu: deportovanje baraba koje su uljezi. A mogle bi neke barabe da se deportuju i iz cyberspace-a uopste.

jeste apsolutno se slazem : tebe da deportuju iz kine,
a kineze iz srbije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ainhoa rece da se ovo vraca na temu,

kao ono retard opet pravi budalu od sebe obrcuci i natezuci neistine -- ali nikako ne moze cak ni na necem tako proizvoljnom i prepunom lazi kao sto je internet da pronadje ni tvrdnju (koja bi, naravno, bila laz) da je Juzni majmun (Australopithecus, koji nije cak ni Pithecanthropus -- a koji takodje NIJE Homo, iako to retard provalci kao da je toboze jednako),

a sad si se i ti nasao da pravis pametan o deportovanju.

Elem, ja u Kini nisam uljez, mene su Kinezi zvali i platili mi da dodjem da zivim ovde, i daju mi platu cetiri puta vecu nego sto placaju Kinezima za slican posao (uostalom ne samo meni, strancima uvek daju duplo do pet puta vecu platu nego Kinezima, ja samo imam bolju platu od vecine stranaca, ali svakako ne i najbolju u Kini).

Dakle, mene niko nece deportovati. A nadam se da nece ni Kineze iz Srbije, jer ni oni nisu uljezi, nego ih je vlast zvala i nudila da im napravi Chinatown. Sad to sto je ta vlast bila takav olos kakva je bila bratanica Draze Markovica, i njen paranoicni prirepak od muza, to je nesto drugo, ali Kinezi su u Srbiji legalno, i nisu osvajali ubijanjem i otimacinom kao sto su Anglo-Saksonci cinili po celom svetu. 

Tja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja nisam rekao da su kinezi ovde nelegalno
nego da je bolje za srbiju da ih ovde nema ,
kao shto je bolje za kinu da tebe tamo nema
i da zaposle 4 kineza za iste pare .
dakle u cilju svetske pravde trebalo bi
svi da se vrate u zemlju porekla  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Moja zemlja porekla -- a ni drzavljanstva -- nije samo Srbija.

Doduse, Kina nije uopste, ali za njihovu rivredu ne bi bilo bolje da zaposle 4 Kineza, jer da jeste bolje, ne bi oni mene ovde zvali i placali toliko koliko me placaju.




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Ok, supermene, Brus li ili sta si vec..., mislim da smo svi shvatili da imas veliku platu i koliko si mocan... Smile Nego, sta ono rece za haos u Australiji...? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
"ne bi"

Supermen,xmen,sudija dred,ili ko zna koji lik iz marvelovih romana,nas uci prvopisu,mislim valjda je zato boldirano,hvala ti genije Smile





IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.